İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
Branda Ve Tente Nerelerde Kullanılır?

Branda Ve Tente Nerelerde Kullanılır?

Zeytinburnu branda tente birçok yerde kullanılıyor. Brandaların kullanım alanlarından bahsedecek olursak tekstil sektörü, mobilya sektörü, inşaatlar, yat ve tekneler, otomotiv sektörü ve fındık sektörünü örnek verilebilir. Tekstil sektöründe brandalar taşıma torbası olarak kullanılıyor çünkü brandalar kaliteli ve dayanıklı ürünlerdir bu yüzden ağır yük taşımak için uygundur. Zeytinburnu branda tente kullanım alanları çok geniş olduğu için çok fazla […]

Zeytinburnu branda tente birçok yerde kullanılıyor. Brandaların kullanım alanlarından bahsedecek olursak tekstil sektörü, mobilya sektörü, inşaatlar, yat ve tekneler, otomotiv sektörü ve fındık sektörünü örnek verilebilir. Tekstil sektöründe brandalar taşıma torbası olarak kullanılıyor çünkü brandalar kaliteli ve dayanıklı ürünlerdir bu yüzden ağır yük taşımak için uygundur.

Zeytinburnu branda tente kullanım alanları çok geniş olduğu için çok fazla üretiliyor. Brandalar koruma amaçlı kullanılıyor ve çeşitleri koruyacağı maddeye uyumlu olarak üretiliyor. Bunlardan tekstil sektöründe kullanılan brandalar taşıma torbası olarak kullanılırken mobilya sektöründe özellikle mobilya dükkânlarındaki mobilyaların toz olmaması için kullanılan brandalar mobilya koruma brandaları olarak adlandırılıyor.

Branda modellerinde bahsedildiği gibi brandalar birçok farklı sektörde kullanılıyor. Otomotiv sektöründe kullanımında arabaların üzerlerine örtülerek dolu olaylarından koruma sağlar. Tekstil sektöründe ise taşıma torbası olarak kullanılan brandalar aynı zamanda inşaat yapı malzemelerini de dış etkilerden korur.

Brandalar çatı üzerinde biriken suyu da yağmur kanalları yardımıyla dışarıya akıtıyor. Branda ve tenteler hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Mobilya sektöründe ise mobilya dükkânlarında toz olmaması için mobilyaların üzerlerine örtülüyor. Tenteler genel olarak kafe, restoran ve lokanta gibi yerlerde kullanılmakla beraber evlerin balkon, teras ve bahçelerinde de kullanılıyor. Bunun yanında bazı parklarda, havuz başlarında, çay bahçelerinde de tenteleri görmek mümkün. Tenteler kullanım amaçlarına göre üretiliyor ve her tente her alanda kullanılamayabiliyor.

İzmir Tente - Otomatik Tente, İzmir Otomatik Motorlu Tente

Branda Tentenin Pazarlanması

Ev ya da iş yerlerinde balkon ya da verandalarda kullanılan tenteler, yazın güneş ve sıcaktan kışın da soğuk ve yağıştan koruyacak özellikler içermeleridir. Firmamız, teraslarda da açılıp kapanabilen tente modelleri ile farklı tasarımlarda ürünlerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır Otomatik ya da yarı otomatik açılıp kapanma özelliğine sahip olan tentelerin mekanizmalarının paslanmaz çelikten yapılmış olması son derece önem taşımaktadır

Yaşam alanlarına rahatlık sunacak tentelerin pratik kullanılmaları son derece önem taşır. Uzun süre dayanması için sağlam malzemelerden yapılmaları, tente seçiminde önem taşımaktadır. Kalite kontrol aşamalarından geçirilen tente ve brandalar, talep halinde Türkiye’nin her tarafına satış ve pazarlaması yapılacak olan ürünlerdir. Firmamız bu konuda güvenilir ürün satışı yapmaktadır.

Branda Ve Tentelerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her tente her alanla uyumlu olmayabilir bu yüzden alırken ilk olarak kullanılacak alanın boyutu, dekorasyonu, özellikleri ve tentenin hangi amaçla kullanılacağı bilinmelidir. Yağmura karşı açık alanlarda kullanılacak tenteler açılır kapanır tente olurken, dükkân önlerinde kullanılacak bir tente için sabit tente alınabilir.

Yapıldıkları malzemeler de önemli olan tentelerin sadece modelleri değil özellikleri de göz önünde bulundurulmalıdır. Brandalarda da durum farklı değildir. Zeytinburnu Branda tente, su geçirmez veya ışık geçirmez özellikte olabiliyor

Branda Çeşitleri

Otomotiv sektöründe kullanılan brandalar genellikle dolu yağdığında arabaların üzerlerine örtülerek kullanılıyor. Aynı zamanda tekne ve yatların üzerleri de bu brandalar ile örtülerek dış etkilerden korunuyor. Tekstil sektöründe de taşıma torbası olarak kullanılan brandalar fındık toplayan kişilere de yardımcı oluyor.

Branda çeşitlerini sayacak olursak bunlardan bazıları mobilya koruma brandaları, inşaat koruma brandaları, çatı koruma brandaları, yat koruma brandaları, tekne koruma brandaları ve fındık toplama brandalarıdır.

Branda Yapılışı

Brandalarda kullanılan kumaşlar başlıca; akrilik branda kumaşı, polyester branda kumaşı, jüt branda kumaşı, teflon branda kumaşı, tonsilton branda kumaşı ve pilsa branda kumaşı olarak sınıflandırılabilir. Bu kumaşlar muşambaya benzer yapıdadır ve çok dayanıklıdır. Bu brandalar farklı renklerde ve farklı desenlerde de üretilebiliyor.

Branda Modelleri

Pergola tenteler ise genellikle ahşap kullanılarak yapılan ve özellikle çay bahçelerinde, teraslarda, havuz başlarında kullanılan bir tente modelidir. Mafsallı tenteler de şık görünümlü olarak kabul edilir. Mafsal şeklindeki eklemli görüntüsüyle dar alanlarda kullanılan bir modeldir. Raylı tenteler genellikle kış bahçesinde kullanılırken bazı işletmeler kafe ve restoranlarında bu tente modelini tercih edebiliyorlar.

Çanakkale Otomatik Tente | Tente Çanakkale | 0 530 408 76 89

Branda Fiyatları

Kumaşların hepsi kaliteli ve dayanıklı olmasına karşın bazı kumaşlar farklı özellikte olabiliyor. Örneğin yanmaz kumaşlar diğer kumaşlara göre daha pahalı olabiliyor. Bunlara ek olarak branda ve tentelerde formatları da fiyatı etkileyebiliyor. Branda ve tenteler hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Brandalarda fiyatı en fazla etkileyen şey kullanılan kumaşın kalitesiyken tentelerde fiyatı en fazla etkileyen şey ise tentenin fonksiyonları, açılıp kapanma şeklidir. Tenteler manuel ve otomatik olarak üretilir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM