İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Branda Fiyatları istanbul

Branda Fiyatları istanbul

Branda kullanım oranları her geçen gün artarak devam ediyor. Kişiye sağladığı faydalar sayesinde kullanıma ihtiyaç duyulan brandaların fiyatları da iç rahatlatıcıdır. Her bütçeye uyumlu olan modeller mevcuttur. Aynı zamanda kullanım sıklığı artmaya devam ettikçe brandanın kendine has farklı özellikleri de geliştiriliyor. Örnek olarak gösterilecek olur ise ev içerisinde kendine ait terası olan bir insan olumsuz […]

Branda kullanım oranları her geçen gün artarak devam ediyor. Kişiye sağladığı faydalar sayesinde kullanıma ihtiyaç duyulan brandaların fiyatları da iç rahatlatıcıdır. Her bütçeye uyumlu olan modeller mevcuttur. Aynı zamanda kullanım sıklığı artmaya devam ettikçe brandanın kendine has farklı özellikleri de geliştiriliyor. Örnek olarak gösterilecek olur ise ev içerisinde kendine ait terası olan bir insan olumsuz hava koşullarından dolayı birebir etkilenir. Teras yağmur ve kar gibi yağışlardan dolayı kirlenir ve çamur olur. Kış aylarında teras kullanımı neredeyse imkânsızdır. Ancak branda kullanımı ile bu imkânsızlığı bertaraf edebilirsiniz. Brandalar terasın belirli noktasına yapılarak kış bahçesi şeklinde kullanma imkânı sizlere verir. Branda fiyatları istanbul ile uygun fiyatlı bir anlaşma yapabilirsiniz.

Branda Kullanım Alanları Nelerdir?

Branda tanım olarak, açık olan noktaların şık bir şekilde kapatılmasına denir. Aynı zamanda en büyük özelliklerinden bir tanesi ışık geçirmez özelliğidir. Işık geçirmez özelliği sayesinde güneş ışınından korumak istediğiniz eşyalarınızın üzerine branda yaparak güneşin zararlı etkenlerinden koruyabilirsiniz. Dilerseniz koyu renkli bir branda dilerseniz de daha şeffaf olan modellerden tercih edebilirsiniz. Şeffaf olan branda modelleri genel olarak balkon ve bahçe gibi alanlarda kullanılıyor. Balkon ve bahçeleri koruma altına almak ve daha rahat bir şekilde günlerinizi geçirmek amacı ile brandanızı yaptırabilirsiniz. Son zamanlarda özellikle arka bahçesi ve ön kısmı açık olan kafelerde de branda kullanımına yer veriliyor.

Farklı Renklerde Branda Tasarlanabilir

Branda denildiği zaman akla ilk gelen renklerden bir tanesi şeffaf ve mavi renkli brandalardır. Ancak mavi renkli brandalar genel olarak kamyonet arkasını kapatmak için kullanılır ve renk olarak da koyudur. Çok koyu renkten hoşlanmayan ve branda ile şirin bir ortam yaratmak isteyen kişiler için farklı renk ve modelde tasarlanabilen modeller söz konusudur. Sizlerde brandaları hangi noktada kullanacaksanız o noktaya uyum sağlayabilecek modelleri seçerek tercih yapabilirsiniz. Branda Fiyatları istanbul model değişimlerinde farklı fiyat skalası belirler. Özellikleri ne kadar artar ise fiyatlar bir o kadar değişebilir.

Branda Modelleri Nelerdir?

Branda modelleri yapımına göre farklı seçenekleri içerir. Branda malzemesi ile yapılan modeller arasında körüklü tente branda modeli, sabit tente modeli, asma tente modeli, kamelya branda modeli, kış bahçesi modeli, plaj şemsiye branda modeli, raylı tente modeli gibi birçok modeli barındırır. Sizler hem fiyat hem de kullanım kolaylığı açısından bir branda modeli arıyorsanız özellikle indirip kaldırılabilen modelleri seçebilirsiniz. Dilediğiniz zaman brandayı farklı ölçülere ayarlayıp daha kısa halde tutabilir, dilerseniz de daha uzun boyutlarda kullanarak yağmur kar gibi durumlarda kendinize sığınak oluşturabilirsiniz. Koruma brandası arıyor iseniz kenarlarında mevcut olan boşluklardan ipler geçirilerek koruma brandası etrafa yayılır. Koruma brandaları da kamyonet, Pazar çadırları ve depo üzeri gibi yerlerde kullanılır.

Brandalarınızı Yenileyerek Uzun Ömürlü Kullanın

Brandalar ne kadar korunaklı ve ışık geçirmiyor özelliği olsa da uzun zamanlı kullanım sonrasında deforme olabilir. Deforme olup sizlerin mağdur olmasını engellemek için firmamız brandalarınızı düzenli bir şekilde değişimlerine yardımcı olup. Özellikle kumaş tarzı branda yaptıran kişilerin brandaları kolay bir şekilde temizlenmez. Böyle durumda direkt olarak firmamız ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz. Branda Fiyatları istanbul hem fiyat konusunda yardımcı olurken hem de hizmet konusunda sizlere en iyi hizmeti veriyor. Daha konforlu ve daha yaşanılabilir bir hayat için branda yaptırmanız tavsiye edilir. Branda yapımı için firmamız sizlerin bulunduğu adrese gelerek kurulum yapar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM