İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Branda Tente Esenler

Branda Tente Esenler

Branda ve tente ayrı kelimelerdir. Branda su geçirmez özelliğine sahip olan kumaştan üretilmiştir. Her mevsimde koruma özelliği sağlamaktadır. Dükkân, kafe, kış bahçesi, köpek kulübeleri gibi korunması gereken yerler için kullanılan üründür. Tente ise brandayı taşıyan çelik, demir iskelete verilen isimdir. Birbirinden farklı kullanım amacına uygunluk sağlayan tente modelleri bulunmaktadır. Birbirinden farklı ve koruyucu özelliğine sahip tente […]

Branda ve tente ayrı kelimelerdir. Branda su geçirmez özelliğine sahip olan kumaştan üretilmiştir. Her mevsimde koruma özelliği sağlamaktadır. Dükkân, kafe, kış bahçesi, köpek kulübeleri gibi korunması gereken yerler için kullanılan üründür. Tente ise brandayı taşıyan çelik, demir iskelete verilen isimdir. Birbirinden farklı kullanım amacına uygunluk sağlayan tente modelleri bulunmaktadır. Birbirinden farklı ve koruyucu özelliğine sahip tente branda Esenler tarafından temin edilmektedir.

Kadıköy içinde, ikinci el satılık Tente ve branda tente ve b

Branda Modellerinin Özellikleri Nelerdir? 

Tente branda Esenler tarafından satılan ürünlerin başında gelen en önemli özellik kaliteli ve sağlam yapısıdır. Brandalar kullandığı alanı güneş ışığından, yağmurdan, kardan, soğuktan korumaktadır. Brandalar su geçirmez malzemeden üretilmiştir. Branda modelleri genellikle şeffaf bir şekilde üretilir. Bunun yanı sıra kişinin isteği doğrultusunda farklı renklerde ve desenlerde de branda üretimi sağlanmaktadır. Depo gibi üstün korunmaya ihtiyacı duyulan alanlarda kullanılan brandalar su geçirmez özelliği yanı sıra alev almaz, yanmaz özelliğine de sahip olarak üretilmektedir. Balkonlar içinde branda modelleri mevcuttur.

Balkonlar için kullanılan branda modelleri genellikle kullanım amacına bağlı olarak fermuarlı olarak üretilmektedir. Genellikle mavi, beyaz ve gri renkli branda modelleri tercih edilmektedir. Brandanın kullanıldığı alanın ışık alması ve karanlık olmaması açısından koyu renkli branda modelleri pek tercih edilmez.

Tente Çeşitleri Nelerdir?

Branda tente Esenler olarak birçok farklı kullanım alanına uygunluk gösterecek tente seçenekleri mevcuttur. Eğim ayarı olan tenteler, tek taraflı sistemli tente modelleri, körüklü tenteler, spotlu sisteme sahip olan tenteler, mafsallı tente, manüel tente modelleri, çift taraflı sistemli tente, sabit sistemi olan tente ve motorlu sistemli tente türleri bulunmaktadır.

Branda ve Tente Nerelerde kullanılır?

Brandalar genellikle kış bahçelerinde, çay bahçelerinde, parklarda, kafelerde, restoran gibi işletmelerde, köpek kulübelerinin üzerini korumak için ve otomobil için koruyucu kılıf özelliğinde kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra brandaların kullanımı inşaat sektöründe de oldukça rağbet görmektedir. Tenteler; mağaza, butik gibi işletmeler için vitrin sistemleri açısından tente kullanılmaktadır. Kafe, çay bahçesi, restoran gibi alanların üstünü açıp kapatmak için kullanılan sistemler de tentedir. Bunun yanı sıra otellerde ve spor alanlarında da tente kullanımı oldukça yaygın bir hâle gelmiştir. Evlerde de tente kullanımı görülmektedir. Özellikle balkonlar için tente kullanımı tercihinde bulunulmaktadır.

Körüklü Tente Nedir?

Körüklü tente modelleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Uzun yıllarca kullanıma uygundur. Genellikle körüklü tente modelleri yapısı gereği oldukça sert ve ağırdır. Körüklü tente kullanım alanları genellikle evlerdir. Balkonlar ve camlarda körüklü tente modelleri sıklıkla kullanılan bir türdür. Körüklü tente modelleri, sağlamlığının yanı sıra oldukça şık bir görüntüye sahiptir. Diğer tente modellerinin yanı sıra körüklü tente kullanımı daha kolay ve basittir. Bu sebeple de balkonlarda ve camlarda kolay açılabilir kapanabilir olması sebebiyle tercih edilir ve yapısı sayesinde dış etkenlerden korur.

Otomatik Tente Nedir?

Otomatik tentelerin kullanımı oldukça rahat ve kolaydır. Kullanılan alanlar için konfor sağlamaktadır. Kişiler mekânları için otomatik tente kullanımını büyük bir avantaj olarak görmektedir. Otomatik tente modelleri genellikle büyük kafe ve restoran gibi işletmelerde tercih edilmektedir. Yapısı sayesinde kış ve yaz aylarında da kullanılabilir. Tütün ürünleri kullanılan alanlar için otomatik tente sağlıklı bir havalandırma sistemi olmaktadır.

Kış aylarında alanın üstü tente sayesinde kapatılır. Yaz aylarında ise istenildiği takdirde sürekli açık durumda veyahut yarı açık olarak kullanılır. Otomatik tente kumanda sayesinde hareket etmektedir. Otomatik tente sistemleri oldukça kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiştir. Bu sayede açılıp kapanma sırasında herhangi bir takılma veya deformasyon meydana gelmemektedir.

Tente Çeşitleri | Favori Branda | Çadır - Branda - Tente - istanbul

Manüel Tente Nedir?

Manüel tente sistemleri saçaklı bir yapıya sahiptir. İnsan gücü ile açılıp kapanmaktadır. Diğer tente modelleri ve sistemlerine nazaran daha ekonomiktir. Görünüş açısından oldukça güzel ve hoş bir görüntü sergilemektedir. Manüel tente sistemleri her türlü hava koşullarına uygun brandalar kullanılarak üretilmiştir. Kişi istediği takdirde kendi gücü ile manüel tenteyi eğik açabilir veya tam açabilir. İstediği zamanda da kapatabilir.

Manüel tente modelleri de kasap, restoran, mağaza, butik, kafe gibi kullanım alanları için uygunluk sağlayacak şekilde üretilmektedir. Manüel tentelerin renk yelpazesi oldukça geniştir. Manüel tente üzerine belli bir yere kadar dijital baskı uygulanabilir. Tente ve branda ihtiyaçlarınız için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM