İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.767,0000
 • EURO
  $0,7207
 • ALTIN
  $39.264,5900
 • BIST
  $140,9300
Ataşehir Şantiye Çadırı Modelleri

Ataşehir Şantiye Çadırı Modelleri

Ataşehir şantiye çadırı modelleri, çok farklı alanlar için özel olarak üretilmiştir. Şantiye çadırlarının yemekhane olarak kullanılan türleri olduğu gibi inşaat alanlarında da kullanımı söz konusudur. Şantiye çadırlarının endüstriyel alanlarda kullanımı da son derece yaygındır. İzolasyonlu olmaları, her türlü hava koşulunda rahatlıkla kullanımını sağlamıştır. Farklı ebatlarda tasarlanabilen şantiye çadırları, yuvarlak tavanlı dairesel formda dizayn edilebilir. Bu sayede […]

Ataşehir şantiye çadırı modelleri, çok farklı alanlar için özel olarak üretilmiştir. Şantiye çadırlarının yemekhane olarak kullanılan türleri olduğu gibi inşaat alanlarında da kullanımı söz konusudur. Şantiye çadırlarının endüstriyel alanlarda kullanımı da son derece yaygındır. İzolasyonlu olmaları, her türlü hava koşulunda rahatlıkla kullanımını sağlamıştır. Farklı ebatlarda tasarlanabilen şantiye çadırları, yuvarlak tavanlı dairesel formda dizayn edilebilir. Bu sayede kar, yağmur gibi oluşumlara karşı içerisinde yaşayanlara korunaklı bir sistem kurulması söz konusudur. Şantiye çadırlarının en büyük avantajı, hızlı kurulabilme özellikleridir. Kurulum sonrasında işi biten şantiye çadırları en kısa zamanda sökülebilecektir. Firmamız tente, branda gibi her türlü koruma sistemlerinde hizmet alınması önerilen kuruluşların başında gelir.

Şantiye Çadırlarının Kullanım Yerleri

Ataşehir şantiye çadırı modelleri, farklı kalınlıklarda ve büyüklüklerde tasarlanabildiği gibi model açısından da farklılıkları bulunur. Şantiye çadırlarının tek kapısı olabildiği gibi ihtiyaca göre iki kapı girişi de bulunur. Pratik kurulumu ve uygun maliyeti ile büyük alanlar için en çok tercih edilen çadır türleri arasında yer alır. Firmamız şantiye çadırlarında farklı alt ürün gruplarında uygun fiyatlı satış ve pazarlama hizmeti de sunar. Bunlar içerisinde depo çadırları, kamplar için tasarlanmış çadırlar, iftar gibi toplu etkinlik çadırları ile inşaat çadırları ilk sırada gelir. Afet durumlarında da şantiye çadırlarının kullanımı önceliklidir. Bunun en önemli nedeni, hava koşullarına dayanıklı olması, sert coğrafi koşullara uygun olması ve her türlü araziye de rahatlıkla kurulabilmesidir. Firmamız şantiye çadırı modellerinde çok zengin içeriklere sahiptir. Uygun maliyetli olması da sanayi ve endüstriyel alanlarda kullanım avantajı sağlayan unsurların arasındadır.

Çadır Tentelerin Yaygınlaşması

A Ataşehir şantiye çadırı modelleri açısından hizmet alınacak firmaların başında gelir. Özellikle, spor tesislerinde ve kapalı yüzme havuzlarında kullanımı öne çıkar. Protokol için tesis edilen alanlarda da çadır tente kullanımı yaygınlaşmıştır. Çadır tenteler, kubbeli tarzda olabildiği gibi farklı mimari şekillerde de tasarlanır. Kaliteli tente malzemesi kullanımı, çadır tentelerin kullanım süresini uzatır. Firmamız, her alanda güvenle kullanılacak çadır tentelerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Etkinlik alanlarında, fuar gibi organizasyonlarda çadır tentelerin kullanımı görülürken, sirk gibi yerler için de çadır tentelerin farklı modellerini görmek mümkündür. Çadır tentelere, her türlü teknolojik sistemin rahatlıkla kurulumu mümkündür. Ayrıca, ısıtma ve aydınlatma teşkilatı ile modern yapıların sağladığı her türlü teknolojik üstünlüğü sağlar. Az maliyetli olması, tercih edilme nedenleri arasında önemli bir yer teşkil eder.

Tentelerin Yaşam Alanlarında Yeri ve Önemi

Tenteler, yaşam alanlarında farklı bir yere ve öneme sahiptir. Tenteleri çadır tenteler, körüklü tenteler, pergola ve kış bahçesi sistemlerinde görmek mümkündür. Firmamız çadır tentelerde olduğu kadar, diğer tente kategorilerinde zengin içeriklere sahiptir. Yaşam alanlarına göre farklı tente türleri öne çıkacaktır. Firmamız tente satışı öncesinde ilgili yaşam alanına keşif ziyareti sunarak, uygun olan modelleri önerecektir. Balkon ve teraslar için önerilen mafsallı tenteler, firmamızda son derece kaliteli ürün grupları arasındadır. Akrilik kumaş kullanımı, rüzgar ve fırtına gibi oluşumlara karşı dayanıklılık özellikleri sağlayacaktır. Paslanmaz malzeme kullanımı ile uzun süre bozulmadan güvenle kullanım imkanı bulunacaktır. Pastane, kafe gibi alanlarda da estetik duran körüklü tente modelleri önerilir. Vitrin camekanlarında da kavisli yapıları ile son derece estetik bir duruş söz konusu olacaktır.  Yağmur ve nem gibi durumlara karşı da önerilen tente türleri arasındadır. Firmamız her türlü tente satış ve montajında profesyonel hizmet sunar.

Kış Bahçesi Tasarımları

Yeşile duyulan özlem, yaşanılan her alanda farklı bahçe peyzajlarına olan ilgiyi arttırmıştır. Müstakil ev ve site bahçelerinde çok değişik bahçe uygulamaları göze çarpar. Bu gibi yeşil alanlarda dört mevsim bahçede oturmak isteyenlerin tercih edeceği yapılar arasında kış bahçeleri ve kamelyalar gelir. Tente kategorilerinden olan kış bahçelerinde açılıp kapanan cam sistemleri de söz konusudur. Kış bahçeleri farklı ebatlarda da yapılabilir. Firmamız en şık ve farklı kış bahçesi tasarımları ile tercih edilen kuruluşlardandır. Türkiye’nin farklı bölgelerine istek halinde satış ve montaj hizmetimiz bulunur. Güler yüzlü hizmet ve kaliteli tasarımlarımızla en şık kış bahçesi modellerimiz ile her türlü çadır tente tasarımlarımız mevcuttur

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM