İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Branda Tente istanbul

Branda Tente istanbul

Günlük hayatta bulunduğumuz ortamları güzelleştirmek ve korumak adına birçok önlem alıyoruz. Bu önerme hem dekorasyon amaçlı hem de doğal olaylarından korunma amaçlı oluyor. Evde ve işyerlerinde en çok kullanılan, balkon ve kış bahçelerinde tercih edilen tente sistemleri, hem dekorasyon hem de kullanımı açısından sıklıkla tercih ediliyor. Geçmiş yıllardan günümüze kadar gelmiş olan tente sistemleri birçok […]

Günlük hayatta bulunduğumuz ortamları güzelleştirmek ve korumak adına birçok önlem alıyoruz. Bu önerme hem dekorasyon amaçlı hem de doğal olaylarından korunma amaçlı oluyor. Evde ve işyerlerinde en çok kullanılan, balkon ve kış bahçelerinde tercih edilen tente sistemleri, hem dekorasyon hem de kullanımı açısından sıklıkla tercih ediliyor. Geçmiş yıllardan günümüze kadar gelmiş olan tente sistemleri birçok farklılık göstererek kendini geliştirmiş ve yenilenmiştir. Eski sistemlerde çadır sistemi olarak karşımıza çıkan tenteler, günümüze modernize edilmiş haliyle oldukça fazla beğeniliyor. Birçok alanda kullanım sağlıyor. Sunmuş olduğun imkân ve olanaklar sayesinde kişiler tarafından tercih ediliyor

Tente Ve Branda Kullanım Alanları

Tente ve brandalar günlük hayatta birçok alanda kullanılıyor. Hayatı kolaylaştıran ve insanlara birçok olanak sunan tenteler, günümüzde en sık tercih edilen dekorasyon ürünlerinin başında yer alıyor. Tenteler yazlık ve kışlık alanlarda kullanılabilir. Özellikle kış bahçeleri için oldukça ideal ürünlerdir. Kış bahçelerinde açılıp kapanabilen tente modelleri tercih edildiğinde hem yaz hem kışın kullanılabilir. Günlük hayatta kullanmış olduğunuz yaşam alanlarımızın bahçelerinde tercih ediliyor. Ayrıca evlerde balkonlarda koruma sistemi olarak da kullanılıyor. Sergi, panayır ve toplantı gibi alanların oluşturulması için kullanılıyor. Branda ve tente sistemleri en çok kafe ve restoranlarda tercih ediliyor. Branda ve tente sistemleri birçok farklı yapıda ve özellikle oluşturulmuştur. Her bölge ve her mekâna ayrı olarak tasarlanmış birçok branda türü bulunuyor. Branda tente istanbul firması birçok modelli tente üretimi yapıyor.

Tente Ve Branda Modelleri

Tente ve branda modelleri ülkemizde birçok türde üretiliyor. Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan branda sistemleri ile her türlü alanda, estetik ve şık koruma yöntemleri elde edebilirsiniz. Branda modelleri arasında en çok tercih edilen pergola otomatik sistemler oluyor. Pergola brandalar, otomatik açılıp kapanabilen özelliği ile en çok restoran ve kafe gibi işletmelerin tercih etmiş olduğu branda sistemleridir. Kafelerde kışlık alanlar için tercih edilebilir. Açılıp kapanabilen ve  bir rulo şeklinde yukarıya toplanabilir. Bu özelliği sayesinde hem yaz hem kışın kullanılabilir. Otomatik pergola sistemleri tente ve branda sistemlerinin en çok kullanılan modelleridir. Branda sistemleri arasında şeffaf branda da oldukça fazla ilgi görüyor. Özellikle kafelerin kapalı bölümlerinde şeffaf görüntüsü sayesinde çokça kullanılıyor. Hem şık hem estetik anlamda kullanışlı olan bu branda sistemi, ekonomik yapısı ve muhteşem görüntüsüyle tercih ediliyor. Şeffaf branda sistemleri estetiksel açıdan işletmeler tarafından  sıklıkla tercih ediliyor. Branda tente istanbul üretici firma olarak, birçok farklı tarz ve modelde branda ve tente üretimi yapılıyor.

Manuel Branda Sistemleri

Birbirinden farklı ve kaliteli branda ve tente modelleri ile istenilen her türlü alanda yaşam alanları oluşturulabilir. Küçük çaplı işletmeler için manuel sistem körüklü branda modelleri en çok tercih edilen modellerdir. Halk arasında karpuz branda olarak da bilinir. Küçük çaplı bakkal, dükkân ve mağazaların camlarında güneşten korunmak için tercih edilir. Ayarlamaları el ile yapılan sistemidir. Manuel olduğu için küçük çaplı İşletmeleri uygundur. Evlerin pencerelerinde güneşten korunmak için tercih edilir.

Firmamızdan Branda Sistemleri Tercih Edin

Branda tente istanbul firması olarak bu yapmış olduğumuz her türlü tenteleri kaliteli olarak üretiyoruz. Uygun fiyatlı kaliteli ve güvenilir tenteler, firmamız tarafından üretiliyor. Dilediğiniz her türlü mekâna istediğiniz boyutlarda branda sistemleri yapıyoruz. Sizlerde her türlü branda ve tente sistemleri için,  firmamızı arayarak yardım ve destek alabilir dilediğiniz her model için üretim talebinde bulunabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM