İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.806,0000
 • EURO
  $0,7300
 • ALTIN
  $40.594,7400
 • BIST
  $143,2000
Branda Tente Bahçelievler

Branda Tente Bahçelievler

Tarım ve ticari hayatta brandalara olan ihtiyaç son derece fazladır. Brandalardan beklenen özelliklerin başında da uygun kalınlık ve büyüklükte olması gelecektir. Brandaların dört mevsim kullanılabilir özelliklerinin yanı sıra, uygun büyüklük ve nemi geçirmeyecek özellikleri de son derece önem taşımaktadır. Kendi reklamlarını koydukları bu tenteler ile müşterilerin ilgisini çekmeyi hedefleyen işletmeler tenteleri aynı zamanda kapalı alanlarda […]

Tarım ve ticari hayatta brandalara olan ihtiyaç son derece fazladır. Brandalardan beklenen özelliklerin başında da uygun kalınlık ve büyüklükte olması gelecektir. Brandaların dört mevsim kullanılabilir özelliklerinin yanı sıra, uygun büyüklük ve nemi geçirmeyecek özellikleri de son derece önem taşımaktadır.

Kendi reklamlarını koydukları bu tenteler ile müşterilerin ilgisini çekmeyi hedefleyen işletmeler tenteleri aynı zamanda kapalı alanlarda da kullanılıyor. Buralarda kullanmalarının sebebi ise, istenildiğinde kolayca havalandırılabilmesidir. Özellikle sigara içilen yerlerde bu kullanım oldukça fayda sağlıyor.

Kumaşların hepsi kaliteli ve dayanıklı olmasına karşın bazı kumaşlar farklı özellikte olabiliyor. Örneğin yanmaz kumaşlar diğer kumaşlara göre daha pahalı olabiliyor. Bunlara ek olarak branda ve tentelerde formatları da fiyatı etkileyebiliyor.

Branda ve tenteler hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanına tente satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Kullanılan malzemelerin kalite standartlarına uygunluğu da ilgili birimlerimiz tarafından ölçülmektedir. Hizmet verdiğimiz müşterilerin geri dönüşleri bizler için son derece önem taşımaktadır

Branda Modelleri

Branda Tente Bahçelievler sınıflara ayırdığı kaliteli kumaşlar ile ürettikleri brandaların bazılarını müşterilerine satarken bazıları ile de tente üretiyor. Branda modelleri genellikle kullanılacağı alana göre tasarlanır ve kullanım alanları çok geniş olan ürünlerdir. En çok tercih edilen branda modelleri inşaat koruma brandaları, otomotiv sektöründe kullanılan brandalar, tekstil sektöründe kullanılan brandalar, fındık toplama brandaları, mobilya koruma brandaları, yat koruma brandaları, tekne koruma brandaları, beton koruma brandaları, çatı koruma brandaları olarak söylenebilir.

Branda Tentelerin Kullanım Alanları

Özellikle, hizmet sektöründe yer alan kafe ve pastanelerdeki tenteler de gelen müşterilere sıcak ve huzur verecek tasarımlarda yer almalıdır. Firmamız, bu konuda zengin içeriklerde ürün satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Tenteler içerisinde körüklü modeller, yarım daire şeklinde olan yapıları ile güneşin yakıcı etkileri ile yağıştan koruyan özelliklere sahiptir. Bu nedenle, kafe, pastane gibi alanlarda en çok önerilen, bu türde tente modelleri olmaktadır

Geniş servis ağına sahip olan kuruluşumuz, kaliteli branda ve tente satışı ile sektörde tercih edilen firmalar arasındadır. Güler yüzlü hizmet sunan elemanlarımız, oluşabilecek arızalarla ilgili olarak ta en kısa sürede teknik destek sunacaktır. Kurumsal çalışan firmamız için müşteri memnuniyeti son derece önem taşıyan konuların başında gelir.

Branda Tente Bahçelievler plaj şemsiyelerinde, bahçe şemsiyelerinde ve çeşitli çadırların yapımında kullanılmak üzere branda üretiyor. Bu brandalar asma germe yapılarak gölgelik görevi de görebiliyor ve brandalar ile kurulan bu sisteme membran sistemleri deniyor.

Cme Branda, Depo Çadırı, Branda Modelleri, Çadır Fiyatları, iSTANBUL

Brandanın Özellikleri

Brandaların özelliği üzerlerinde yağmur tahliye kanallarının bulunmasıdır. Aynı zamanda otomatik sektöründe de kullanılan brandalar oto kılıfı olarak veya dolu yağdığında arabaların üstlerini örtmek için örtü olarak kullanılır. Mobilya koruma brandaları da özellikle mobilya dükkânlarında toz ve kir olmaması için mobilyaların üzerlerine örtülür.

Brandalar araç önlerine ve teknelerde de çok fazla kullanılan ürünlerden biridir. Güneş geçirmeme özelliğinden kaynaklı olarak pek çok alanda kullanımı söz konusu oluyor. Kafe gibi alanlarda güneş ve yağmurdan korumak için dış mekânda kullanılan tente modellerinden biridir.

Branda yapılırken kullanılan kumaşlar genellikle kalın ve pamuklu iplerdir. Bu iplerin ağırlığı fazla olduğu için brandalar da ürün olarak ağırlardır. Bunun sebebi brandaların yıkıcı ve hasar veren etkilere karşı kullanılmasıdır. Böyle durumlarda branda örtülen malzemelerin zarar görmemesi hedeflenir. Bunun için de kalın ve dayanıklı brandalara ihtiyaç vardır. Brandalar kalın ve büyük boyutlarda oldukları için sürekli alınacak ürünler değildir, uzun süre kullanılmalıdır.

Branda Tente Dorse Trailer Çatı Sistemleri ve Uygulama Sakarya

Branda Ve Tentenin Avantajları

Branda Tente Bahçelievler, açılır kapanır veya sabit şekilde yapılan pergola tenteler çay bahçeleri, havuz başları ve teras gibi alanlarda kullanılır. Pergola tentelerin güzel ve şık görünümü sayesinde tercih edilen bir modeldir. Diğer bir tercih edilen tente modeli olan kasetli tenteler, işletmelerin kafe, restoran ve lokantalarında kullandığı modeldir.

Kasetli tentelerin üzerleri düzdür ve kullanıldıkları alana şık bir görünüm sağlarlar. Kasetli tenteler de aynı pergola tenteler gibi açılır kapanır şekilde yapılabiliyor. Evlerde de kullanılabilen bu modeller daha çok işyerlerinin açık alanlarında kullanılıyor. Kalabalık ve sigara içilen kapalı alanların havalandırılabilmesi için tek tuşla tavandan açılan tenteler sayesinde kullanılan mekân kolayca daha konforlu bir hale geliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM