İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Ayaş Branda Tente

Ayaş Branda Tente

Çoğu insan branda ile tente kelimelerinin aynı anlama geldiğini düşünmektedir ve hatta hiç bilmemektedir. Ancak branda ile tente farklı anlamda iki kelimedir. Branda, çoğunlukla kış aylarında soğuktan korunmak amacıyla polyester kumaştan yapılmakta olan bir üründür. Brandalar hem soğuğa ve sıcağa karşı hem de su geçirmez özelliği ile yağmur ve de kardan koruyucu bir özelliktedir. Bu […]

Çoğu insan branda ile tente kelimelerinin aynı anlama geldiğini düşünmektedir ve hatta hiç bilmemektedir. Ancak branda ile tente farklı anlamda iki kelimedir.

Branda, çoğunlukla kış aylarında soğuktan korunmak amacıyla polyester kumaştan yapılmakta olan bir üründür. Brandalar hem soğuğa ve sıcağa karşı hem de su geçirmez özelliği ile yağmur ve de kardan koruyucu bir özelliktedir. Bu sayede brandalar ile normal bir kapalı alan elde etmek mümkündür. Bu sayede insanları rahat ettirici bir özelliği vardır. Brandalar; kafelerde, havuzlarda, arabalarda, bahçelerde ve de bunun gibi aklınıza gelebilecek her yerde ve çeşitli mekânlarda açık olan alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Geniş Kullanım Alanı

Brandalar polyester malzemeden üretildiği için su geçirmez özelliktedir ve de kamyon ve kamyonet kapama, kış bahçesi gibi alanlarda çoğunlukla tercih edilmektedir. Geniş  bir ürün yelpazesine sahip olan brandalar, müşterilerine oldukça çeşitli bir tercih imkânı sunmaktadır. Bizler de  Ayaş branda tente olarak sizlere satışını yapmakta olduğumuz brandalar ile hizmet veren bir firmayız.

Tenteler ise daha çok güneşlik formunda olup, bunların yapımında ise bez ve kumaş türleri kullanılmaktadır. Bunlar da yine yağmur, rüzgâr ve de güneşten koruma özelliğine sahip olan ürünlerdir. Tenteler günümüzün teknolojisi ile üretilmekte ve artık daha ileri düzeyde katlamalı, aç kapa ve de rulo şeklinde de üretimleri mevcut bulunmaktadır. Tenteler zamanla daha da ilerleyerek fonksiyonel bir şekilde kullanılmaya başlamıştır. Ayaş branda tente firması olarak sizlerin branda ve tente ihtiyaçlarında her zaman hizmete hazır bir şekilde beklemekteyiz.

Tente Çeşitleri

Tentelerin mafsallı olanları ile pergola sistemleri en sıklıkla kullanılmakta olan tente çeşitleridir. Brandalı tente ve kumandalı tente çeşitleri de mevcuttur. Otomatik ve motorlu tenteler ile çift taraflı tenteler de bulunmaktadır. Gölgelendirme ve de tente sistemlerinde sıklıkla cam sürgü sistemleri de kullanılmaktadır.

 Branda ve Tente Kullanım Alanları

Brandalar ve tenteler çoğunlukla benzer özelliklerinden dolayı aynı yerlerde de kullanılabilmektedir. Aradaki fark ise brandanın daha çok kış aylarında soğuklardan korunmak amacıyla kullanılmasıdır. Tenteler özellikle otel gibi işletmelerin vazgeçemeyeceği bir konfor öğesi olmuş durumdadır.   Branda tente firması olarak imalatını yaptığımız branda ve tente ürünlerinin satışını sizlere sunmakta ve buna bağlı olarak ta sizlerin bu konuda taleplerini karşılamaya çalışmaktayız.

Brandalara Genel Bakış

Brandalara genel olarak bakıldığında yapıları dış etkenlerden koruyan malzemelerden üretilmiştir. Bir de yapıların kullanılır olma düzeyini daha da arttırmak için tercih edilir. Çünkü brandalar yapısı itibariyle hem soğuktan, hem de su geçirmemesi sebebiyle yağmurdan koruyucu özellikte bir üründür. Aynı zamanda mevsimine göre koruyucu özellikte brandalar da yapılmaktadır. Bir halı saha kapatmada, kafelerde ilgi çekici alanlar oluşturmak amacıyla ve de daha büyük diyebileceğimiz tesislerde de kullanılabilmektedir. Bu anlamda kısa sürede bekleneni brandalardan almak mümkündür. Sonuçta pratik kullanımı sebebiyle  bir bina inşaa etmekten daha kolaydır. İstenildiği ölçüde ve de ebatta ve de renk olarak da değişik seçeneklerin bulunduğu brandalar sizlerin isteği doğrultusunda üretilebilmektedir.

Pvc Branda

Pvc kaplı brandalar günümüzde en sık tercih edilen brandalardır. Markalara özgü bir şekilde tasarlandığı gibi kullanıcıların isteği doğrultusunda da değişik modellerde yapılabilmektedir. Brandalar aynı zamanda işletmeleri hem zamandan, hem de ekonomik yönden rahat ettireceği ve uzun ömürlü olan bir sistem olduğu için tercih edilmesi gayet doğaldır. Brandalar bir de tente ile çok sık olarak karıştırılabilse de brandalar tentelerden ayıran en büyük özellik brandaların kışın sert soğukları için imal edilmiş olmalarıdır. Brandalar aynı zamanda güneş ışığından da koruyucu bir özelliğe sahip olarak üretilmektedir. Ayaş tente branda hizmetlerimiz her koşulda en kaliteli ürünleri garantili koşullar ile sizlere sunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM