İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
Branda Fiyatları Tekzen

Branda Fiyatları Tekzen

Branda, kış bahçesi tasarımlarında cafelerin dışa bakan bölümlerinde, pergola ve tente yapımlarında, araçların üzerlerini kapatmada, inşaat sektöründe yapı malzemelerinin üstünü örtmek için çadır imalatında kullanılmaktadır. Muşambaya benzeyen bir malzemedir. Şu geçirmez ve üzerine konduğu eşyanın muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Birçok eşyanın üzerinin örtülmesinde kullanılmaktadır. Branda fiyatları tekzen olanakları ile son derece kaliteli ürünler satın alabilirsiniz. Hem kalitesinin […]

Branda, kış bahçesi tasarımlarında cafelerin dışa bakan bölümlerinde, pergola ve tente yapımlarında, araçların üzerlerini kapatmada, inşaat sektöründe yapı malzemelerinin üstünü örtmek için çadır imalatında kullanılmaktadır. Muşambaya benzeyen bir malzemedir. Şu geçirmez ve üzerine konduğu eşyanın muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Birçok eşyanın üzerinin örtülmesinde kullanılmaktadır. Branda fiyatları tekzen olanakları ile son derece kaliteli ürünler satın alabilirsiniz. Hem kalitesinin en üst düzey olması hem de fiyatlarının makul olması sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca araba üzerlerine, seyyar araçlar üzerine örtüldüklerini görebilirsiniz. Aynı zamanda çadır bezi olarak da kullanılmaktadır. Renk ve baskı da değişkenlik gösterebilmektedir.

Branda Çeşitleri 

PVC kaplı branda ürünü bulunmaktadır. Oldukça geniş kullanım alanına sahip olan PVC polivinil klorür olarak bilinen bir malzemedir. Yapı sektöründe geniş alana sahip olan bu malzeme oldukça sağlam olmaktadır. Kolay şekil alan PVC kaplı branda ürünleri esnekliği ile farklı alan ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir.  Farklı kumaş seçeneklerine sahip PVC kaplı brandalar sayesinde kalitesine has kumaş uygulamalarının yapılmasına imkân veriyor. Sizde ihtiyacınız olan brandayı branda fiyatları tekzen kalitesi ile bulabilirsiniz. Pratik uygulama ile hızlı çözüm size zaman kazandırır. Son derece işlevsel ürünler olduğu için ev ve iş yeri kullanımlarında sıklıkla tercih edilen ürünlerdir.

Branda Ne İşe Yarar? 

Branda gölgesinde huzur içinde oturacağınız sizi her türlü tehlikeye karşı muhafaza eden hızlı bir yapıdır. Branda su gecirmez kumaş cinsi ile  güneş ve ışığa karşı her mevsim sizi korumak için hızlı kapalı yaşam alanı oluşmasını sağlamaktadır. Havuz, bahçe, cafe gibi mekânlarda ve açık alanlardan faydalanmaya yaramaktadır. Geniş ürün seçenekleri ile branda fiyatları tekzen kalitesi ile müşterilerine uygun tercih aralığı sunabilmektedir. Brandalar oldukça dayanıklı malzemeler olup, çok kaliteli ithal kumaşlar kullanarak elde edilmektedir. Bu konuda kaliteden asla taviz vermeyen firmamız sizlere pratik ve hızlı çözümler sunmaktadır.

Branda Bezi Nedir? 

Çadır bezi de denilen bu kalın pamuklu kumaş, tente, çadır,  yelken ve kayış imalatında kullanılan dayanaklı ve ağır gramajlı bir kumaştır. Çoğunlukla bez ayağı örgüde, çok katlı  kalın numara ipliklerden dokunmaktadır. Branda kumaşı içeriği itibari ile hemen yıpranmayan, her türlü alana monte edilebilen, rüzgâr ve güneş ışınlarına karşı sağlam bir madde durumundadır. Usta ellerle bir harikaya dönüşen bu kumaş türü hem sıcak hem de soğukta ya da ister kurumsal ister kişisel kurumsal olsun her türlü kullanımda insanlara yardımcı olan ürünlerdir.

Branda Baskısı Nedir?

Branda baskı, plastik branda malzemesine büyük dijital baskı makinesi olan printer sayesinde arzu ettiğiniz görüntünün basılması işlemidir. Branda baskısında branda fiyatı, kalınlığı ve kumaşın kalitesi belirlemektedir. Rüzgâra maruz kalabilecek yerlere asılan brandaların gerileme dayanıklı olanları tercih edilmelidir. Eğer ışıklı tabela üretilecekse ışıklı branda olarak satılan brandalara baskı yapılması ışık özelliğinin iyi olmasını sağlayacaktır. Germe tabela yaparken germe branda kullanılmalıdır. Uzun sürede güneş ışığından gevşemeyi önleme amaçlı kurulan brandadır.

Branda Baskı Hizmetinin Avantajları Nedir? 

Branda baskıda kullanılan malzeme işlevselliğinden dolayı çok sık tercih edilmektedir. Branda baskı Hizmetinin kullanılmış olduğu birçok kullanım alanı vardır. Bu alanlar siyasi parti başkanları ile cephe ve bina germe ile totem baskı, sahne baskı, reklam amaçlı afiş baskılarda branda baskı hizmetinden faydalanmaktadır. Hizmetlerinizin kaliteli bir şekilde devam etmesi için branda baskı hizmeti her zaman alabilirsiniz. Firmamızdan güvenilir bir şekilde sıkıntı yaşamadan birçok avantajı ile branda çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM