İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.013,2200
 • EURO
  $1,0903
 • ALTIN
  $60.989,7800
 • BIST
  $193,2000
Branda Tente Kadıköy

Branda Tente Kadıköy

Branda Tente Kadıköy Branda ve tenteler genellikle kötü hava koşullarından korunmak için kullanılsa da bazı işletmeler bunları dekorasyon amacıyla da kullanma yoluna gidebiliyorlar. Brandalar örtüldükleri eşyayı dış etkilere karşı korurken tenteler açık alanların üzerlerine yaptırılarak bu alanlarda hem gölgelik bir ortam sağlıyor hem de kötü hava koşullarından koruyor. İşletmeler bu tente ve brandaların üzerlerine reklamlarını ve […]

Branda Tente Kadıköy Branda ve tenteler genellikle kötü hava koşullarından korunmak için kullanılsa da bazı işletmeler bunları dekorasyon amacıyla da kullanma yoluna gidebiliyorlar. Brandalar örtüldükleri eşyayı dış etkilere karşı korurken tenteler açık alanların üzerlerine yaptırılarak bu alanlarda hem gölgelik bir ortam sağlıyor hem de kötü hava koşullarından koruyor. İşletmeler bu tente ve brandaların üzerlerine reklamlarını ve tanıtımlarını bastırarak bu branda ve tenteleri reklam ve tanıtım amacıyla da kullanabiliyor. Tenteler ve brandalar istenilen renkte ve desende üretilebiliyor.

çift açılır tente arşivleri | Kivli Tente

Kullanım Alanları

Tentenin kullanım alanları geniştir. Tente tüm açık alanlarda kullanılabileceği gibi birçok sektör işletmesinde de tercih edilir. Bir kafenin bahçesi, restoran bahçesi, teras, evlerin bahçesi, küçük işletmelerin ön kısımları mafsallı tente kullanımı için uygundur. Aynı zamanda festival ve etkinlikler gibi stant alanlarında da mafsallı tente kullanımı ihtiyacı vardır. Bu kapsamda tenteler stant ürünlerini koruyucu görev görür.

Brandalar inşaat, tekstil, mobilya sektörlerinde kullanılırken tenteler kafe, restoran, lokanta, mağaza ve butik gibi yerlerde kullanılıyor. Brandalar yerli ve ithal olabilen farklı kalitedeki kumaşlardan elde ediliyor. Muşambaya benzer yapılarıyla çok kaliteli olmalarından dolayı birçok yerde de tercih edilebiliyor. Tenteler yapılırken de bu brandalardan yararlanılabildiği gibi cam, alüminyum, demir veya ahşap da kullanılabiliyor.

Firmamızın kış bahçesi tasarımları, dört mevsim kullanıma yönelik olan tasarımlardır. Kış bahçeleri açılıp kapanan özellikleri ile en kullanışlı tente tasarımları içerisindedir. Şık bahçelerde her mevsim yaşam alanı sunması bakımından da ayrı bir yere ve öneme sahiptir. Kış bahçelerinde her büyüklükte tente satış hizmetimiz bulunmaktadır. Ev, ofis ve restoran bahçelerinde de kullanımı son dönemlerde yaygınlaşmaktadır.

Branda Modelleri

Branda Tente Kadıköy  Branda kumaşlarından bazıları akrilik branda kumaşı, polyester branda kumaşı jüt branda kumaşı, teflon branda kumaşı ve pilsa branda kumaşı olarak sıralanabilir. Bu branda kumaşları kalın iplerle dokunan ve dayanıklı olan kumaşlardır. Bu yüzden brandalar da ağır formda ve muşambaya benzer yapıdadırlar. Brandalarda kullanılan kumaşlar su geçirmez, ışık geçirmez, yanmaz özellikte olabilir.

Branda Tente Kadıköy  kaliteli kumaşlardan üretilirler ancak bazı brandalar özelliği olmayan düz bezlerden de yapılabilir. Brandalar yapılırken önemli olan ne amaçla kullanılacağıdır. Amaç göz önüne alınarak yapılan brandalar genellikle korumak için kullanıldığından brandalar hep bu isimlerle sınıflandırılmıştır. Başlıca branda modelleri inşaat koruma brandaları, çatı koruma brandaları, tekne koruma brandaları, yat koruma brandaları, mobilya koruma brandaları ve saman koruma brandalarıdır.

Kasetli tenteler de kaset şeklindeki görünümleriyle kullanıldıkları mekâna şık bir hava kattıkları için işletmeler tarafından en fazla kullanılan tente modelidir. Körüklü tenteler de güneşten gelen UV ışınlarından korunmak için kullanılıyor. Bu tentelerin körükleri uzaktan ayarlanabiliyor ve güneşin geldiği yöne göre değiştirilebiliyor. Çift açılır tenteler her iki yöne açılabilen tenteleri sayesinde geniş alanlarda kullanıma uygundur. Son olarak raylı tentelerin de kış bahçelerinde kullanıldığını söyleyebiliriz.

Branda Ve Tentelerin Özellikleri

Açılıp kapatılabilen tenteler ise motorlu, otomatik ve manuel olarak üçe ayrılıyor. Manuel tenteler elle açılıp kapatılırken otomatik tenteler ise uzaktan kumanda ile ayarlanabiliyor. Motorlu tentelerde de tuş yardımıyla kolayca açılıp kapatılabilen tenteler işyerleri tarafından çok fazla kullanılıyor. Tentelerin bazıları açılıp kapanır özellikte olabileceği gibi sabit de olabiliyor. Sabit tenteler açılıp kapanma özelliği olmayan ve dükkânların ön taraflarında ve evlerin balkonlarında tercih edilen tentelerdir.

Avcılar Tenteci - Arma Tente

Kalite Ve Tasarım

Tentelerin açılıp kapanma sırasında zorluk çıkarmaması gerekir. tente bu özelliğe sahiptir. Hem manuel hem de otomatik olarak açılıp ve kapanır. Otomatik olarak açılıp kapanabilen tentelerin kullanım konforu daha yüksektir. Bakım ve temizlik konusunda zorluk çıkarmayan bu tentelerin arızalanması sonucu tamiri de asit bir şekilde gerçekleşir.

Çadır tenteler, geniş alanlar için en çok önerilen tente tasarımları içerisindedir. Fuar, etkinlik alanları, çocuk oyun alanları için çadır tenteleri ilk sıraya koymak gerekir. Firmamız, talep halinde bulunduğu bölgenin dışında da tente ve branda satışını yapmaktadır.

Kısa sürede kurulum ve montaj desteği ile firmamız Türkiye’nin dört bir yanına tente satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Kullanılan malzemelerin kalite standartlarına uygunluğu da ilgili birimlerimiz tarafından ölçülmektedir. Hizmet verdiğimiz müşterilerin geri dönüşleri bizler için son derece önem taşımaktadır.

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM