İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.074,4400
 • EURO
  $1,1394
 • ALTIN
  $66.398,1400
 • BIST
  $206,5000
Branda Tente Tuzla

Branda Tente Tuzla

Branda Tente Tuzla, geniş hizmet ağına sahip olan kuruluşların başında gelir. Branda satış ve pazarlamasını yapan kuruluşumuz, en kaliteli brandaları ile öne çıkan firmaların başında gelir. Brandalardan beklenen özelliklerin başında, ısı ve nem geçirmemesidir. Brandaların yağmur ve fırtınaya karşı korunaklı olması, onların kalitesi ile yakından ilgilidir. Fırtınalı havalarda brandaların yırtılmaması son derece önem taşır. Nakliye sektöründe, […]

Branda Tente Tuzla, geniş hizmet ağına sahip olan kuruluşların başında gelir. Branda satış ve pazarlamasını yapan kuruluşumuz, en kaliteli brandaları ile öne çıkan firmaların başında gelir. Brandalardan beklenen özelliklerin başında, ısı ve nem geçirmemesidir. Brandaların yağmur ve fırtınaya karşı korunaklı olması, onların kalitesi ile yakından ilgilidir. Fırtınalı havalarda brandaların yırtılmaması son derece önem taşır.

Nakliye sektöründe, meyve ve sebze taşımacılığında önemli yerlere sahiptir. Eşya taşımacılığında da brandaların sağlam yapıda olması son derece önem taşımaktadır. Eşyaların nakledilecekleri yere hasar almadan gitmesi için kalın ve muhafazalı brandaların seçilmesi önerilir. Firmamız, şehir içi ya da şehirlerarası nakliyatta sağlam brandaları kullanan nakliyat şirketlerinin başında gelir. Pazar veya manav tezgâhlarında ürün sergilemesi yapılırken de brandaların kullanımı söz konusudur. Firmamız, profesyonel hizmet veren işletmelerin başında gelir.

İzmir Mafsallı Tente Fiyatları - Otomatik Tente Modelleri

Tente Tasarımlarında Çeşitlilik

Branda Tente Tuzla, tente tasarımlarında çeşitli ürünlerin satışını yapmaktadır. Tentelerde birbirinden şık tasarımlar ile kaliteli modelleri firmamızda bulmak mümkündür. Yaşam alanlarında farklı özellikler içeren tentelerin kullanılması önerilir. Kafe ve lokantalar ile ofislere yakışan tenteler farklı ürün özelliklerine sahiptir. Evlerde de kullanılan tenteler son derece farklı tasarımlardadır. Apartman dairesi, villa gibi yaşam alanlarında balkon veya teraslarda kullanılan tenteler de farklı tasarımlarda yer almaktadır.

Teraslar gerek lokantalarda gerekse de evlerde en güzel yaşam alanları içerisindedir. Bu alanlarda dört mevsim oturma imkânı sağlayan açılıp kapanan özellikleri ile tenteler yer alır. Tentelerin hava koşullarından koruma özelliğinin yanı sıra, bu alanlarda ısıtıcı yardımıyla da oturma imkânı tanımaktadır. Firmamız, hizmet alacak olan kişilere, her yaşam alanına yakışacak tente tasarımları hakkında bilgi verecek kuruluşlar içerisindedir.

Kafeler İçin Şık Tente Modelleri

Branda Tente Tuzla, kafeler için de en şık modellerde tente zenginliğine sahiptir. Tentelerde körüklü tenteler, açılıp kapanan özellikleri ile rahat kullanıma sahiptir. Lokanta ve kafelerde görsel açıdan şıklık ta oldukça önem taşımaktadır.

Firmamız, bu alanlar için körüklü tente modellerini tavsiye etmektedir. Sabit, mafsallı veya pergola tente sistemlerimiz bulunmakla birlikte her mekânı hoş gösterecek tente modelleri farklı olacaktır. Körüklü tentelerin kavisli ve estetik olan yapısı yaşam alanlarına en çok yakışacak tasarımlar içerisindedir. Firmamızın tentelerinde paslanmaz ve sağlam malzeme kullanımı da son derece önem taşımaktadır. Kumaşların kalın ve su geçirmez oluşu da hava koşullarından koruyacak niteliktedir.

Kısa Sürede Montaj ve Kurulum Desteği

Firmamız, talep halinde bulunduğu bölgenin dışında da tente ve branda satışını yapmaktadır. Kısa sürede kurulum ve montaj desteği ile firmamız Türkiye’nin dört bir yanına tente satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Kullanılan malzemelerin kalite standartlarına uygunluğu da ilgili birimlerimiz tarafından ölçülmektedir. Hizmet verdiğimiz müşterilerin geri dönüşleri bizler için son derece önem taşımaktadır.

Olumlu müşteri yorumları, firmamızın hizmet kalitesinin en önemli ölçüsüdür. Kendimizi geliştirmek adına gelecek her türlü öneri ve eleştiri, firmamız adına son derece önem taşımaktadır. Müşteri ilişkilerine verilen önem gereği hizmet veren ekibimiz güler yüzlü yaklaşımlar sergilemektedir. Hizmet alan kişilerin yaşam alanlarına en uygun olan tente modeli hakkında firmamız, gerekli yönlendirmeyi de yapmaktadır. Tüm bu özelliklerimiz nedeniyle sektörde öne çıkan kuruluşların başında gelmekteyiz.

Kış Bahçelerinin Dört Mevsim Kullanım Avantajı

Firmamızın kış bahçesi tasarımları, dört mevsim kullanıma yönelik olan tasarımlardır. Kış bahçeleri açılıp kapanan özellikleri ile en kullanışlı tente tasarımları içerisindedir. Şık bahçelerde her mevsim yaşam alanı sunması bakımından da ayrı bir yere ve öneme sahiptir. Kış bahçelerinde her büyüklükte tente satış hizmetimiz bulunmaktadır. Ev, ofis ve restoran bahçelerinde de kullanımı son dönemlerde yaygınlaşmaktadır.

tente (49) - Vetroli

Çadır Tentelerin Sunduğu Avantajlar

Çadır tenteler, geniş alanlar için en çok önerilen tente tasarımları içerisindedir. Fuar, etkinlik alanları, çocuk oyun alanları için çadır tenteleri ilk sıraya koymak gerekir. Firmamız, çadır tentelerde farklı büyüklüklerde çok sayıda modelin satışını yapmaktadır. Spor tesislerinde de çadır tente kullanımı yaygınlaşmaktadır. Bunda en önemli etken kısa sürede kurulabilmesi ve içerisine her türlü teknolojik sistemi kurabilme avantajıdır. Görsel açıdan da son derece şık olan tente tasarımları da mevcuttur. Kaliteli branda ve tente modelleri için firmamızdan destek alınması önerilir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM