İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Branda Tente Avcılar

Branda Tente Avcılar

Branda Tente Avcılar ve içerisinde en çok tercih edilen muhafazalı tente satış merkezleri içerisindedir. Brandaların en çok kullanıldığı yerler içerisinde pazar yerleri ve nakliye sektörü gelmektedir. Ürün kurutmak için de brandalardan yararlanılmaktadır. Herhangi bir meyve, sebze ya da hububat ürünü için kullanılan brandalar, bu ürünlerin nakliyesi esnasında nakliye araçlarının üzerine örtülerek te kullanılmaktadır. Nakliye araçlarının üzerine […]

Branda Tente Avcılar ve içerisinde en çok tercih edilen muhafazalı tente satış merkezleri içerisindedir. Brandaların en çok kullanıldığı yerler içerisinde pazar yerleri ve nakliye sektörü gelmektedir. Ürün kurutmak için de brandalardan yararlanılmaktadır. Herhangi bir meyve, sebze ya da hububat ürünü için kullanılan brandalar, bu ürünlerin nakliyesi esnasında nakliye araçlarının üzerine örtülerek te kullanılmaktadır. Nakliye araçlarının üzerine örtülen bu brandalar, ışık ve ısı geçirmeyen özellikte olmak zorundadır.

Ancak bu sayede, ürünün muhafazası tam anlamı ile sağlanmış olacaktır. Ürün kurutmak ya da şehirlerarası nakliyecilik esnasında araçların üzerine örtülerek kullanımı yaygınlık kazanmıştır. Brandaların ısı geçirmemesi de ürünün bozulmadan muhafazası için önem taşımaktadır. Hava koşullarına dayanıklı olan bu brandalar, yağmur ve kar gibi değişik iklim koşullarında nemi de geçirmeyecek özellikler içermelidir. Bu nedenle, kalın olan brandaların kullanılması önerilmektedir. Firmamız, kaliteli branda sistemleri ile önerilen firmaların başında gelmektedir.

Bursa Pusula Tente ve Branda Sistemleri – Bursa pergola, tente, branda ve özel sistemler üreten, Pusula Tente markası adı altında hizmet veren tente firmasıyız

Tentelerin Kullanım Alanları

Branda Tente Avcılar, branda satışının yanı sıra tente satışı da yapmaktadır. Tentelerin kullanım amaçları da brandalara yakındır. Brandalardan farklı olarak daha şık ve dekoratif tasarımları görmek mümkündür. Tenteleri ev, kafe, restoran gibi alanlarda da yaygın olarak kullanıldığını görmek mümkündür. Müstakil yaşam alanlarında çardak ya da kış bahçesi kullanımları ile kamelyalarda tente kullanımı öne çıkmaktadır. Satış alanlarında sokak kafeleri ya da restoranlarda körüklü tentelerin en farklı tasarımları yer alır. Körüklü tenteler, elle açılıp kapanabilen mekanizmalara sahip olan tente modelleridir.

Farklı renk ve desenlerde çeşitli ebatlarda görmek mümkündür. Yarım daire şeklinde olmaları ve mekanizmaları ile açılıp kapanmaları söz konusudur. Firmamızda çok çeşitli tente modelleri yer alır. Mafsallı, pergola ya da win tente sistemleri zengin içeriklerde yer almaktadır. Apartman dairelerinde wintente sistemleri oldukça şık duran tentelerdir. Güneşten ve rüzgârdan koruması nedeniyle son derece tercih edilen mekanizmalardır.

Müstakil Yaşam Alanlarını Güzelleştiren Tenteler

Branda Tente Avcılar apartman daireleri kadar, müstakil yaşam alanlarını da güzelleştiren tente sistemlerine sahiptir. Müstakil yaşam alanlarında en çok tercih edilen kış bahçeleri ve kamelyalar olmaktadır. Yaz ve kış her mevsim ve her koşulda açık mekânda oturmak mümkün olmaktadır. Özellikle, bahçe kullanımını her mevsim bu tenteler sayesinde yaşamak mümkündür. Açılıp kapanabilen tente sistemleri sayesinde kışın rüzgârdan, yağış ve soğuktan korunmak mümkün olurken, yazın da sıcaktan korunmak mümkün olmaktadır. Ayrıca şeffaf yapısı ile bahçenin içerisinde oturuyor hissiyatını da sağlamaktadır. Firmamız, en güzel kamelya ve kış bahçelerinin satış ve pazarlamasını yapan kuruluşların başında gelmektedir. Türkiye’nin her bölgesine talep halinde satış hizmetimiz de bulunmaktadır. Korunaklı yapıları ile hava koşullarını geçirmeyen, dayanıklı malzemelerden üretilmişlerdir.

Hizmet Sektöründe Tente Kullanımı

Tenteleri hizmet sektöründe de görmek mümkündür. Lokanta, ofis ya da kafe gibi alanlar ile yüzme tesislerinde dekoratif tenteler yer almaktadır. Açık spor tesislerinde de tente kullanımı yaygındır. Firmamız, her yaşam alanına uygun tente modelleri ile tercih edilen firmaların başında gelmektedir. Mafsallı tente sistemleri, açık alanlarda ve spor tesislerinde güneşten koruyan şık modelleri ile en çok tercih edilen tente tasarımlarıdır. Ayrıca, fuar ve sirk gibi etkinlik alanlarında da çadır tenteleri sıklıkla görmek mümkün olmaktadır. Tente kullanımı, alanın büyüklüğüne de uygun şekilde tercih edilmelidir. Fuarlarda yer alan çadır tenteler, geniş tavanları ve yayvan yapıları ile hem ferah hem de büyük yaşam alanları yaratmaktadır. Sirk ve oyun alanlarında da çadır tenteler sıkça görülmektedir. Tesisatın son sistem yapılması ile çadır tentelerin iç kısmı en soğuk mevsimlerde bile uygun sıcaklığa getirilerek ısıtılabilmektedir. Spor tesislerinde de ısıtma sistemlerinin olması son derece önem taşır. Bu alanlarda da şık tenteler, son teknoloji ile kuşatılmaktadır. Kaliteli tente modellerimiz için firmamızdan hizmet alınması önerilir.

Savaş Branda Tente Darıca - Savaş Branda

Kurumsal Hizmet Anlayışı

Firmamız, tente satışında kurumsal hizmet sunmaktadır. Müşterinin beklentilerine cevap verecek tente ve branda satış ve pazarlaması yapılmaktadır. Güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyeti önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir. Her yaşam alanı için seçilecek tente modeli de farklı olacaktır. Otomatik çalışma prensiplerine sahip olan tentelerde, paslanmaz ve bozulmaz parçaların önemi büyüktür. Kaliteli ve şık tente modellerimiz için firmamızla irtibata geçilmesi önerilir.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM