İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.830,4800
 • EURO
  $0,8905
 • ALTIN
  $41.865,0400
 • BIST
  $150,7000
Ataşehir Tente Motoru Değişimi Bakımı ve Tamiri

Ataşehir Tente Motoru Değişimi Bakımı ve Tamiri

Günlük hayatta, olumsuz hava şartlarından ve güneş ışınlarından korunmak için aldığınız tentelerinizde arıza olması durumunda Ataşehir tente motoru değişimi bakımı ve tamiri firmasına başvurabilirsiniz. Tenteler elektronik bir aksam olarak üretildiği için arıza yapabilmeleri çok normaldir. Tente modellerinin motorları çok kaliteli olarak üretilmesine rağmen kullanımından kaynaklı olarak bazen arıza yapabilirler. Bundan dolayı arıza yapan tente motorları, orijinal ve […]

Günlük hayatta, olumsuz hava şartlarından ve güneş ışınlarından korunmak için aldığınız tentelerinizde arıza olması durumunda Ataşehir tente motoru değişimi bakımı ve tamiri firmasına başvurabilirsiniz. Tenteler elektronik bir aksam olarak üretildiği için arıza yapabilmeleri çok normaldir. Tente modellerinin motorları çok kaliteli olarak üretilmesine rağmen kullanımından kaynaklı olarak bazen arıza yapabilirler.

Bundan dolayı arıza yapan tente motorları, orijinal ve kaliteli tente motoru ile değiştirilir. Motor değişimi sayesinde tentelerinizin, daha dayanıklı ve uzun ömürlü olması da mümkün olacak. Tente motorlarının maliyesi kalitesine göre değişebiliyor. Sizin isteğinize göre istediğiniz tente motoru, itinayla montaj edilecektir.

Arıza problemine bağlı olarak teknik ve eğitimli personeller hizmetinde tamirde yapılmaktadır. Teknik personeli motordaki ve tentedeki arıza problemini analiz eder. Daha sonra analiz sonucu ise tamirini ve onarımını gerçekleştirir. Çözüm odaklı çalışan servis personelleri, kusursuz bir hizmetle tente motorunun problemini giderecektir.

Esenyurt Tente Branda – 428 55 86 – Tente ve Branda İmalatçi Firma.

Tente Nedir? Ne İşe Yarar?

Tente dolu, yağmur, kar gibi olumsuz hava şartlarından korunmayı sağlayan dayanıklı ürünlerdir. Aynı zamanda güneş ışınlarına karşı, yaz aylarında ferah bir gölge oluşturur ve güneş ışınlarından korur. Atölyelerde çok kaliteli ve dayanıklı malzemelerle üretiliyor. Genel olarak kumaş ve bez gibi malzemelerle üretilen tente modelleri, renk görüntüsü ve tasarımı ile de kullanım alanına yakışır bir şekilde üretilmektedir.

Tente modelleri özellikle açılır ve kapanır olarak üretilmekte olup, aynı zamanda katlamalı olarak ve rulo olarak da tasarlanmaktadır. Tente profesyonel üretiminden dolayı su ve ışın geçirmez bir özelliğe sahiptir. Her mevsime göre çeşit çeşit tarzda tasarlanan tente modelleri her alana uygun olabiliyor.

Gölgelendirme sistemi sayesinde, bu modeller birçok işletme sahibininde cazibesi olmuş durumda. Tente modelleri tek tuş özelliği ile çalışabiliyor. Ve istediğiniz aç kapa yapabiliyorsunuz. En önemlisi de dekoratif görünümü sayesinde kullanılan alana şık bir görünüm sağlayacaktır.

Tente Modelleri Kullanım Alanları

Günlük hayatı daha kolaylaştıran ve daha güzel görünüm sağlayan tentelerin birçok kullanım alanı vardır. Tenteleri günümüzde en çok tercih eden mekânlar, şüphesiz restoran ve kafe gibi mekânlardır. Tente modellerinin kullanım alanları özellikle açık bahçelerdir. Açık bahçelerde muazzam bir dekor sağlayan tenteler bütün işletmeler tarafından da tercih ediliyor.

Aynı zamanda birçok alanda kullanılan tente modelleri; mağaza önleri, işletmeler, butik mağazaları ve giyim mağazaları gibi mekânlarda kullanılabiliyor. Bunun yanında çok tercih edilen tente modelleri lüks oteller, spor merkezleri, tatil işletmeleri gibi alanlarda da kullanılıyor. İşletmeler elbette mekânın dekoratifine göre tente almaktadır.

Tente modelleri günlük hayatın sık kullanımına bağlı olarak, motor kısmında arızalar yapabiliyor. Ataşehir tente motoru değişimi bakımı ve tamiri her mekâna uygun olan tente modellerini, birinci sınıf kalite ile tamir etmektedir. Aynı zamanda firma, her çeşit tente modelinin yıllık bakımını üstlenerek, tentelerin daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Ataşehir Tente Motoru Değişimi Bakımı ve Tamiri Neden Tercih Edilmelidir?

Tente elektronik sistem ile çalışan bir üründür. Motoru sayesinde otomatik olarak aç kapa yapabilir. Tenteler maalesef bazı durumlardan dolayı problem yaratabiliyor. Problem ve arıza olması durumunda sektörün en tecrübeli firması, Ataşehir tente motoru değişimi bakımı ve tamiri deneyimli kadrosuyla tente problemlerini, adresinize gelip yerinde tamir yapıyor. Aynı zamanda kadrosu tamamen eğitimli personellerden oluşmaktadır.

Eğitimli personeller sayesinde tente onarımı da kusursuz olacaktır. Orjinal parça değişimi ile işletmelerinizin tenteleri daha sağlam ve dayanıklı olabiliyor. Bunun yanında en önemli motor sistemi arızasına göre değiştirilmektedir. Yerine en kaliteli motor takılmakta olup, tentelerin ömrü de uzamaktadır. Mağazalarınızın tentelerini, servis ekibi her yıl bakımını gerçekleştirerek, sizlere daha iyi hizmet sunmaktadır. 

MAFSALLI TENTE

Kaliteli ve Donanımlı Hizmet

Ataşehir’de tek firma, Türkiye’de ise lider firma olan Ataşehir tente servisi kaliteden ödün vermeyen bir firmadır. Kaliteli ve donanımlı hizmeti ile Ataşehir’in seçkin servislerinden olmayı başarmıştır. Müşterilerinin memnuniyetini önemseyen ve işine daima ehemmiyet gösteren bir firmadır. Ataşehir tente motoru değişimi ve tamiri servisinin temel prensibi daima kaliteli hizmet vermektir. Firmamızdan memnuniyetle ve güvenle hizmet alabilirsiniz. Firmamız alanında profesyonel hizmetler veriyor olup her zaman deneyimli bir personel ile hizmet sunumu gerçekleştiriyor.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM