İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Branda Tente Ataşehir

Branda Tente Ataşehir

Branda Tente Ataşehir, branda konusunda güvenilir hizmet veren firmaların başında gelmektedir. Brandaların kalın olması, ısı ve ışık geçirmemesi son derece önem taşımaktadır. Özellikle, nakliye araçlarında bir yerden başka bir yere nakledilecek olan ürünlerin bozulmaması için kalın brandalar son derece önem taşımaktadır. Ürün kurutmak için de yayılacak brandaların kaliteli olması ve nem geçirmemesi oldukça önemlidir. Brandaların nakliyat […]

Branda Tente Ataşehir, branda konusunda güvenilir hizmet veren firmaların başında gelmektedir. Brandaların kalın olması, ısı ve ışık geçirmemesi son derece önem taşımaktadır. Özellikle, nakliye araçlarında bir yerden başka bir yere nakledilecek olan ürünlerin bozulmaması için kalın brandalar son derece önem taşımaktadır. Ürün kurutmak için de yayılacak brandaların kaliteli olması ve nem geçirmemesi oldukça önemlidir.

Brandaların nakliyat kamyon ve tırlarında örtülmesi ve bu sayede uzak mesafeli alanlara giderken ürünleri koruması oldukça önem taşır. Farklı iklim ve coğrafyalardan geçerken, ısı ve neme karşı ürünü koruyacak brandaların tercih edilmesi önerilir. Branda ve tentelerin kaliteli olması ve koruyuculuk özelliklerinin üst düzeyde olması oldukça önemlidir. Firmamız, sektörde uzun yıllar branda ve tente satışı yapan kuruluşların başında gelmektedir. Talep halinde Türkiye’nin farklı bölgelerine pazarlama hizmeti veren kuruluşumuz, kaliteli branda ve tente satışı yapmaktadır.

Tente Tamiri, Branda Tamiri, Çadır Tamiri

Branda ve Tentelerde Kaliteli Ürün Satışı

Branda Tente Ataşehir, branda ve tentelerde dayanıklı ve kaliteli ürünleri ile sektörde öne çıkan firmaların başında gelmektedir. Tentelerde kaliteli olduğu kadar şık olan tasarımların da tercih edileceği son derece açıktır. Tentelerin kullanım alanları oldukça fazladır. Özellikle, ev gibi yaşam alanlarında tente kullanımı son derece fazladır. Ayrıca, lokanta, kafe gibi hizmet alanları ile ofis ve iş yeri gibi yerlerde de tente kullanımı son derece fazladır.

Özellikle hizmet sektöründe şık tentelerin tercih edildiği gözlemlenmiştir. İş yerlerinde de prestij yaratan unsurların başında binaların dış görünümü gelmektedir. Binaların dış görünümünü renklendiren unsurların başında tenteler ilk sıralarda gelmektedir. Çok fonksiyonlu olan tenteler hem binalara görsel bir zenginlik katarken hem de dış hava koşullarından korumaktadır. Brandalarda olduğu kadar tentelerde de kaliteli muhafazalar son derece önem taşımaktadır. Güneşin ultraviyole ışınlarını geçirmeyen, ısı ve nemi de içeri almayacak tasarımların tercih edilmesi önerilir. Uygun kalınlıkta ve dokumada olan branda ve tente tasarımları için firmamız ile iletişime geçilmesi önerilir.

Yaşam Alanlarına Şıklık Katan Tenteler

Branda Tente Ataşehir, yaşam alanlarına şık ve dekoratif unsurlar katan tente satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Firmamız, hizmet alacak olan kişi ve kurumların isteklerine en uygun tente satışını yapan firmaların başında gelmektedir. Firmamız, tentelerde farklı model ve tasarımlarda ürün satışı yapmaktadır. Kafe ve müstakil ev bahçeleri için önerilen her mevsim kullanılacak olan kış bahçeleridir. Dört mevsim bahçe kullanımı isteyenler için kamelya ya da kış bahçesi uygulamaları firmamızda zengin içeriklerde yer alır.

İstenilen ebatlarda bulunan kış bahçeleri, kışın soğuktan yazın da sıcaktan koruyan dekoratif dış mekân tenteleridir. Yaşam alanları için apartman daireleri ile müstakil yaşam alanlarında kullanılan tenteler farklı modellerde yer almaktadır. Firmamız bu konuda zengin içerikli katalogları ile fikir verecek işletmelerin başında gelmektedir.

Çadır Tentelerin Kullanıldığı Yerler

Çadır tentelerin kullanım sahası giderek artış göstermektedir. Fuar alanları ve etkinlik mekanlarında çadır kullanımı son zamanlarda talep gören tente modelleri içerisindedir. Sirk ve panayırlarda da çadır tentelerin kullanıldığı görülmektedir. Geniş alanlar için önerilen çadır tenteler, her büyüklükte tasarlanabilmektedir. Ayrıca, teknolojinin her imkanını da bu çadırların içerisinde görmek mümkündür. Isıtma ve aydınlatma tesisatları ile çadırların her türlü konforu sağlanmış olacaktır. Çocuk oyun alanlarında da çadır tentelerin kullanıldığı görülmektedir. Yüksek tavanlı olmaları sebebiyle de son derece geniş ve iç açıcı bir görünüme sahiptir. Kolay kurulabilmeleri sayesinde kısa sürede çadır tenteleri ilgili alana monte etmek mümkündür. Farklı model ve renkli tasarımları ile her ortama yakışan çadır tente modelleri firmamızda zengin içeriklerde yer alır.

Aydın Tente Tamiri | 0 532 372 38 56

Tente Modellerinde Çeşitlilik

Firmamız, tente ve brandalarında çok fonksiyonel modelleri ile tercih edilen satış mağazaları içindedir. Sabit tenteler, mafsallı tenteler, körüklü tente modelleri her yaşam alanlarında son derece şık duracak tasarımlardır. İş yerlerinde kullanılan körüklü tenteler, kolay açılıp kapanması ile tercih edilir. Kavisli ve şık olan yapıları nedeniyle kafe ve lokantalarda da tercih edilmektedir. Güneşten ya da yağmurdan korumaları nedeniyle körüklü tenteler ayrıca da tercih sebebidir. Evlerde de ayrı bir şıklık yaratan bu tente modellerine firmamızdan erişim mümkündür. Kaliteli ve dayanıklı tente ve branda modellerimiz için firmamızdan destek alınması önerilir.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM