İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Çadır Modelleri 2020 istanbul

Çadır Modelleri 2020 istanbul

Çadır modelleri 2020 istanbul branda ve çadır ürünlerinden üretimi yapılan birçok çeşit çadır bulunmaktadır. Bunlar bazı kimseler için zevkli bir aktivite olurken bazıları için de mecburiyet durumlarında barınılacak yer bakımından sayısız çeşitlere sahiptir. Kamp çadırları, deprem çadırları, parti çadırları, sirk ve fuar çadırları, konferans ve çeşitli organizasyon çadırları, kermes ve festival çadırları, müsamere ve orta oyunu […]

Çadır modelleri 2020 istanbul branda ve çadır ürünlerinden üretimi yapılan birçok çeşit çadır bulunmaktadır. Bunlar bazı kimseler için zevkli bir aktivite olurken bazıları için de mecburiyet durumlarında barınılacak yer bakımından sayısız çeşitlere sahiptir. Kamp çadırları, deprem çadırları, parti çadırları, sirk ve fuar çadırları, konferans ve çeşitli organizasyon çadırları, kermes ve festival çadırları, müsamere ve orta oyunu çadırları, şantiye ve depo çadırları gibi sayısı hiç de azımsanamayacak kadar çok çeşide sahiptir.

Dağlarda Kamp Güzeldir

Çadır modelleri 2020 istanbul ürünleri öncelikle gezgincilerin, tatil sever kimselerin ve dağcıların vazgeçilmez ve gerekirse sırtlarında taşıdıkları seyyar birer ev görevi görmektedir. İstedikleri yerde, istedikleri zamanda kurdukları 2020 model en kullanışlı kamp çadırları ile özgürce dolaşan kesime hizmet etmektedir. Sıvı geçirmez, güneşten etkilenmez ve içinde kalan kimseleri koruyan özel üretim branda ve çadır ürünleri maddi manevi sizler için en uygun olanını seçmenizi sağlar.

Doğal Afetler Ve Zor Günlerinizde

Çadır modelleri 2020 istanbul firmasının kara gün dostu deprem çadırları üretimi çok önemseyerek yaptığı ve her aileye uygun modelleriyle sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Soğuğu geçirmez, Sıcaktan bunaltmaz ve börtü, böcek ile haşereden koruyan özel kumaşı ile 4 mevsim kullanılabilen, yaz kış kalabileceğiniz güvenli ve sağlıklı bir çeşit barınak olarak kullanılmaktadır. Deprem çadırı olarak adlandırılan çadır çeşitlerinin tek kişilik, iki kişilik ya da ebeveyn çadırları ve mutfaklı çadırlar gibi birçok çeşitleri bulunmaktadır.

Eğlence ve Sirk Çadırları

Çadır modelleri 2020 istanbul Eğlence sektöründe de faaliyet gösterdiği gibi çeşitli oyun ve sirklerin sergilendiği büyük çadırlarla da göz doldurmaktadır. Eğlence çadırlarının ebat, renk ve tasarımları bakımından çeşitleri çoktur. Yuvarlak ya da kare olup, ortası kubbeli çadır türleri genelde en çok kullanılan çeşitlerindendir. Çocuk oyun alanlarının da bulunduğu eğlence çadırlarının içinde 0-7 yaş arası çocuklar için düşme yaralanma gibi risklere karşı şişme branda oyuncaklar bulunmaktadır. İçinde toplar da yerleştirilen şişme kaydıraklı oyun parkları çocuklu ailelerin ilk tercih ettikleri yerler arasında ilk sırlarda yer almaktadır.

En Gözde Modeller Ve Tasarımlarla Şantiye Çadırları

Çadır modelleri 2020 istanbul günümüz şartlarının en geniş ürün çeşidine sahip firmasıdır. Müşteri istek ve taleplerinin yanı sıra müşteriye özel tasarımların da gösterildiği online kataloglar sayesinde müşterinin ayağına kadar giden hizmet siteleri ile destek olunmaktadır. İstenilen renkteki branda ve istenilen ebatlarda tasarlanarak usta ellerde dikimi yapılan çadır ürünlerinden biri de şantiyelerde kullanılan çok amaçlı çadırlardır. Yapımı süren inşaat işlerinin yapıldığı alanlarda geçici olarak ustaların ve malzemelerin korunabilmesi için gerekli çadırlardır. İnşaat yapımında kullanılacak malzemelerin ve ustaların şahsi eşyalarının korunarak geçici bir muhafaza merkezi olarak kurulmaktadır.

Festival Çadırları

Çadır modelleri 2020 istanbul firmasının çeşitleri arasında festivallerde kullanılan satış ve gösterisi yapılan malzemelerin sergilendiği çadırlar da bulunmaktadır. Çeşit çeşit sektörlerden ve satışı yapılacak birçok malzemenin fuar ve festivallerde geçici olarak hizmete açılması için halkın rahat gezebileceği çadırlar tasarlanarak dikilir. Bu festival çadırları kolay kurulum ve rahat sökülmesi sayesinde her yıl ya da her ihtiyaç olduğunda tekrar tekrar bu tür etkinliklerde kullanılması için kurulur. Festival çadırları büyük otağ denilen, altında birçok firmanın ürünlerini sergilediği bölümler halinde dizilmesine olanak sağlayan şekillerde olduğu gibi, tek tek firmalara ayrılan ufak ufak çadırlarda da kullanarak festival alanı hazırlanır. Çadır modellerine web sitelerindeki adreslerden ulaşarak yardım alabilir ve her türlü çadır tasarımlarını görerek satın alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM