İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Ataşehir Şeffaf Branda

Ataşehir Şeffaf Branda

Pek çok alanda kullanım sağlayan şeffaf branda faydaları ile ön plana çıkan sistemlerden biridir. Son zamanlar da şeffaf branda nedir ve nasıl kullanılır gibi sorular çok fazla soruyor. Sağlam yüzeyi sayesinde her mevsim koruma sağlayan şeffaf branda bir çeşit çadır sistemi olarak da biliniyor. Şeffaf brandaların bilinen en büyük avantajı ısı ve nem yalıtımı da […]

Pek çok alanda kullanım sağlayan şeffaf branda faydaları ile ön plana çıkan sistemlerden biridir. Son zamanlar da şeffaf branda nedir ve nasıl kullanılır gibi sorular çok fazla soruyor. Sağlam yüzeyi sayesinde her mevsim koruma sağlayan şeffaf branda bir çeşit çadır sistemi olarak da biliniyor.

Şeffaf brandaların bilinen en büyük avantajı ısı ve nem yalıtımı da en iyi şekilde yapmak oluyor. Bu faydayı sağlayan diğer sistemler çok yüksek fiyatla olduğu için bu sistemi tercih eden kişiler fiyat olarak çok büyük bir avantaj sağlıyor. Ataşehir şeffaf branda en kaliteli ve en kullanışlı şeffaf brandaları sunuyor. Dış ortamda oluşan yağmur, güneş ışığını ve toz gibi oluşumların içeriye girmemesini sağlıyor.

Aynı zamanda şeffaf olmasından kaynaklı olarak dışarıyı görme konusunda büyük bir avantaj sağladığı söz konusu oluyor. Branda tercihi yapacak olan kişilerin mutlaka şeffaf branda tercih etmesi gerekiyor. Son derece avantajlı olması ile ön plana çıktığı için insanlar tarafından en çok tercih edilen branda modellerinden biri olmayı başardı.

Şeffaf Branda Nedir?

Oluşan çeşitli hava koşullarına karşı iç mekânı korumaya yarayan uygun fiyatlı sisteme şeffaf branda direniyor. Son derece kaliteli bir yapıya sahip olan şeffaf branda ısı ve nem yalıtımı sağlaması ile da ön plana çıkan sistemlerden biri haline geldi. Kafeler ve restoranlar dış mekânını kullanmak için genellikle belirli bir iskelet sistemi üzerine branda sistemi tercih ediyor.

Bu şekilde dış mekânı kullanıma açmak ve en korunaklı hale getirmek mümkün oluyor. Şeffaf branda yani tercih eden en kaliteli olanını tercih etmek gerekiyor. Genellikle kış bahçeleri gibi bahçe dizaynlarında en çok tercih edilen sistemlerden biri şeffaf branda oluyor. Şeffaf branda genellikle fermuarlı yapıda olmasından dolayı hiç mekândan dış mekâna geçmek çok kolay bir hal alıyor. Güneş ışınlarını içeri geçirmediği için deformasyon gibi bir problem ortaya çıkmaz. Bu sebeple de çok uzun bir süre kullanım imkânı sağlıyor.

Su Geçirmez ve Yanmaz Şeffaf Branda 

Şeffaf branda son derece dayanıklı yapı malzemelerinden meydana geliyor. Bu sayede su geçirmez ve yanmaz bir yapıda kullanıcıya büyük fayda sağlıyor. Yanmaz yapıda olması güneş ışınlarına karşı çok dayanıklı bir halde olmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda su geçirmez özelliği ile yağmur ve kar gibi durumlarda suyu iç mekâna geçirmemeye önem gösterir. Sürekli yağmur alan ve güneş gören alanlarda mutlaka şeffaf branda tercih edilmelidir.

Böylece iç mekânı daha iyi bir şekilde korumak mümkün oluyor. Şeffaf branda fiyatları metrekaresine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Bahçe, teras, kafeler ve restoranlar gibi pek çok alanda şeffaf branda kullanımı söz konusu oluyor. Kaliteli yapı malzemelerinden elde edilmesinden kaynaklı pek çok alanda kullanım imkânı sağlıyor.

Şeffaf Branda İle Kış Bahçesi

Şeffaf brandaların en çok kullanıldığı alanlardan bir en kış bahçesi oluyor. Büyük bir bahçeye sahip olan insanlar genellikle bir bölümünü kış bahçesi olarak ayırmak isterler. Böylece bahçenin ayrılan bölümü kışın da kullanıma sunulur. Bu kış bahçeleri şeffaf branda ile kaplandığı zaman ısı ve nem yalıtımı en iyi şekilde yapıldığı için ortamın ısısını korumak mümkün oluyor.

Aynı zamanda çok uzun ömürlü bir kış bahçesi yapmak isteyen kişiler genellikle şeffaf branda yöntemi ile kış bahçesi yaptırıyor. Aynı zamanda tenteler ile birlikte şeffaf brandalar da kullanılarak bir parçası yaptırmak mümkün oluyor. Son zamanlarda kış bahçesi için en çok kullanılan sistemlerden biri şeffaf branda sistemi oluyor. Ataşehir şeffaf branda bu konuda çok büyük bir hizmet sunuyor.

Şeffaf Branda Fiyatı 

Şeffaf branda fiyatları değişiklik gösteriyor. Kullanacak olan metrekareye ve şeffaf branda kalitesine bağlı olarak fiyatlarda değişim söz konusu oluyor. Her bütçeye uygun olacak şekilde şeffaf branda modelleri bulunuyor. Şeffaf branda modelleri diğer branda modellerine göre çok daha uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkıyor.

Ataşehir şeffaf branda fiyat konusunda müşterilerine yardımcı olarak her bütçeye uygun branda çeşidi bulunduruyor. Kış bahçesi yapmak isteyen kişiler mutlaka kaliteli bir şeffaf branda tercih ederek kış bahçeleri oluşturulabilir. Şeffaf branda ile ilgili en ayrıntılı bilgileri edinmek için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM