İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.767,0000
 • EURO
  $0,7207
 • ALTIN
  $39.264,5900
 • BIST
  $140,9300
Bala Branda Tente

Bala Branda Tente

Branda ve tente iki faklı kelime olup, anlamları da bakıldığında birbirinden farklıdır. Bu anlamda bu iki kelimeyi açıklayacak olursak; brandaları tentelerden ayıran farkın brandanın soğuğa karşı koruyucu özellikte olmasıdır.  Yani brandalar, kışın o sert ve öldürücü soğuklarına dayanabilecek özellikte malzemelerden üretilmektedir. Brandalar polyester kumaştan üretilirken tenteler ise bez ve kumaştan üretilen bir üründür. İş yerinin […]

Branda ve tente iki faklı kelime olup, anlamları da bakıldığında birbirinden farklıdır. Bu anlamda bu iki kelimeyi açıklayacak olursak; brandaları tentelerden ayıran farkın brandanın soğuğa karşı koruyucu özellikte olmasıdır.  Yani brandalar, kışın o sert ve öldürücü soğuklarına dayanabilecek özellikte malzemelerden üretilmektedir. Brandalar polyester kumaştan üretilirken tenteler ise bez ve kumaştan üretilen bir üründür. İş yerinin önünde veya evinin bahçesinde bir kapalı alan elde etmek isteyenler için ideal bir üründür. Brandalar arabaların üstüne, havuz ve bahçe gibi açık alanlar için uygun bir çözümdür. Kardan ve buzdan dahi koruyucu özelliğe sahip olması brandaları daha çok tercih sebebi haline getirmiştir.

Kullanım Alanları

Brandalar kullanım alanı olarak daha önce de bahsedildiği gibi birçok seçenek ile karşımıza çıkmaktadır. Sizler de eğer böyle bir kapalı alan elde etmek gibi bir düşünce içerisinde iseniz   Bala branda tente firmamızla istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz. Kamyonların arka kısımlarını kapama amacıyla, yine kamyonetlerin arka kısmında bir kapalı alan elde etmek amacıyla brandalar sizlere iyi bir imkân sağlayacaktır. Müşterilerin branda tercihindeki bir diğer önemli neden ise maliyet acısından gayet uygun olmasından kaynaklanmaktadır.

Tenteler

Tenteler de brandalar ille hemen hemen aynı özelliklere sahip olmakla beraber bir kaç ayrıntı sadece tenteler farklı kılmaktadır. Tente olarak baktığımızda yine amaç olarak kapalı bir alan elde edilmektedir ancak branda gibi dayanıklı olmamaktadır. Tenteler sıklıkla güneşten korunma amacı doğrultusunda kullanılan ürünlerdir. Tente yapımında bez ve de kumaş türü kaplayıcı malzeme kullanılmaktadır. Yani tenteler soğuğa karşı branda kadar koruyucu etkiye sahip değildir. Günümüzde teknolojinin gelişmesine paralel olarak tenteler daha çok gelişmiş ve katlamalı şekilde, aç kapa şekilde ve rulo şeklinde olanları da mevcut bulunmaktadır. Bala branda tente firması olarak bizler de branda ve tente yapımında sizlerin isteklerine cevap vermekteyiz. Kısacası teknolojik gelişmeler tentelerin daha fonksiyonel bir şekilde kullanılmasına imkân sağlamıştır.

Değişik Özellikteki Tenteler

Günümüzün bilişim cağında tenteler de değişik şekillerde üretilmekte ve buna bağlı olarak görsel acıdan da oldukça göze hoş görünen bir hal almaktadır. Pergola sistemleri ile mafsallı tenteler bunların içinde bunların içinde en çok kullanılan tente çeşitlerindendir. Tentelerin brandalı ve kumandalı olanları da imal edilmektedir. Bunun yanında çift taraflı tente ve otomatik ile motorlu tenteler de sizler için Bala branda tente firmamız tarafından üretilmekte ve satışa sunulmaktadır.

Genel Anlamda Branda ve Tenteler

Branda ve tentelere genel bir bakış açısıyla bakmak gerekirse bunlar yapılmış olan bir alanı koruma amacıyla ve görsel olarak da bakıldığında güzel bir görüntü elde edilmesini sağlayan ürünlerdir denilebilir. Kış bahçesi yapımda brandalar tercih edilmektedir. Bu ürünler kullanılmakta olan yapıların kullanım alanlarını daha da geniş bir hale getirmek amacıyla kullanılmaktadır. Montajının kolay olması da bunların tercih edilmesinde zaman acısından önemli bir etkendir. Restoranlarda ve kafelerde ilgici çekici bir alan yaratmak için de kullanılmaktadır. Bu şekilde brandalar kısa sürede bekleneni almak için ideal bir üründür. Bir kapalı alan elde etmek için yapı malzemeleri ile bina yapmak yerine bir branda alarak bunu kısa bir sürede gerçekleştirmek daha pratik bir çözüm olmaktadır. Bununla beraber brandalar size ekonomik olarak gerekli olan avantajı da fazlasıyla sağlayacaktır. Müşterinin isteğine bağlı olarak da üretilen bir olması sebebiyle de değişik renklerde isteğe bağlı olarak üretilme imkânına da sahiptir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM