İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.859,7300
 • EURO
  $0,8981
 • ALTIN
  $42.032,4900
 • BIST
  $151,8000
Ataşehir Tünel Branda

Ataşehir Tünel Branda

Ataşehir tünel branda tünel görünümünde olan branda modelidir. Tünel branda sistemi mekanlara göre tasarlanan montajı çelik konstrüksiyon yapılan bir modeldir. Bu branda modeli genel olarak otel restoran çay bahçesi gibi işletmelerin giriş alanlarında tercih ediliyor. Mekanlara katmış olduğu şıklık ve estetik bakımından oldukça fazla rağbet görüyor. Hemen hemen her mekanla uyumluluk sağlayan tünel branda kurulum öncesi keşif […]

Ataşehir tünel branda tünel görünümünde olan branda modelidir. Tünel branda sistemi mekanlara göre tasarlanan montajı çelik konstrüksiyon yapılan bir modeldir. Bu branda modeli genel olarak otel restoran çay bahçesi gibi işletmelerin giriş alanlarında tercih ediliyor. Mekanlara katmış olduğu şıklık ve estetik bakımından oldukça fazla rağbet görüyor. Hemen hemen her mekanla uyumluluk sağlayan tünel branda kurulum öncesi keşif gerektiren bir sistemdir. Montajı öncesinde brandanın takılacak olduğu mekanın ölçüleri alınır. Sonrasında müşteriye branda montajında kullanılacak malzemeler konusunda bilgiler verilir. Müşterimiz yapmış olduğu seçimleri bize sunduktan sonra en uygun branda sistemi ortaya çıkarılır. Tünel branda modelinin üretimi ve montajı en az 5 iş günü içerisinde tamamlanır.

Tünel Branda Özellikleri

Ataşehir tünel branda  özellikleri hakkında müşteri seçimleri belirleyici etkenler arasında yer alır. Kullanılacak olan branda kumaşı ve çelik konstrüksiyon uzun yıllar boyunca dayanıklılık gösterir. Aynı zamanda branda kumaşındaki seçimler doğrultusunda uzun süre boyunca renk solmazlık etkisi de bulunur. Tünel görünümlü brandalar sabit brandalardan olup açılıp kapanma özelliği yoktur. Tünel brandanın kurulumu öncesinde brandanın montajı yapılacak olan mekanın ölçüleri alınır. Ardından üretimi gerçekleştirilir. Üretimi tamamlanan branda montajı için mekanda gerekli işlemler yapılır. Kurulumu süresi 5 iş günü ya da boyutlarına göre değişkenlik gösterir. Ayrıca tünel brandanın çelik konstrüksiyon sistemi müşterimizin istediği renklerde üretilir. Tünel branda üzerine yazı marka ya da farklı baskı işlemleri de yapılabilir.

Pencere Brandası

Ataşehir tünel branda modelimizin yanı sıra firmamızda pencere brandası üretimi de yapılıyor. Pencere brandaları genellikle evlerin pencerelerinde dekor amacıyla kullanılır. Pencere brandaları yalnızca evlerde kullanılmamakla birlikte işletmelerde ve otellerde de kullanılır. Pencere brandasının amacı yalnızca dekor olmayıp aynı zamanda güneşi ve yağmuru da pencereden uzak tutar. Ayrıca manzaranın daha rahat izlenmesine yardımcı olur. Pencere brandaları kumaşında kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde uzun yıllar renk solması yapmadan kullanılabilme imkanı sunar. Pencere brandaları isteğe bağlı olarak sabit ya da açılır kapanır şekilde üretilir. Ayrıca brandaların demir profilleri de istenilen renklerde boyanır.

Balkon Brandası Modeli

Balkon brandaları evleri güneşten yağmurdan ve kötü hava şartlarından korur. Balkon brandası sayesinde balkon keyfini rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Balkon brandaları evlerin dış görünüşüne farklılık katar estetik ve şık bir görünüm oluşturur. Firmamız  olarak kaliteli kumaşlar kullanarak balkon brandası üretimi ve montajı yapıyoruz. Balkon brandaları sade renkler ya da desenli ve canlı renkler olarak oldukça zengin çeşitlere sahiptir. Balkon brandası montajını yapmadan önce müşterimizin isteğine uygun renkler belirlenir. Ardından balkonun ölçüleri alınarak brandanın üretimi yapılır. İsteğe bağlı olarak brandasının üzerine baskı ya da farklı desenler uygulanabiliyor. Balkon brandalarının ücretleri boyutlarına ve kullanılan malzemeye göre değişkenlik gösterir.

Klasik Branda Modeli

Klasik brandalar genel olarak koruma amaçlı kullanılmış olsa da çoğu zaman dekorasyon amacı ile de kullanılır. Klasik brandalar fiyat açısından uygun ve kalite açısından da güçlü branda modelleri arasındadır. Bu brandalar paslanmaz çelik profillere sahiptir. Uzun yıllar kullanım imkanı sağlar Ayrıca brandada kullanılan akrilik branda kumaşı ile güneş ışınlarına karşı renkler solmaz kalite uzun yıllar dayanır. Bu nedenle klasik brandaların kullanım ömrü uzundur. Plastik branda modellerinde motor bulunmaz. Ancak müşterinin isteğine bağlı olarak motor takılabiliyor. Motor haricinde yine müşterimizin isteği doğrultusunda rüzgar sensörü ya da ayar mekanizması gibi parçalar da eklenebilir. Tam kapasiteli kullanıldığında klasik brandalar daha kaliteli bir performans sunar.

Yarasa Branda Modeli

Yarasa branda modelleri görünüm olarak yarasa kanadını andırdığı için bu ismi almıştır. Yarasa brandalar kullanılmış olduğu mekana estetik ve şık bir görünüm verir. Kullanıldığı alan hemen kendini belli eder ve mekanın kalitesi öne çıkar. Yarada branda modelinin bir diğer ismi de asma branda ya da germe branda olarak bilinir. Yarası branda da hemen her renk bulunur. Şiddetli rüzgar kar ya da fırtına gibi hava koşullarına dayanıklı olarak tasarlanır. Yarasa brandada bol renk çeşidi bulunur. Müşterimizin isteğine bağlı olarak her renkte branda üretilir. Firmamıza web sitemizden ya da telefon numaramızdan ulaşarak güvenle branda alışverişi yapabilirsiniz

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM