İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Branda Tente Beşiktaş

Branda Tente Beşiktaş

Günümüzde branda ve tenteye olan talep artıyor. Bunun nedeni işletmelerin hem yeni stratejiler geliştirmesi hem de bireysel olarak insanların apartman veya büyük binalarda oturmaktan sıkılıp müstakil evlerde oturmayı tercih etmeleridir. Binalar artık insanlar sıkıcı gelmektedir. İnsanlar değişimi sever. Günümüz insanları kalabalık ortamdan uzaklaşarak, sessizliği tercih etmektedir. İşletmeler reklam ve tanıtım amacıyla veya daha güzel bir […]

Günümüzde branda ve tenteye olan talep artıyor. Bunun nedeni işletmelerin hem yeni stratejiler geliştirmesi hem de bireysel olarak insanların apartman veya büyük binalarda oturmaktan sıkılıp müstakil evlerde oturmayı tercih etmeleridir. Binalar artık insanlar sıkıcı gelmektedir. İnsanlar değişimi sever. Günümüz insanları kalabalık ortamdan uzaklaşarak, sessizliği tercih etmektedir.

İşletmeler reklam ve tanıtım amacıyla veya daha güzel bir görünüm elde edebilmek için tente kullanma yoluna gidebiliyorlar. Bazı işletmeler tenteleri reklam ve tanıtım amacıyla kullanabilmek için çeşitli renklerde alarak baskı yaptırabiliyorlar.

Hem brandalar hem de tenteler farklı görünümlerde ve farklı malzemelerle yapılıyor. Bunun nedeni hem branda ve tente kullanıcılarının istek ve ihtiyaçları hem de kullanılacağı alanla uyum sağlamasıdır. Brandalar ve tenteler, işletmelerin istediği renk ve şekillerde yapılabiliyor.

Branda tente Beşiktaş kullanım alanları çok geniş olduğu için çok fazla üretiliyor. Brandalar koruma amaçlı kullanılıyor ve çeşitleri koruyacağı maddeye uyumlu olarak üretiliyor. Bunlardan tekstil sektöründe kullanılan brandalar taşıma torbası olarak kullanılırken mobilya sektöründe özellikle mobilya dükkânlarındaki mobilyaların toz olmaması için kullanılan brandalar mobilya koruma brandaları olarak adlandırılıyor. Mobilyalar açık alana bırakıldığında etraftaki tozlar üzerine yapışmaktadır. Bu sorun giderilmesi için branda sistemi yapılmıştır.

EMRAH BRANDA | Açılır kapanır tente modelleri ve fiyatları.

Branda Kullanım Alanları

Otomobiller için bu sektörde arabayı korumak için kullanılan koruyucu branda modelleri de mevcuttur. İnşaatlarda bulunan yapı malzemelerini korumak için örtü olarak kullanılması ile uzun süre evden ayrılma durumlarında da evdeki eşyalarınızın tozdan ve nemden uzak kalmasını sağlamak amacıyla eşyalarınızın üstüne örtmek için de kullanabileceğiniz bir materyaldir.

Yaşam alanları için uygun olan balkonlarda ve teraslarda kavurucu güneşten koruyan tenteler, farklı desenlerde de yer almaktadır. Kafelerde de kamelya kullanımı için kış bahçesi tasarımları öne çıkmaktadır. Yarım daire şeklinde olan körüklü tenteler de restoran ve kafelerde şık ve estetik bir görünüm sunmaya hizmet eden kullanışlı tente tasarımlarıdır.

Tekstil sektöründe brandalar taşıma torbası olarak kullanılıyor çünkü brandalar kaliteli ve dayanıklı ürünlerdir bu yüzden ağır yük taşımak için uygundur. Mobilya sektöründe ise mobilya dükkânlarında toz olmaması için mobilyaların üzerlerine örtülüyor

Branda tente Beşiktaş  plaj şemsiyelerinde, bahçe şemsiyelerinde ve çeşitli çadırların yapımında kullanılmak üzere branda üretiyor. Bu brandalar asma germe yapılarak gölgelik görevi de görebiliyor ve brandalar ile kurulan bu sisteme membran sistemleri deniyor.

Branda Tente Yapımı

Bazı brandalar yapılırken bu kumaşların üzerlerine mum eritilir ve böylece su geçirmez branda elde edilmiş olur. Brandalarda kullanılan kumaşların bazıları yanmaz özellikte de olabilir. İsteğe göre seçilebilen brandalardan birçok ürün elde edilebiliyor. Çadır bezi olarak de bilinen brandalardan şantiye çadırları da yapılıyor. Plaj ve bahçe şemsiyeleri de bu brandalar kullanılarak üretiliyor.

Kış bahçelerinde kullanılan malzeme %100 PVC’den imal edilmektedir. Cam gibi şeffaf olup, iç ve dış görüntüleme işlevine sahiptir. Şeffaf branda duvar ayırma alanı olarak kullanılabileceği gibi, kışın pahalı cam balkonlar yerine bahçe, kafe, otel, restoran ve diğer mekânlar yerine kullanılabilir.

Tentelerin İşlevleri

Tente modellerinin bazıları farklı fonksiyonlarla donatılmıştır. Bunları manuel, otomatik, motorlu ve sensörlü olarak sıralayabiliriz. Manuel tenteler elle açılıp kapanan tente modellerine denir ve genellikle evlerde tercih edilir. Otomatik tenteler ise uzaktan kumanda ile açılıp kapatılabilen ve özellikle büyük işletmelerin tentelerinde olmasını istedikleri bir özelliktir.

Branda tente Beşiktaş, açılır kapanır veya sabit şekilde yapılan pergola tenteler çay bahçeleri, havuz başları ve teras gibi alanlarda kullanılır. Pergola tentelerin güzel ve şık görünümü sayesinde tercih edilen bir modeldir. Diğer bir tercih edilen tente modeli olan kasetli tenteler, işletmelerin kafe, restoran ve lokantalarında kullandığı modeldir. Kasetli tentelerin üzerleri düzdür ve kullanıldıkları alana şık bir görünüm sağlarlar. Kasetli tenteler de aynı pergola tenteler gibi açılır kapanır şekilde yapılabiliyor. Evlerde de kullanılabilen bu modeller daha çok işyerlerinin açık alanlarında kullanılıyor.

Raylı Tente - Ekvator Tente & Branda

Tente Brandanın Avantajları

Kalabalık ve sigara içilen kapalı alanların havalandırılabilmesi için tek tuşla tavandan açılan tenteler sayesinde kullanılan mekân kolayca daha konforlu bir hale geliyor. Ayrıca açık alanlarda kullanılan tenteler bu alanları her mevsim kullanılabilir mekânlara dönüştürüyor. Özellikle iş yerleri için büyük avantaj sağlıyor.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM