İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.074,4400
 • EURO
  $1,1394
 • ALTIN
  $66.398,1400
 • BIST
  $206,5000
Branda  Tente  Bakırköy

Branda  Tente  Bakırköy

Branda tente Bakırköy hizmetleri birçok alanda kullanılan yaşam şartlarımızı konforlu hale getiren mekanik bir sistemdir.  İnsan hayatını kolaylaştırmak kışın ve rahat şartlarda geçirmemizi sağlayan  mekanizmalı bir sistemdir.  Günümüzde yaygınca kullanılır.  Dört mevsim yoğunca konforluca kullanabileceğimiz bir sistemdir.  Yazın güneş ışınlarından kışın yağmur ve karda kullanabileceğimiz bir sistemdir. Branda Tente Nedir Branda tente, kalın kumaş dokusundan oluşan […]

Branda tente Bakırköy hizmetleri birçok alanda kullanılan yaşam şartlarımızı konforlu hale getiren mekanik bir sistemdir.  İnsan hayatını kolaylaştırmak kışın ve rahat şartlarda geçirmemizi sağlayan  mekanizmalı bir sistemdir.  Günümüzde yaygınca kullanılır.  Dört mevsim yoğunca konforluca kullanabileceğimiz bir sistemdir.  Yazın güneş ışınlarından kışın yağmur ve karda kullanabileceğimiz bir sistemdir.

Branda Tente Nedir

Branda tente, kalın kumaş dokusundan oluşan farklı desenlere sahip bir mekanik sistemdir.  Bu sistem güneş ışınlarını geçirmez.  Branda tente Bakırköy ürünleri hiçbir şekilde yağmur, kar ve rüzgârı içeriye geçirmeyecek şekilde tasarlanırlar. 

Branda Tentenin Kullanım Alanları

Branda tentenin birçok alanda kullanımı bulunuyor.  Bunlar cafe, restorant, evin çatı katında, evimizin bahçe katında, okul kantinlerinde yani hayatımızı kolaylaştıracak birçok alanda kullanımı mevcuttur.

Branda tente sipariş verilen tarihe ve tentenin monte edilecek alana göre zamanları farklılık göstermektedir.  Bu sebepten dolayı sizin istediğiniz model ve ölçülere göre farklılık gösterir.

Şeffaf Fermuarlı Branda, Şeffaf Branda Modelleri ve fiyatları

Branda Tente Fiyatları Ne Kadardır?

Tente fiyatları model ve monte edilecek ölçülere göre değişim göstermektedir.  Bu değişimler tentenin otomatik ya da manuel oluşuna göre değişim göstermektedir.  Ayrıca tentenin kumaş kalitesi ve modelleri fiyatını etkileyecektir.

Branda Tente Neden Tercih Edilir?

Tentenin birçok kullanım sebebi vardır.  Bazen bir işletmenin dükkân önünü büyük ve modern göstermesi için kullanılır bazen ise dekor amaçlı kullanılır.  Önemli olan sizin ihtiyaç duyduğunuzun ne olduğudur.  Branda tente ev kullanımlarında yazın bahçede kaliteli vakit geçirmek için en uygun alan olur. Kışınsa yağmurda yağsa karda yağsa elinizde kahvenizle soluklanacağınız bir yaşam alanı oluşur. Birçok kişi evlerin balkonların kış bahçesi yapmak için kullanmaktadır.

Körüklü sistemler, eğim ayarlı sistemler, kollu sistemler, tek taraflı ve çift taraflı sistemler, sabit sistemler, manuel sistemler gibi birçok çeşitleri bulunmaktadır. Sizin ihtiyacınıza ve yerinize göre tasarım yapılmaktadır. Ürünler  çeşitlilik gösterir

Branda Tentenin Kaliteli Olduğunu Nasıl Anlarım?

Branda sektöründe her zaman en iyi ürünlerin tasarımını gerçekleştiren branda tente Bakırköy ürünlerin kalitesinde yüksek standartlara sahiptir.  Çünkü insanların kazançları ve yaşam şartları aynı düzeyde devam etmez. Bu sebepten dolayı her modeller ve kaliteleri farklılık göstermektedir. Branda tente sadece mekanik sistemiyle değil kullanılan kumaş ve bu kumaşın yapımında kullanılan malzemesine göre farklılık gösterir. Fabrikalarda üretilirken ipinden dikiş detaylarına kadar farklıdır. Branda tente kumaşın kalınlığı ve güneşi geçirme düzeyine göre kalitesi anlaşılabilir.

1500719374-antalya-guven-cadir-tente-ve-branda-imalatcisi - Öz Güven Çadır, Branda, Tente

Branda Tente Çeşitlerinin Özellikleri

Branda tente çeşitlerinin birçok farklı kullanım alanı vardır ve kullanıma alanlarına göre özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Eğimli Ayarlı Sistemler

Kullanım düzeyi müşterinin isteğine göre hazırlanan tentelerdir. Eğimler müşterinin istediği alana göre ve isteğine göre eğim verilir. Kullanımı kolay ve tercih edilen bir sistemdir.

 • Körüklü Sistemler

Branda tente körüğü sayesinde yaşam alanlarınızda rahat kullanabileceğiniz bir çeşittir. Kullanım alanında yağmur ya da güneş geldiğinde körüğü sayesinde engellenebilir bir sistemdir. Sistem kişinin istediği alana uygulanabilir.

 • Katlanır Kollu Sistem

Müşterinin kullanım alanına göre bahçe, cafe, restorant gibi bir çok alanda katlanabilen ve açılabilen sistemdir. Özellikle işletme sahiplerinin çok tercih ettiği ve iş hayatını kolaylaştıran bir sistemdir. Müşteri ister açık alanı tercih edebilir isterse katlama sistemini kullanmadan ortamda  rahatça vakit geçirebilir.

 • Spotlu Sistem

Spotlu tente sistemi hem görsel acıdan hem de aydınlatma acısından kullanım alanını ferah ve şık bir duruma getirebilir. Müşterilerimizin çok ilgi gösterdiği ve evlerinde işletmelerinde kullanmak istediği bir sistemdir. Ev kullanım alanında bahçelerinize ya da çatı katınıza hem görsellik hem de aydınlık katacaktır. İşletmelerde ise ışıldayan bir görünümü sayesinde müşterileri büyüleyerek işletmeye çekecektir.

 • Tek Taraflı Sistem

Standart branda tente denilebilir. En çok kullanılan bir sistemdir. Klasik tente olarakta geçer. Basit sistemiyle iki profil üzerine monte edilip tek taraflı açılan tente modelidir. İşletmelerde sıkça rastlanır.

 • Çift Taraflı Sistem

Ayak  üzerine yapılan ve iki taraftan açılabilen bir sistemdir. Tekerlekli sistemiyle istenilen ortama taşınılan ve rahatça kullanılan bir sistemdir.

 • Sabit Tente Sistemi

İşletmelerde ya da yaşam alanlarında kullanılan sabit bir sistemdir. Taşıma yapılmaz ve açılmaz sabitlenerek kullanılan bir sistemdir.

 • Manuel Tente Sistemi

Tente çeşitleri arasında en çok kullanılan tente sistemidir. Klasik bir sistemdir. Kullanımı basit ve her alanda tercih edilen spotlu tentelere göre fiyat olarak daha uygundur. Orta düzey kullanım için idealdir. Manuel sistem yani insan gücüyle açılıp kapanması demektir. Kullanımı rahat tercih edilen bir sistemdir. Küçük işletmelerin sıkıca kullandığı rahat ve kullanışlı bir sistemdir. Gerekli bilgileri firmamızdan detaylı bir şekilde alabilirsiniz

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM