İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Branda Tente Arnavutköy

Branda Tente Arnavutköy

Tente çeşitli hava koşullarına karşı iç mekân ya da dış mekânların korunmasını sağlayan ürünlerden biridir. Branda ile yapılan tentelere ise branda tente adı veriliyor. Son zamanlarda en çok tercih edilen tente modellerinden biridir. Bunun sebebi ise diğer tente modellerine göre daha uygun fiyatlı olmasından kaynaklanıyor. Branda tente Arnavutköy son zamanlarda tente konusunda çok başarılı işler çıkararak müşteriye […]

Tente çeşitli hava koşullarına karşı iç mekân ya da dış mekânların korunmasını sağlayan ürünlerden biridir. Branda ile yapılan tentelere ise branda tente adı veriliyor. Son zamanlarda en çok tercih edilen tente modellerinden biridir. Bunun sebebi ise diğer tente modellerine göre daha uygun fiyatlı olmasından kaynaklanıyor. Branda tente Arnavutköy son zamanlarda tente konusunda çok başarılı işler çıkararak müşteriye büyük bir memnuniyet sunması ile ön plana çıkıyor.

Tenteler düzenli olarak değiştirilmesi gereken kumaşlara sahiptir. Özellikle branda tente uzun ömürlü olmasına rağmen süresi dolunca değiştirilmesi gerekiyor. Tentelerin iskeletleri değiştirilmeden sadece kumaşları değiştirilerek yeni gibi bir hal alması sağlanabiliyor. Branda tente modelleri kullanılan brandanın özelliğine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Branda modelleri arasından en kaliteli olanını seçerek yapılan tenteler çok uzun yıllar kullanım ömrü sağlıyor. Aynı zamanda brandalar suya karşı çok dayanıklı olduğu için hava değişimlerinde büyük bir koruma sağlar.

Bursa Pusula Tente ve Branda Sistemleri – Bursa pergola, tente, branda ve özel sistemler üreten, Pusula Tente markası adı altında hizmet veren tente firmasıyız

Branda Tente Nedir?

Hava değişimlerime karşı iç ve dış mekânı korumayı sağlayan tentelerin  branda ile yapılmasına branda tente ismi veriliyor. Brandalar su ve ısı geçirmediği için çok büyük bir koruma sağlayan ürünler oluyor. Aynı zamanda ışık da geçirmediği için güneş ışınlarına karşı koruyucu özelliği vardır. Her türlü mevsim değişimine karşı son derece koruyucu olma özelliğinden dolayı branda tente modelleri çok fazla tercih edilen modellerden biridir.

Tente kumaşları arasında en çok tercih edilen branda tente modelleri olmaktadır. Zamanı dolan tente modelleri düzenli olarak değiştirilmelidir. Branda tente modelleri pek çok farklı alanda kullanılıyor. Pek çok alanda kullanması mümkün oluyor. Daha çok kafe ve bahçelere yapılması uygun olarak görülüyor.

Branda Tente Kullanım Alanları Nelerdir?

Pek çok alanda karşımıza çıkan branda tente Arnavutköy ile en iyi branda tentelere ulaşmak mümkün oluyor. Son zamanlarda her yerde görmeye başladık. Özellikle bahçe ve çay bahçeleri gibi alanlarda çok fazla tercih edilen bir tente modeli oluyor. Branda tenteler sahillerde de çok fazla kullanılan tente modellerinden biridir. Isı ve ışık geçirmeme özelliği sebebiyle sahillerde insanların çok fazla tercih ettiği modeller arasında oluyor.

Yağmur ve güneşten koruma etkisi olduğu için teraslar içinde en uygun tente modelleri arasında yerini alıyor. Diğer tente kumaşlarına göre çok daha kullanışlı olmasından dolayı ön plana çıkan modellerden biri oluyor. Brandalar araç önlerine ve teknelerde de çok fazla kullanılan ürünlerden biridir. Güneş geçirmeme özelliğinden kaynaklı olarak pek çok alanda kullanımı söz konusu oluyor. Kafe gibi alanlarda güneş ve yağmurdan korumak için dış mekânda kullanılan tente modellerinden biridir.

Branda Tente Özellikleri

Branda tente en dayanıklı tente modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Dekoratif açıdan tente yaptırmak isteyen kişiler için uygun değildir. Daha çok işlevsel olarak tente seçimi yapan kişiler branda tente modellerini tercih eder. Tente kumaşının yerleştirildiği alana branda yerleştirilerek elde ediliyor. Güneş ve yağmurdan en etkili şekilde koruyan tente modellerinden biridir. Sağlam bir iskelet yapısı olmasından dolayı uzun ömürlü kullanım sağlar.

Genellikle şeffaf branda ile yapılır. Pek çok alanda kullanım sağlamasından dolayı çok fazla tercih edilen modellerden biridir. Belirli bir süre kullanıldıktan sonra yağmur ve güneşten kaynaklı olarak deformasyon gibi problemler ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda yeni branda takılarak yeni gibi bir hal alması sağlanabilir.

Teras Branda Tente Gölge Sistemi | Melsa Branda Tente Fiyat 399 TL

Branda Tente Avantajları

Branda tente avantajları ile ön plana çıkan tente modellerinden biridir. Isı ve ışık konusunda son derece dayanıklı olduğu için bulunan alana hiçbir şekilde ısı ve ışığı geçirmiyor. Aynı zamanda su geçirmez özelliği ile yağmur sularından da korumayı sağlıyor. Diğer tante kumaşlarına göre çok daha dayanıklı olması uzun süreli bir kullanım sağlıyor. Aynı zamanda diğer tente modellerine göre daha uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkıyor.

Kullanım ömrü dolduktan sonra mutlaka yeni brandanın takılması gerekiyor. İsteğe göre manuel olarak ya da kumandalı bir şekilde kontrol etmek mümkün oluyor. Açılıp kapanma gibi özellikleri de mevcut olup çok büyük bir fayda sağlıyor. Branda seçiminde en kaliteli olan brandaları tercih etmek tentelerin daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olur. Branda tente Arnavutköy firmamızdan en iyi hizmeti alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM