İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
Ataşehir Sabit Tente

Ataşehir Sabit Tente

Günümüzde kullanımı son derece yaygın olan tente sistemleri, sahip olduğu olanaklar sayesinde kullanıldığı ortama konfor sağlar. Peki, tam olarak nedir bu tente sistemleri? Tente sistemleri; kafe, restoran, kafeterya, market, mağaza, AVM, okul, balkon, teras, bahçe gibi yapı ve konutları yağmur, kar, fırtına, güneş ışını, kasırga gibi her türlü olumsuz hava koşullarından koruyarak oldukça güvenli ve […]

Günümüzde kullanımı son derece yaygın olan tente sistemleri, sahip olduğu olanaklar sayesinde kullanıldığı ortama konfor sağlar. Peki, tam olarak nedir bu tente sistemleri? Tente sistemleri; kafe, restoran, kafeterya, market, mağaza, AVM, okul, balkon, teras, bahçe gibi yapı ve konutları yağmur, kar, fırtına, güneş ışını, kasırga gibi her türlü olumsuz hava koşullarından koruyarak oldukça güvenli ve konforlu bir ortam hazırlamak sebebiyle tasarlanmıştır.

Üretim tekniklerinin gelişmesiyle birlikte her kullanım alanına uygun tente sistemi çeşidi üretilmiştir. Tente çeşitleri; sabit tente sistemleri, mafsallı tente sistemleri, pergola tente sistemleri, motorlu tente sistemleri, kasetli tente sistemleri, körüklü tente sistemleri, çift açılır tente sistemleri olarak sınıflandırılır. En çok kullanım alanına sahip tente çeşitlerinden birisi sabit tente sistemleridir.

İlk tente çeşitlerinden olan sabit tenteler birçok avantaja sahiptir. Ataşehir sabit tente sistemlerinin sıklıkla kullanıldığı ilçelerden birisidir.

İklim Tente & Branda | Sabit tende modelleri, sabit tente fiyatları, sabit tense uygulaması, marmaris sabit tente

Sabit Tente Özellikleri

Sabit tente sistemleri, bünyesinde birçok özellik barındırır. Hareketli bir mekanizmaya sahip olmayan sabit tenteler, açılıp kapanma özelliğine sahip değildir. Ancak açılır kapanır özellikte olan tente sistemlerinin yerine getirdiği hemen hemen her işlevi yerine getirirler. Bu nedenle açılır kapanır tente sistemlerinin yerini aratmazlar.

Sabit tente sistemleri, bir yere sabitlenerek kurulurlar. Kurulumları ise son derece kolaydır. Kurulduğu yeri kışın yağmur, kar, fırtınanın dondurucu soğuğundan korurken; yazın ise zararlı güneş ışınlarından korurlar. Sabit tenteler, paslanmaz çeliklerden ve son derece dayanıklı malzemelerden üretilirler. Bu sayede uzun bir kullanım ömrüne sahiptirler.

Sabit tente sistemleri yüzlerce farklı renk ve desende üretilerek kullanıldığı ortamın daha estetik ve şık bir görünüm elde etmesini sağlarlar. Bunlara ek olarak, sabit tente sistemleri tam bir fiyat-performans ürünüdürler.

Sabit Tente Çeşitleri

Sabit tente sistemleri, her türlü ihtiyacı karşılamak ve her alanda kullanılmak üzere çeşitli özelliklerle üretilebilirler. Düz ve bombeli tasarım seçenekleriyle üretilen sabit tente sistemleri farklı renk ve tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunulurlar. Bombeli sabit tente modelleri, genellikle kullanıldığı ortama dekoratiflik kazandırmak amacıyla kullanılırlar.

Özellikle restoranlarda, kafelerde, barlarda, otellerde kullanılarak insanların dikkatini çekmeyi başarırlar. Düz sabit tente çeşitleri ise daha çok sade bir görünüm elde etmek isteyen işletme ve ev sahipleri tarafından tercih edilir. Bunlara ek olarak, sabit tenteler kullanılacağı alanın genişliğine göre boy boy üretilebilir. Her türlü zevke ve ihtiyaca hitap edecek sabit tente çeşitleri üretilmektedir.

Sabit Tente Kullanım Alanları

Sabit tente sistemleri, ilk ortaya çıkan tente çeşitlerindendir. İlk ortaya çıktığı zamanlarda dar bir kullanım alanına sahipti. Zamanla kullanım alanları arttı. Günümüzde hareketli mekanizmaya sahip tente çeşitlerinin üretilmesiyle eskisi kadar tercih edilmeseler de hala en çok kullanılan tente çeşitlerindendir.

Sabit tente sistemleri genellikle kafelerde, kafeteryalarda, lokantalarda, kitapçılarda, otel girişlerinde, tiyatro girişlerinde kullanılırlar. Bunun yanında evlerin balkonlarında ve teraslarında da kullanılarak büyük bir konfor sağlarlar. Ataşehir sabit tente sistemlerinin en çok kullanım alanına sahip olduğu semtlerdendir.

Sabit Tente Avantajları

Sabit tente sistemleri, kullanıldığı alana çok fazla avantaj sağlarlar. Öncelikle her tente sistemi gibi ortamları yağmur, kar, güneş ışını, rüzgar, fırtına gibi her türlü kötü hava koşulundan korurlar. Böylece daha güvenli ve daha konforlu bir ortam oluştururlar. Sabit tente sistemlerinin açılır kapanır özellikte olmamaları bir dezavantaj gibi algılanmaktadır.

Fakat sabit tente sistemleri hareketli tentelerin işlevlerini eksiksiz yerine getirirler. Tersine bu özelliklerinden dolayı daha uygun fiyatlara sahiptirler. Bu da kullanıcılara avantaj sağlar. Sabit tente sistemleri, son derece yüksek dayanıklılığa sahip malzemeler ile üretilir. Bu sebeple en şiddetli dış etkilere karşı bile kullanıldığı ortamı korurlar.

Bunlara ek olarak, yüzlerce farklı renk ve tasarımlarla üretilen sabit tente sistemleri kullanıldığı ortamın daha şık, daha Avrupai görünmesine yardım ederler. Yani dekorasyon yönünden de katkı sağlayıcı tente sistemleridir. Bir yere sabitlenerek kurulan sabit tente sistemlerinin kurulumu da son derece kolaydır.

Orhan Branda

Sabit Tente Fiyatları

Sabit tente sistemleri diğer birçok tente sistemine göre daha ekonomik fiyatlarla satışa sunulurlar. Tam bir fiyat performans ürünü olan sabit tentelerin fiyatının belirlenmesinde tentenin boyutu, kalitesi, kumaşı, işlevselliği, işçiliği etkilidir. Kadıköy, Esenyurt, Pendik, Ataşehir sabit tente sistemlerinin son derece uygun fiyatlarla bulunduğu semtlerdir. En hesaplı sabit tente sistemleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM