İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.792,5900
 • EURO
  $0,7273
 • ALTIN
  $40.232,5600
 • BIST
  $142,3500
Bez Branda Fiyatları

Bez Branda Fiyatları

Branda sistemleri dış mekânların ve araçların korunmasına yardımcı olan sistemlerdir. Brandalar kullanılan pek çok maddeye göre değişiklik gösteriyor. Bunlardan bir tanesi de bez branda modelleri oluyor. Bez branda modelleri son derece kaliteli ve uzun ömürlü bir kullanım imkânı sağlıyor. Bez brandaların kullanımı çok geniş bir yelpazeden oluyor. Bez brandalar daha çok kış aylarında tercih edilen […]

Branda sistemleri dış mekânların ve araçların korunmasına yardımcı olan sistemlerdir. Brandalar kullanılan pek çok maddeye göre değişiklik gösteriyor. Bunlardan bir tanesi de bez branda modelleri oluyor. Bez branda modelleri son derece kaliteli ve uzun ömürlü bir kullanım imkânı sağlıyor. Bez brandaların kullanımı çok geniş bir yelpazeden oluyor. Bez brandalar daha çok kış aylarında tercih edilen sistemlerdir.

Bez brandalar daha çok akrilik su geçirmez kumaşlardan elde ediliyor. Bez branda fiyatları kaliteye bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Bez brandalar pek çok farklı renk ve desen de ortaya çıkıyor. Çok fazla modeli bulunmasından kaynaklı olarak her alan için uygun renk ve desenleri bulmak mümkün oluyor. Son zamanlarda en çok tercih edilen branda modellerinden biridir. Dayanıklı olmasından kaynaklı olarak mekân sahipleri kış ayları için bez branda modellerini tercih ediyor. Uzun süreli bir kullanım imkânı sağlamasından kaynaklı olarak müşteri memnuniyeti kazanan branda modellerinden biridir.

Bez Branda Ne İşe Yarar?

Bez branda pek çok alanda mekân sahipleri için fayda sağlayan durumlardan biridir. Bez branda modelleri gölgelik yaratmak adına son derece ideal modellerden biridir. Dayanıklı yapısından kaynaklı olarak güneş ışınlarından ve yağmur sularından korumaya yardımcı olur.  Bez brandalar ağır bir gramaja sahip olduğu için son derece sağlam bir yapıya sahiptir. Kalın kumaşlar ile dokunarak elde edilen bu brandalar çatı gibi alanların kapatılmasına da yardımcı olan sistemlerden biridir.

Son yıllarda bez branda sistemleri en çok tercih edilen sistemlerden biridir. Özellikle yağmur sularına karşı son derece dayanıklı olmasından kaynaklı olarak kış aylarında en çok tercih edilen branda sistemlerinden biridir.  Doğru alanlarda kullanıldığı zaman uzun ömürlü kullanım sağlamak mümkün oluyor. PVC yapıdaki brandalar güneş ışınlarından kaynaklı olarak koku problemi yaşattığı için daha çok bez brandalar tercih ediliyor.

Bez Branda Kullanım Yerleri Nelerdir?

Bez brandalar dış mekânların korunmasında çok büyük bir fayda sağladığı için özellikle kafeler ve restoranlar da en çok tercih edilen branda sistemlerinden biridir. Şeffaf brandalara göre çok daha şık bir görünüme sahip olduğu için daha çok tercih ediliyor. Çeşitli çatı sistemlerinde yağmur sularından korumak amacı ile çok fazla tercih ediliyor. Aynı zamanda pergole tente sistemlerinde en çok tercih edilen branda sistemlerinden biri bez branda sistemi oluyor.

İnşaat iskelelerinde de nadir de olsa tercih edilen modellerden biri oluyor. Otomobillerin korunması amacıyla da bez branda sistemleri çok fazla tercih ediliyor. Bez branda fiyatları kullanılan metrekareye ve tercih edilen kumaşa bağlı olarak değişim gösteriyor. Geniş kullanım alanına sahip olduğu için ön plana çıkan branda sistemlerinden biridir. Bahçelerin tel örgü alanlarını kapatmak için de en çok tercih edilen branda sistemlerinden biri olmuştur.

Bez Branda Modelleri

Bez branda modellere pek çok farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Renk ve desen konusunda değişim gösterdiği için pek çok farklı modeli bulunuyor. Aynı zamanda kumaş yapısına bağlı olarak da modellerde değişim söz konusu oluyor. Bulunan alanın güneş ışınımı yoksa yağmur sularına mı daha fazla aldığında bağlı olarak kumaş seçimi değişiklik gösteriyor.

Kumaş seçimi yaparken mutlaka kaliteli kumaşları tercih etmek bez branda sistemlerini daha uzun ömürlü kullanmaya yardımcı olur. Dış mekânlarımızın en iyi şekilde korunması için bez branda sistemlerini tercih edebilirsiniz. Brandalar üzerine logo ve firma ismi gibi yazılar yazmak mümkün oluyor. Bez brandalar kullanım alanına göre de model değişimi yaşıyor.Balkon Brandası, Balkon Brandaları Fiyatları, Balkon Brandası Modelleri

Bez Branda Fiyatları

Dış mekân ve otomobillerin en iyi şekilde korunmasını sağlayan bez brandalar pek çok farklı model ile karşımıza çıkıyor. Durum böyle olunca bez branda fiyatları da değişim gösteriyor. Bez branda fiyatlarını etkileyen hususlardan biri kullanılan kumaşın kalitesi yönünde oluyor. Kaliteli kumaşları sahip olan bez brandalar daha yüksek fiyatlı olarak karşımıza çıkıyor.

Genel olarak bez branda düşük fiyat olarak karşımıza çıkıyor. Her bütçeye uygun olacak şekilde fiyatlar belirleniyor. Fiyatı etkileyen en önemli konulardan biri de tercih edilen bez kumaşın rengi ve deseni konusunda oluyor. Aynı zamanda bez branda üzerine ek olarak logo ve firma ismi yazılacaksa fiyatta artış söz konusu oluyor. Bez branda fiyatı ile ilgili firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM