İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.051,5900
 • EURO
  $0,9374
 • ALTIN
  $43.787,4300
 • BIST
  $160,9000
Ataşehir Yarım Kasetli Branda

Ataşehir Yarım Kasetli Branda

Günümüzde birçok işletme yerlerinde, bahçelerde ve kullanılmak istenilen çok fazla yerde yarım kasetli branda sistemi kullanılabiliyor. Bu brandanın tek özelliği kaset sistemine sahip olmasıdır. Çünkü kaset sayesinde branda kendisini içine toplar ve böylelikle kumaş kendini orada koruma altına alır. İşlevselliği oldukça yüksek kaliteli ürünler arasındadır. Kumaş kesinlikle açıkta kalmaz ve kirlenip, dış etkenlerden zarar görmediği […]

Günümüzde birçok işletme yerlerinde, bahçelerde ve kullanılmak istenilen çok fazla yerde yarım kasetli branda sistemi kullanılabiliyor. Bu brandanın tek özelliği kaset sistemine sahip olmasıdır. Çünkü kaset sayesinde branda kendisini içine toplar ve böylelikle kumaş kendini orada koruma altına alır. İşlevselliği oldukça yüksek kaliteli ürünler arasındadır.

Kumaş kesinlikle açıkta kalmaz ve kirlenip, dış etkenlerden zarar görmediği için daha kullanışlı bir hale gelir. Ataşehir yarım kasetli branda firması tarafından yapıldığında bu ürün daha kullanışlı ve daha güvenilir olur. Müşterinin istediği her alana istediği renk ve boyutta üretildiği için rahat bir kullanım sağlar. Her müşterinin zevkine ve tercih ettiği ürüne göre branda hazırlamak mümkündür. Bunun yanı sıra branda kullanılmadığı zaman kaset içine sarılır. Böylelikle hava şartlarından ve dış etkenlerden korunmuş olur.

Yarım Kasetli Branda Modelleri Nelerdir

Yarım kasetli branda modeli oldukça gelişmiş bir yapıya sahip olduğu için otomasyon sistemi bulunur. Bu sistem olduğu için ürün daha uygun ve ucuz maliyetli olur. Bu tür özelliği bulunduğu için de çok masraflı olmaktan çıkar. Branda kumaşı kesinlikle güneşli havalarda güneşten etkilenmez. Kumaş yapısı akrilik olduğu için iyi bir kullanım avantajı sağlar. Hiç bir şekilde solma gibi durum ile karşılaşılmadığı için hep yeni gibi parlak bir görüntüsü olur ve uzun yıllar boyu kullanılabilir.

Diğer çeşitlerine göre bu ürün Ataşehir yarım kasetli branda firması tarafından üretildiği zaman  daha çok ilgi görüp tercih edilir. Kullanılmak istenen mekân ve yerler için gösterişli ve zarif bir dekor olur. Böylelikle mekân daha dikkat çekici bir hale gelir ve müşteri yoğunluğu artar. Bu yüzden çok fazla işletme yerinin tercih ettiği ürünler arasında yerini alır.

Yarım Kasetli Branda Nedir

Yarım kasetli branda ürünü saçak ve şemsiye görevinde bulunan bir aparat sayesinde kapatılıp açılır. Böyle bir sistemi bulunduğu için kasetli branda denir. Aparat olduğu için kumaş her zaman kendini güvence altına alır. Kötü hava şartlarından hiç bir şekilde etkilenmez. Sağlam ve dinamik bir yapısı olduğu için her zaman daha uzun ömürlü olur. Yarım kasetli brandaya aynı zamanda yarım kapanır branda da denir.

Herkes istediği ismi kullanır. Üzerinde saçak olduğu için ürün kendisini daha bir belli eder. Çok sağlam ve dayanıklı bir ürün yapısı vardır. Bütün bu özelliklerinin yanı sıra sistem hem uygun hem de kalitelidir. Fırtına, yağmur, kar ve güneş gibi iklim şartlarına karşı koruma görevi görür. Ürünün çok rahat bir kullanım özelliği olduğu için fazlaca tercih sebebi olur. Uzaktan kumandalı olduğu için uygun bir mesafeden sistem kontrol edilebilir.

Yarım Kasetli Branda Özellikleri Nelerdir

Yarım kasetli branda kişinin istediği renk, model ve ölçüye göre hazırlanıp üretilir. Her mekân farklı olduğu için ürününde çok fazla renk seçeneği bulunur. Müşteri mekânına göre istediği ürün ve rengi kolaylıkla tercih edebilir. Branda 3.5 metreye kadar açılım sağlar. Böylelikle kullanılan her alanı koruma altına alır. PVC kaplı alüminyum olması sebebiyle branda kendisini iyi bir şekilde korur. Branda hep açık kalsa dahi yıpranmaz ve zarar görmez. Branda kapatıldığı zaman kendisini kaset içerisine sarar.

Kaset önünde yer alan fırçalar kumaşı temizler ve toz gibi şeylerden arındırır. Bu sayede kumaş daha temiz olur. Kaset sisteminde conta bulunduğu için ürün açılıp kapanma sistemine sahip olur. Bu sistem olduğu için kumaş kendisini daha iyi muhafaza eder. Ataşehir yarım kasetli branda firması tarafından yapılan ürün oldukça göz alıcı olur. Üründe tüp motor bulunur. Motor olduğu için de ürün uzaktan kumanda ile çalışır.ACAR BRANDA;tam kasetli tente,yarım kasetli tente,tente fiyatları,Konya tente,şeffaf branda,branda çeşitleri

Yarım Kasetli Branda Sisteminde Nasıl Kumaş Kullanılır

Yarım kasetli branda kumaşı akrilik olduğundan dolayı daha dayanıklı ve sağlam olur. Kaliteli bir kumaş yapısı olduğu için uzun yıllar boyu kullanılabilir. Genellikle bu ürünler 5 yıl boyunca garantili olur. Güneş ışınlarından solmaz, yağmur ve kar yağdığında su geçirmez. Zaman içerisinde asla çürüme yapmaz. Böyle bir özelliği barındırdığı için çok fazla işletme yerlerinde tercih edilir. Bütün bu sebeplerden dolayı firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM