İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Ataşehir Şeffaf Branda

Ataşehir Şeffaf Branda

Şeffaf brandalar pek çok kullanım alanıyla günümüzde hemen hemen her sektörde kullanılan materyallerden biridir. Hem dayanıklı hem de uzun ömürlü yapısı sayesinde çok tercih edilen bir üründür. Bir çeşit çadır sistemi olan brandalar içinde bulunan şeffaf brandalar ise, pek çok avantajıyla diğer brandalardan bir adım öne çıkıyor. Ataşehir şeffaf branda firmamız çok çeşitli ve uygun fiyatlı ürünleriyle sizlere […]

Şeffaf brandalar pek çok kullanım alanıyla günümüzde hemen hemen her sektörde kullanılan materyallerden biridir. Hem dayanıklı hem de uzun ömürlü yapısı sayesinde çok tercih edilen bir üründür. Bir çeşit çadır sistemi olan brandalar içinde bulunan şeffaf brandalar ise, pek çok avantajıyla diğer brandalardan bir adım öne çıkıyor. Ataşehir şeffaf branda firmamız çok çeşitli ve uygun fiyatlı ürünleriyle sizlere hizmet vermektedir.

Şeffaf Branda Nedir?

Şeffaf brandalar, isminden de anlaşılacağı gibi şeffaf ve renksiz olan brandalardır. Diğer brandalar kumaştan ve çeşitli renklerle üretilirken, şeffaf brandalar naylon muşambaya benzer bir yapıya sahiptir. En önemli özelliklerinden biri olan su geçirmezliği sayesinde pek çok alanda kullanılan şeffaf brandalar, hem uygun fiyatlı hem de kolay kullanım imkânı sunan, aslında basit materyallerdir. Koruma ve barınma gibi çeşitli kullanım alanlarına sahiptir.

Şeffaf Branda Mika, ŞEFFAF BRANDA, ŞEFFAF BRANDAFiyatları,

Şeffaf Branda Nasıl Üretilir?

Şeffaf brandalar pek çok maddenin bir araya getirilmesi ile büyük sanayi makineleri tarafından üretilen malzemelerdir. Şeffaf brandaların üretiminde mika, naylon ve plastik maddeleri kullanılmaktadır. PVC maddesi de kullanılan malzemelerden biridir. Kalın liflerin bir araya getirilmesi ile üretilen şeffaf brandalar neredeyse 650 derece ısıyla birbirine yapıştırılır. Bu kadar yüksek ısıyla yapıştırılmasının sonucu olarak şeffaf brandalar çok daha dayanıklı bir hale gelmektedir.

Şeffaf brandaların üretim safhasında en çok dikkat edilen konulardan biri, branda üzerinde pürüz olmamasıdır. Üzerinde pürüz olan brandalar kalite yönünden düşük kalitelidir. Pürüz dayanıklılığı ve verimliliği düşüren bir sebeptir ve pürüzlü mal satıcının elinde kalır, dolayısıyla satıcıyı zarara uğratan bir durumdur. Üretim safhasında bu kadar üstünde durulması gayet doğal bir süreçtir. Ataşehir şeffaf branda firmamız tüm bu hususlara dikkat ederek, en kaliteli ve en dayanıklı brandaları üreterek, sizlere sunmaktadır.

Şeffaf Branda Özellikleri Nelerdir?

Şeffaf brandalar tercih edilen kullanım alanına göre farklı fonksiyonlara sahip olmaktadır. Genel olarak şeffaf branda denince akla ilk su geçirmez olması gelmektedir. Ancak su geçirmezliğinin yanı sıra, olumsuz hava şartlarına karşı koruma sağladığı gibi toz ve neme karşı da bir bariyer görevi görür. Sert rüzgârlar ve fırtınalara karşı da dayanıklı olması sebebiyle çok fazla tercih edilirler. Kullanımının, taşınmasının ve temizliğinin kolay olması da şeffaf brandaların diğer avantajları içindedir. Tercihe göre fermuarlı bir sistemle de üretilen şeffaf brandalar, pek çok işletme ve sektör tarafından büyük rağbet görür. Üreticiler müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz edip, neredeyse tüm sorunlara göre bir çözüm sunan şeffaf brandaları üretmişlerdir.

Şeffaf Brandaların Yaygın Kullanım Alanları

Günümüzde en çok tercih edenlerden kafeler ve çay bahçeleri, şeffaf brandaları hem koruma hem de kış bahçesi gibi seçeneklerde kullanırlar. Kafelerde ve otellerde sık kullanılan tente sistemlerinin ve şemsiyelerin de üretiminde kullanılan brandalar, çay bahçelerinde de aynı kullanım alanlarıyla beraber, bölme yaratma ya da masa üzerlerini koruma gibi durumlarda çok tercih edilir.

Son zamanlarda çok rağbet gören kış bahçeleri için de şeffaf brandalara ihtiyaç duyulmaktadır. Cam kapama yöntemlerine göre çok daha uygun fiyatlı olduğu için kafeler ve benzeri işletmeler şeffaf brandaları tercih ederler. Yazın dört bir yanını açarak kullanım sağlayan kış bahçeleri, daha çok kış mevsiminde kapalı bir alan yaratmak ve ısı yalıtımı sağlamak için tercih edilir. Fermuarlı bir kapı ile üretilen kış bahçesi brandaları, saydam olması sayesinde her an etrafı görebilme imkânı da sunar. Kafelerin ve diğer işletmelerin çok tercih etmesinin bir diğer sebebi ise, sigara yasakları sebebiyle oluşan müşteri kayıplarının önüne geçmektir.

Beyazıt Şeffaf Kış Bahçesi – Sultanbeyli Tente

Şeffaf Brandaların Farklı Kullanım Alanları

Bahçelerde beslenen köpekler için de korunaklı bir alan sağlayan şeffaf brandalar, kulübelerin etrafını sararak olumsuz hava şartlarından dostlarınızı da korumanın en makul yollarından biridir. Her türlü olumsuz hava şartına karşı bir savunma sağlar. İş makinaları kabinleri için de kullanılan bu brandalar, operatörleri birçok tehlikeden koruduğu gibi aracı da toz ve yağmur gibi olumsuzluklardan korumaktadır. Tekstil sektörünün de çok tercih ettiği bu materyaller, taşıma poşeti olarak kullanılır. Ayrıca bekleyen kumaşların ve ürünlerin üzerine örtülerek toz ve neme karşı koruma sağlarlar. Ataşehir şeffaf branda firmamız, kaliteli ürünler ve en uygun fiyat garantisi ile her zaman hizmetinizde olmaktadır.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM