İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Branda Tente Beyoğlu

Branda Tente Beyoğlu

Branda Tente Beyoğlu, Beyoğlu ve semtlerinde tercih edilen branda ve tente satışı yapan firmalardandır. Brandaların uygun kalınlıkta olması ve yağmur gibi hava koşullarından etkilenmemesi son derece önem taşır. Yağmur ve kar geçirmeyen brandalar, üzerine serili olan eşyaları da korumaktadır. Nakliyat araçlarında taşınan eşyaların hasar görmemesi için kalın ve hava koşullarından etkilenmeyen brandaların seçilmesi gerekir. Fırtınaya karşı […]

Branda Tente Beyoğlu, Beyoğlu ve semtlerinde tercih edilen branda ve tente satışı yapan firmalardandır. Brandaların uygun kalınlıkta olması ve yağmur gibi hava koşullarından etkilenmemesi son derece önem taşır. Yağmur ve kar geçirmeyen brandalar, üzerine serili olan eşyaları da korumaktadır. Nakliyat araçlarında taşınan eşyaların hasar görmemesi için kalın ve hava koşullarından etkilenmeyen brandaların seçilmesi gerekir.

Fırtınaya karşı da yırtılmayacak ve dayanıklı brandaların kullanılması önerilir. Ürün toplama sonrasında bazı gıda maddelerinin kurutulması gerekecektir. Ürün serilmesinde kullanılan brandaların da nem ve rutubeti geçirmeyecek özellikte olmaları son derece önem taşımaktadır. Brandaların da konuldukları alanlar için farklı ebatlarda olmaları gerekir. Firmamız, her özellikte ve ebatta branda satışı yapan kurumsal işletmelerin başında gelir.

Tentelerde Dekoratif Tasarımlar

Branda Tente Beyoğlu, branda tasarımının yanı sıra tente modellerinde de çok şık tasarımları görmek mümkündür. Tentelerin dekoratif ve kullanışlı olmaları tercih edilmelerinin en önemli nedenidir. Tentelerde şık olduğu kadar fonksiyonel olmaları da son derece önem taşımaktadır. Tentelerde her yaşam alanına uygun model zenginliği oldukça fazladır.

Tentelerin lokanta ve kafelerde kullanılan türleri arasında körüklü tenteler en çok tercih edilenlerdir. Körüklü tentelerin çizgili, düz ve farklı desende olanları da kullanılan yere göre değişim gösterecektir. Kavisli olan yapıları, konuldukları mekâna sıcak bir hava katacak tasarımlardır. Yarım daire olan körüklü tasarımlar, tenteler içerisinde en çok tercih gören modellerdendir.

Huzurlu Bir Atmosfer

Hizmet sektöründe tercih edilmeleri de içeride oturan insanlara huzurlu bir atmosfer sunmalarından ötürüdür. Tentelerin teraslarda kullanılan türleri de açılıp kapanan modelleri ile en çok tercih gören muhafazalar içerisindedir. Bahçe teraslarda tente kullanımı, yaşam alanlarında en çok tercih gören tasarımlardır. Lokanta teraslarında da evlerde olduğu gibi bu türlü tenteleri kullanmak mümkün olmaktadır. Hava koşullarından etkilenmemesi, dış mekânda oturma imkânı sunmaktadır.

Mafsallı Tente - Trend Tente

Tentelerin Yaşam Alanlarında Kullanılması

Branda Tente Beyoğlu, tentelerin kullanılmasında hizmet alacak kişilere fikir verecek, teknik destek sunacak kuruluşlardandır. Tenteleri, müstakil ev ve villalarda, balkon ve verandalarda kullanmak mümkündür. Bahçelerde kullanılan kış bahçesi kategorileri de tentelerin en kullanışlı tasarımları arasındadır. Tentelerde dayanıklı ürünlerin kullanılması son derece önem taşır.

Tentelerde paslanmaz malzeme kullanımı, hava koşullarından etkilenmeyen özellikler içermesi, uzun süre kullanım imkânı sunacaktır. Tentelerin satış ve pazarlama aşamalarından önce kalite kontrol testlerinden de geçirilmesi son derece önem taşır. Firmamız, dayanıklılık testleri ile tentelerin sağlamlıklarına dair güvence vermektedir. Türkiye’nin her bölgesine servis ve montaj desteği veren kuruluşumuz, tente satış ve pazarlamasında önde gelen kuruluşların başında gelir.

Dış Hava Koşullarından Etkilenmeyen Tenteler

Tentelerin en önemli işlevi dış hava koşullarından koruyucu özellikler içermesidir. İş yerleri için dış mekân kaplamaları arasında prestij unsuru sayılan tenteler, Evlerde de görsel açıdan hoş bir görünüm sunacaktır. Cam önlerinde şıklık unsuru olarak tenteleri görmek mümkündür. Düz, mafsallı, pergola sistemler, körüklü tenteler, kamelyalar en çok tercih edilen tente kategorileri içerisindedir. Fırtınadan etkilenmeyen, kışın yağmur ve kar geçirmeyen kış bahçeleri yaz kış kullanım imkânı sunmaktadır. Firmamız, kış bahçelerinde en güzel tasarımların satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

Kış bahçelerinde korunaklı ve şeffaf yapı sayesinde en soğuk havalarda bile bahçe içerisinde yaşıyor izlenimi verilmektedir. Kamelyalar için de durum aynısıdır. Bahçe peyzajlarının en şık örneklerinin görüldüğü yaşam alanlarında her mevsim doğayla iç içe olmak isteyenler için önerilen kış bahçesi tente tasarımlarıdır. Hava koşullarına göre açılıp kapanma özelliği de bu tür tenteler için mevcuttur.7

Akyıldız Tente | Tente ve Pergola Sistemleri | Kaliteli ve Şık Tasarımlar

Organizasyonlar İçin Önerilen Tenteler

Organizasyonlar için önerilen tenteler, büyük çadır tentelerdir. Çadır tentelerin en önemli özelliği, çok büyük katılımları kapsayacak kadar büyük tasarımlara sahip olmalarıdır. Çadır tentelerin farklı desen ve modellerde olanları da firmamızda zengin içeriklerde yer alır. Çadır tentelerin şantiyelerde ve spor tesislerinde de kullanım alanlarını görmek mümkündür.

Işık ve ses sistemi kurulumu da son derece rahat olmaktadır. Eğlence alanları, sirk ve fuarlarda farklı büyüklüklerde çadır tenteler bulunmaktadır. Tentelerde kaliteli modeller ve kullanışlı tasarımlar için firmamızdan destek alınması önerilir. Hızlı montaj ve teknik destek ekibimiz, Türkiye’nin her tarafına hizmet verecek kapasitededir. Deneyimli ve bilgi sahibi ekibimizle profesyonel hizmet sunulmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM