İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Branda Tente Balkon

Branda Tente Balkon

Tente branda ve çadırlar tüm hayatımızda hep varlar ve olacaklardır. Mekânlarda yarı açık ya da açık bölümlerin güneşe ve yağmura direncini arttırarak daha korunaklı ve oturulan yerler oluşturmak için tasarlanmış olan ürünlerdir. Halkımız açık havayı sever. Evlerinin bahçesi olmayanlar da balkonlu ve teraslı evleri tercih ederler. Balkonlar kimi zaman kilerdir, kimi zaman bahçedir, kimi zaman da evlerimizin […]

Tente branda ve çadırlar tüm hayatımızda hep varlar ve olacaklardır. Mekânlarda yarı açık ya da açık bölümlerin güneşe ve yağmura direncini arttırarak daha korunaklı ve oturulan yerler oluşturmak için tasarlanmış olan ürünlerdir. Halkımız açık havayı sever. Evlerinin bahçesi olmayanlar da balkonlu ve teraslı evleri tercih ederler. Balkonlar kimi zaman kilerdir, kimi zaman bahçedir, kimi zaman da evlerimizin en sevdiğimiz bölümleridir. Kimileri buralarda vakit geçirmekten çok mutlu olurlar, çayını kahvesini yudumlarken, balkonda kitabını okur, elişi yapar, yemek yer, kimileri günün büyük bir vaktini buralarda geçirir..

Balkonu Muhafaza Etmek

Branda tente balkon keyfinizin en ihtiyaç duyduğu aksesuardır. Çünkü yazın güneşten, baharda yağmurdan,  kışın kar ve soğuktan korumak size düşmektedir. Balkonda yazdan kış için hazırlanan yiyeceklerin bulunduğu bir dolap var ise, dolaba güneş vursa olmaz, yağmur yağsa olmaz. Ya da balkonda yemek yerken havadan vuran yağmurun azizliğine uğramak istemezsiniz. Bu gibi durumlara maruz kalmamak için balkon ölçülerine uygun açılır kapanır, körüklü tente oldukça işe yarayacaktır. Ya da balkonunuzu tamamen kapatarak kış bahçesi havası verebilirsiniz. Yazın bir kısmını açabilir, istendiğinizde tekrar açabilirsiniz.

Üstü Açık Balkonlarda

Kimi evler bahçe kat olup binanın dışına çıkan büyük balkonları bulunur. Üstü açık olan bu büyük balkonları üst katlardan düşebilecek her türlü toz ve bilumum şeylerden, güneş ışınlarından, kar ve yağmurdan korumak için sabit tente yaptırabilirsiniz. Açılıp kapanmadan yaz kış aynı durur. Bazı dönemler yarıya kadar açmak isteyebilirsiniz. Bu gibi durumları düşünerek de mafsallı tenteyi sizlere önerebiliriz. Mafsallı tente branda içindeki iki taraflı demir mafsalı sayesinde istediğiniz kadar açılıp kapanma özelliğine sahiptir ve kendiniz ayarlanabilirsiniz.

Teras Balkonlar

Evlerimizin en üst katta bulunan ve büyükçe balkonu olanlarına teras kat denir. Bu evlerin balkonları neredeyse bir ev büyüklüğüne yakın olduğu için kullanımında da bazı düzenlemeler yapılması oldukça güzel görünmesini sağlamaktadır. Kendinize bir oturma yeri belirleyerek masa, sandalye ve oturma grubunu koymak istediğiniz yerin üzerini kapatarak güzelleştirmeye ve bir düzen vermeye başlayabilirsiniz. Çevresine yeşil bitkilerin ve açan kokulu çiçeklerin dizilerek sizlere bir bahçe havası yaşatacak terasınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Terasa Uygun Tenteler

Branda tente balkon süsleme, güneş ve yağmurdan koruma amaçlı tentelerden sabit tente yapılabilir. Evin çatısından uzanan mafsallı tente de terasınız için düşünülebilir. İstendiğinde açmak isteyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kamelya yapılabilir. Eğer terasınız müsait ise asma germe tente branda da bir uçtan bir uca hoş bir görüntü sergileyecektir. Açık renk düşünüldüğünde hem aydınlık ve ferah bir balkon keyfi sürebilirsiniz. Ayrıca bahçe şemsiyesi de tercih edilebilen şıklar arasındadır. Masanıza vuran güneşi engellemek gerektiğinde aynı görevi şemsiye de yapar ki istediğiniz yere gezdirebilirsiniz.

Şeffaf Düz Tente

Branda tente balkon konusunda birçok seçeneğin yanında balkonun açık bölümünde kullanılabilecek şeffaf boydan boya balkonu kapatan branda üretimi de yapılıyor. Ölçülerine uygun, bir bölümünde açılabilir şeffaf cam konularak, balkonunuzun daha çok yağmurdan kardan ve rüzgârdan korunarak kullanılmasını sağlar ki, bu da balkonda çamaşır kurutma, kışlık malzemeler bulundurma konusunda oldukça işe yaramaktadır. Bu sayede serin ve yağmurlu havaların azizliğine uğramadan oturabilmek için, ekonomik ve pratik bir şekilde balkonunuzu muhafaza altına almanız mümkündür.

Bize Ulaşın

Sizler de balkonunuzu muhafazalı bir duruma getirerek daha kullanışlı olmasını sağlamak isterseniz, web sitelerinden bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz. Her türlü branda tente çadır ürünleri konusunda bizlere danışın istediğiniz branda ürününe sahip olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM