İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.051,5900
 • EURO
  $0,9374
 • ALTIN
  $43.787,4300
 • BIST
  $160,9000
Ataşehir Yayla Çadırı Modelleri

Ataşehir Yayla Çadırı Modelleri

Çadır kişilerin açık alanda konaklamaları, yağmur, rüzgâr gibi dış etkenlere karşı korunmasını sağlayan bir üründür.  Çadırlar su geçirmez özelliği ile yılın her döneminde rahatlıklar kullanılabilir. Son dönemlerde yeni tasarımlar ile kolay kurulum imkânı da sağlayan çadırlar yayla gibi alanlarda da kullanılmaktadır. Yayla özellikle iç Anadolu ve güney doğu Anadolu bölgelerinde yaz ve ilkbahar aylarında hayvancılık […]

Çadır kişilerin açık alanda konaklamaları, yağmur, rüzgâr gibi dış etkenlere karşı korunmasını sağlayan bir üründür.  Çadırlar su geçirmez özelliği ile yılın her döneminde rahatlıklar kullanılabilir. Son dönemlerde yeni tasarımlar ile kolay kurulum imkânı da sağlayan çadırlar yayla gibi alanlarda da kullanılmaktadır. Yayla özellikle iç Anadolu ve güney doğu Anadolu bölgelerinde yaz ve ilkbahar aylarında hayvancılık ile uğraşan kişilerin, hayvanların otlatması için kaldığı alandır. Buralarda kişiler 1 hafta, 1 ay ya da tüm yayla dönemi boyunca kalmak zorunda olabilir. Bu açık alanda kişilerin ilk çözmesi gereken ise barınma sorunudur. Ataşehir yayla çadırı modelleri ile firmamız da kişilerin ihtiyaçlarına uygun çadırları üretmektedir.

Yayla Çadırı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Yayla çadırı kullanmanın pek çok avantajı bulunur. Bunlardan biri her an yağmur yağma ihtimali olan, akşamları rüzgârlı gün için de ise yüksek sıcaklıklar gösteren yayla alanlarında barınma ihtiyacını karşılamasıdır. Yayla çadırları özel çadır kumaşları ile üretilir. Bu kumaşlar sayesinde su ve hava geçirme sorunu ortadan kalkar. Aynı zamanda güneş ışığına karşı dayanıklı olan bu kumaşlar sizi yüksek sıcaklıklardan da korur. Yayla çadırları özel havalandırma özelliği ile üretilir bu da çadır için de geçirilen sürede rahat bir ortam sunar. Aynı zamanda gece uyku sırasında da bu havalandırmalar konfor sağlar.

Yayla Çadırı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yayla çadırı uzun süre kullanılacak, kişilerin barınma ihtiyacının yanı sıra konforlu bir alan da sunmak zorunda olan ürünlerdir. Bu yüzden özellik açısından bulunacağınız ortama uygun bir seçim yapmak çok önemlidir. Yayla çadırı modelleri arasında seçim yaparken kişi sayısına göre seçim yapmalısınız. Özellikle aile ile kalmayı tercih eden kişiler için 2 ve daha fazla odalı çadırları alabilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı girişleri olan çadır modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu çadırlar aile arasında özel alan koruması sağlayacağı için uzun süre kalınacak yaylalarda kişilerin daha rahat ve özgür davranmasını sağlayacaktır.

Yayla Çadırı Modelleri Nelerdir?

Ataşehir yayla çadırı modelleri kapsamında kullanıcılarına pek çok model alternatifi sunar. Bu alternatifler arasında kolay kurulum sağlayan, güneş ışığını geçirmeyen ve çok odalı çadır modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer alabilir. Bunun nedeni bu çadırların kalabalık kişilerin konaklamasında daha konforlu bir alan sunmasıdır. Özelliklerin yanı sıra farklı renk ve tasarımlı çadırlar da kişiler için tercih edilir. Yaylaya çıkacak kişiler istedikleri renk ve tasarımlarda yayla çadırlarında firmamız aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilirler.EMRAH BRANDA | Yayla çadırı modelleri ve fiyatları.

Yayla Çadırında Olması Gereken Özellikler?

Yayla çadırları farklı hava koşullarına dayanıklı olması gereken bir üründür. Bu yüzden de farklı koruma özellikleri bulunmalıdır. Bunlardan ilki su geçirmez özelliktir. Yayla çadırları su geçirmez özellikleri sayesinde yağmurlu havalarda kişilerin korunmasını sağlar. Bir diğer özellik ise güneş ışınlarına karşı dayanıklı olmasıdır. Gündüz saatlerinde güneş ışıkları çadırı ısıtabilir. Bu da konforsuz bir ortama neden olur. Güneşe dayanıklı yayla çadırı modelleri de bu sorunu ortadan kaldırır. Yayla çadırlarında olması gereken özelliklerden biri de havalandırmaya sahip olmasıdır. Bir çadır içerisinde bir kişi ya da daha fazla kişinin kalabileceği yayla çadırların rahat nefes almak için havalandırma özelliği şarttır. Yayla çadırları tabanları da özel kumaşlardan yapılmalıdır. Bu kumaşlar sayesinde içeriye böcek ya da haşere girişi engellenir. Son olarak geniş olmalıdır. Eğer birden fazla kişinin kalacağı çadırlarda alan dar ise kişiler arasında rahatsız bir durum ortaya çıkabilir. Kişiler buna en uygun çadır seçimini yapmalıdır.

Yayla Çadırı Fiyatları Nelerdir?

Yayla çadırı fiyatları modellere ve özeliklere göre değişiklik göstermektedir. Yayla çadırlarında minimum ve maksimum olmak üzere farklı fiyat aralıkları vardır. Eğer yüksek tavanlı, birden fazla odalı ve farklı girişleri olan yayla çadırı modelleri tercih edecekseniz burada daha yüksek fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Ancak klasik yayla çadırlarında fiyatlar daha uygundur. Ancak burada dikkat etmeniz gereken çadırın kaliteli olmasıdır. Aksi halde yayla döneminde hem kullanışsız hem de konforsuz bir süreç geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu kapsamda Ataşehir yayla çadırı modelleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM