İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
Beşiktaş Branda Tente

Beşiktaş Branda Tente

Beşiktaş Branda Tente gerek branda gerekse de tente satışında kaliteli ürünleri sunmaktadır. Brandalarda kalın ve ışık geçirmeyecek özellikte olan kumaşlar, son derece önem taşır. Eşya taşımacılığında, gıda maddesi nakliyesinde brandaların önemi son derece fazladır. Farklı bölgelerden geçen nakliye araçları, farklı iklimlere de maruz kalmaktadır. Bu değişik iklim koşullarından taşınılan ürünlerin etkilenmemesi son derece önem taşır. Bu […]

Beşiktaş Branda Tente gerek branda gerekse de tente satışında kaliteli ürünleri sunmaktadır. Brandalarda kalın ve ışık geçirmeyecek özellikte olan kumaşlar, son derece önem taşır. Eşya taşımacılığında, gıda maddesi nakliyesinde brandaların önemi son derece fazladır. Farklı bölgelerden geçen nakliye araçları, farklı iklimlere de maruz kalmaktadır. Bu değişik iklim koşullarından taşınılan ürünlerin etkilenmemesi son derece önem taşır.

Bu nedenle, brandaların ürünleri maksimum düzeyde koruyacak özelliklerinin olması son derece önem taşımaktadır. Eşyaların ve ürünlerin nakliye aracına yüklendiği halde ilgili yere hiç bozulmadan teslim edilmesi için üstün özellikleri bulunan brandalar ile örtülmesinin önemi son derece fazladır. Bu nedenle, branda ve tentelerde profesyonel hizmet veren kaliteli ürün satışı yapan firmaların tercih edilmesi önerilir. Firmamız, profesyonel hizmet veren kuruluşların başında gelmektedir.

Brandalarda ve Tentelerde Profesyonel Hizmet Sunan Kuruluşlar

Beşiktaş Branda Tente, branda ve tentelerde profesyonel hizmet sunan kuruluşların ilk sıralarındadır. Tentelerde de brandalarda olması gereken özelliklerin olması gerekir. Isı, ışık ve nemi geçirmeyen branda ve tenteler yaşam alanlarının vazgeçilmez birer parçalarıdır. Tentelerin brandalardan en önemli farkı, kullanım alanlarının çeşitliliğidir. Tenteler, kullanıldıkları alanlara göre de farklı isimlerle adlandırılırlar. Çok fazla çeşitliliğin olduğu tenteler, dört mevsim kullanıma uygun olan kalın ve hava durumlarına karşı korunaklı malzemelerdir. Ev, iş yeri gibi çok farklı alanlarda kullanımı görülen tenteler, en çok da hizmet sektöründe kullanılmaktadır.

Müşteri İlişkilerinde Güler yüzlü Hizmet

Beşiktaş Branda Tente müşterilerine sıcak davranan ve güler yüzlü hizmet sunan kuruluşların başında gelmektedir. Hizmet sektöründe yer alan kafe, lokanta gibi alanlarda tenteler son derece şık ve gelen müşterinin ilgisini çekecek özellikler taşımalıdır. Sokak kafeleri ve lokantalarda kavisli yapısı ile göze çarpan körüklü tenteler, son derece şık tasarımlardır.

Firmamız, farklı model ve tasarımları ile son derece estetik tente çeşitleri ile öne çıkan firmalardandır. Son zamanlarda talebin çok olduğu tenteler için firmamız, Türkiye’nin dört bir yanına satış hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren kuruluşumuz, tente ve branda satış ve satış sonrası hizmeti de sunmaktadır. Tente alacak olanlar için ihtiyaçlarına uygun olan model ve tasarımlar hakkında bilgi veren kuruluşumuz, en doğru modelin tercih edilmesini sağlayacaktır. Satış sonrası da kullanım hatalarından kaynaklanabilecek sorunlar hakkında da bilgi vermektedir.

Ayrıca, her türlü kurulum ve montaj aşamasında firmamız elemanları son derece hızlı ve bilgi sahibidir. Deneyim sahibi olan elemanlarımız en kısa sürede montaj yapabilecek firmaların başında gelir.

Tentelerin Geniş Kullanım Alanları

Firmamız, tentelerin çok farklı alanlarda kullanılmasına olanak sağlayan geniş model tasarımlarını sunan işletmelerin başında gelir. Tentelerin farklı ebatlarda bulunması da konulacak yerin alanına bağlı olarak değişmektedir. Eşyaların üzerini örtmede kullanılan üstün koruma özelliğine sahip brandalar gibi tenteler de hava koşullarından korumaktadır. Evlerin balkonlarında ve bahçelerde kış bahçesi tasarımlarında kullanılan tenteler, son zamanlarda yaşam alanlarının değişmez birer parçalarıdır. Kamelya ya da terasların üzerini örtmek için dekoratif tenteleri kullanmak mümkündür. Tentelerin açılıp kapanma özellikleri, hava koşullarından etkilenmeden yaşam alanlarından maksimum şekilde faydalanmayı sağlamaktadır. Sabit tenteler, mafsallı ya da körüklü tenteler müstakil ya da apartman dairelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Kafe ve lokantalarda da kış bahçesi ya da körüklü tentelerin kullanımı öne çıkmaktadır.

Kamelya veya Kış Bahçelerinde Tente Kullanımı

Bahçe kullanımını isteyen kişiler için kamelya ve kış bahçeleri ayrı bir öneme sahiptir. Bu tentelerin hava koşullarına göre açılıp kapanma özellikleri, her türlü hava koşulunda bahçe içerisinde oturma imkanı sağlamıştır. Kamelyaları, evler kadar lokanta ve kafe gibi yerlerde de kullanmak mümkündür. Bahçe peyzajı son derece şık olan yerler için kamelya kullanımı tercih edilmektedir. Uygun kalınlıkta olan, güneş ışınlarını ve nemi geçirmeyen tenteler, kamelya ve kış bahçeleri için son derece uygun olan tente modelleridir.

Çadır Tentelerin Kullanımının Yaygınlaşması

Fuar, sirk ve oyun alanlarında hava koşullarından en fazla korumayı sağlayan çadır tenteler olmaktadır. Çadır tentelerin şık ve dekoratif olmasının yanı sıra farklı büyüklüklerde de olması önem taşır. Firmamız, spor tesisleri, etkinlik alanlarında en çok yakışan ve kullanışlı tente modellerinin satış ve kurulum hizmetini sunan firmaların başında gelir.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM