İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Branda Fiyatları istanbul

Branda Fiyatları istanbul

Branda kışın soğuk hava koşullarından korunmak için üretilen polyester kumaş ile oluşturulan ürünlere denilir. Branda, kışın daha çok kullanılan bir ürün olmasına rağmen günümüzde yazın güneş ışınlarının kötü etkisinden de korunmak için kullanılmaktadır. Branda birçok alanda kullanılmaya elverişli bir üründür. Branda ile birçok kapalı alan oluşturabilirsiniz. Branda balkon, bahçe, araba, havuz, kafe, restoran gibi açık […]

Branda kışın soğuk hava koşullarından korunmak için üretilen polyester kumaş ile oluşturulan ürünlere denilir. Branda, kışın daha çok kullanılan bir ürün olmasına rağmen günümüzde yazın güneş ışınlarının kötü etkisinden de korunmak için kullanılmaktadır. Branda birçok alanda kullanılmaya elverişli bir üründür. Branda ile birçok kapalı alan oluşturabilirsiniz. Branda balkon, bahçe, araba, havuz, kafe, restoran gibi açık ve kapalı birçok alanda kullanılmaktadır. Fiyat olarak daha uygun bir ürün olması kişilerin ve işletmelerin tercihi haline getirmiştir Branda fiyatları istanbul ilinde faaliyet gösteren işletmelerin tercihlerinde branda kalitesi ile birlikte değerlendirilerek brandalar tercih edilmektedir.

Su geçirmez kumaşı ve güneş ışıklarına karşı dayanıklı bir yapısı vardır. Branda, sert ve dayanıklı kumaşı sayesinde genellikle kış aylarında koruma amaçlı kullanılan bir üründür. Özelliklerine ve fonksiyonlarına göre fiyatlar farklılık göstermektedir.

Branda Çeşitleri

Su geçirmez brandabu branda çeşidi, suyun ve nemin temas etmemesi gereken yerlerde kullanılır. Şu geçirmez brandanın birçok kullanım alanı bulunur. Şu kaçaklarının olduğu yerlerde suyu tutmak için de kullanılır. +70 derece sıcağa ve -25 derece soğuğa kadar dayanabilen özellikte üretilmişlerdir. Çok dayanıklı materyaller kullanılarak tasarlanmaktadır ve ergonomik bir yapısı bulunmaktadır. Kurulumları çok kolaydır, bu nedenle çok tercih edilen bir branda çeşididir.

Mum branda, mumlu branda, dokuma kumaş üzerine, mum kaplama yapılarak elde edilen branda çeşididir. Mum kaplama yapılmasında ki amaç brandanın su geçirmesini engellemektir. Mum kaplaması yapılan branda bu işlem sonucunda yağmura, suya ve yoğun hava koşullarına karşı dayanıklı bir hâle gelmektedir.

Farklı Ortamlarda Kullanılan Branda Modelleri

Yat – tekne brandasıyat ve teknelerin dış alanlarında koruma amaçlı kullanılmaktadır. Bu branda çeşidi rüzgâra, yağmura ve güneşe karşı dayanıklı olarak üretilmektedir. Yat ve teknelerin olumsuz hava şartlarına karşı korunması için sert ve dayanıklı yüzeye sahiptirler.

Tır brandasıtır brandaları, taşıma araçlarının içerisindeki ürünleri dış etkenlerden korumak amacıyla kullanılan branda türüdür. Uzun yollarda, her türlü hava şartlarında taşınan ürünlerin korunması için dayanıklı ve sağlam yapıya sahiptirler. Ayrıca taşıma şirketleri branda baskı ile reklam da yapmaktadırlar. Bu brandalar dışardan gelebilecek bir darbeye karşı dayanıklı bir yapıdadırlar.

Delikli brandadış cephelerde ve genellikle büyük alanlar da kullanılan bir branda türüdür. Sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Dışarıdan gelen soğuk hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Dijital baskı yapmak mümkündür. Dış cephelerde kullandığında dijital baskı yapılarak reklam olarak da kullanılır. Maliyeti düşüktür.

Branda Kullanım Alanları

Brandayı günümüzde birçok yerde görebilirsiniz. Yağmur, su ve güneş gibi olumsuz etkileyen hava şartlarında genellikle korunma amacıyla kullanıldığı için etrafımıza baktığımızda birçok yerde görebiliriz. Branda kullanım olarak rahat olması ve tentenin kullanılabileceği birçok alanda kullanılabilir olması ile daha çok tercih edilen bir ürün olmuştur. Ayrıca cam balkon sistemlerine göre maliyeti daha düşüktür. Balkon, kafe, restoran, dükkân, mağaza, AVM, havuz başı, bahçe, sera, inşaat, araba gibi birçok alanda branda sistemleri kullanılmaktadır. Branda sistemlerini korunma ve günümüzde görsel olarak şık olması nedeniyle birçok alanda tercih edebilirsiniz. Kalitesine göre değişen fiyatlarda bütçenize uygun branda fiyatları istanbul ilinde faaliyet gösteren firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Brandalar Nereden Satın Alınabilir?

Brandalar fonksiyonellikleri ve teknik özellikleri ile birlikte kalite arayışı tercih sebebi olmaktadır. Branda fiyatları konusunda her türlü kalitede ve özellikteki brandaların satın alınmasında ve bilgi edinilmesinde firmamız güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı ile her türlü yardımı sağlamada sizlere yardımcı olmaya devam etmektedir. İstediğiniz bilgileri firmamızdan temin edebilirsiniz. Bütçenize uygun branda fiyatları istanbul ilinde ihtiyaç duyan herkese ulaştırılması konusunda firmamız her türlü desteği vermeye hazırdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM