İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Ataşehir Körüklü Tente

Ataşehir Körüklü Tente

Çeşitli hava koşullarına bağlı olarak mekânların korunmasını sağlayan ürünlere tente denir.  Tenteler bez olabildiği gibi kumaş şeklinde de karşımıza çıkabilir. Ataşehir körüklü tente son derece ideal tente modellerinden biridir. Özellikle kafe, restoran, balkon ve teras gibi alanlarda tenteler çok ideal tercihlerden biri oluyor. Özellikle açma ve kapatma aparatı olan tenteler hem kış aylarında hem de yaz aylarında mekânların […]

Çeşitli hava koşullarına bağlı olarak mekânların korunmasını sağlayan ürünlere tente denir.  Tenteler bez olabildiği gibi kumaş şeklinde de karşımıza çıkabilir. Ataşehir körüklü tente son derece ideal tente modellerinden biridir. Özellikle kafe, restoran, balkon ve teras gibi alanlarda tenteler çok ideal tercihlerden biri oluyor. Özellikle açma ve kapatma aparatı olan tenteler hem kış aylarında hem de yaz aylarında mekânların korunmasına yardımcı olur.

Pek çok kapının dışında gördüğümüz tente modelleri yaz aylarında güneşten korumak için kış aylarında da yağmur ve rüzgâr gibi hava koşullarından korumak için son derece uygun oluyor. Tente modeli seçerken işlevine bağlı olarak tercih etmek gerekir. Kullanım özelliklerine de son derece dikkat etmek gerekir. Özellikle köprülü tente son zamanlarda en çok tercih edilen çanta modellerinden biridir.

Orhan Branda

Köprülü Tente Nedir?

Ataşehir köprülü tente son zamanlarda en çok tercih edilen çanta modellerinden biridir. Peki köprülü tente nedir? Pek çok modeli yer aldığı için kullanım alanı son derece geniştir. Kullanılan kumaşları ile birlikte en uzun süreli bir kullanım ömrü sağlar.

Son derece dayanıklı ve sert bir yapı malzemesine sahip olduğu için uzun süreli kullanımda yıpranma söz konusu olmaz. Özellikle kafe ve restoran gibi yerlerde en çok tercih edilen tente modellerinden bir ya köprülü tente modeli oluyor. Tente tercihinde bulunurken yapı malzemesi göz önünde bulundurulmalıdır. Aynı zamanda açıp kapatma gibi işlemlerinin kolay olması gerekir.

Köprülü Tente Modelleri Nelerdir?

Tente modellerinde kullanılan kumaş ve yapı malzemesinin sertliğine bağlı olarak pek çok çeşit yer alır. Uzun yıllar kullanmak isteyen kişiler köprülü tente modellerinden birini tercih edebilir. Bu modellerin yapı malzemesi çok sert olduğu için dayanıklı modeller oluyor. En büyük faydalarından biri uzun ömürlü olması oluyor. Köprülü tente modelleri daha çok balkon ve pencere gibi yerlerde tercih ediliyor.

Aynı zamanda küçük bir takım işletmelerde de en çok tercih edilen modellerden biri arasına giriyor. Görünüş olarak son derece şık ve havalı duran bu modeller aynı zamanda sağlam bir iskelet yapısına da sahip olması ile de ön plana çıkıyor. Tente modellerinin tercihi daha çok sağlamlık ve görünüş üzerinde yoğunlaşıyor. Köprülü tente  modelleriminim otomatik mi yoksa manuel mi olduğu merak edilen konular arasındadır. Köprülü tente modelleri genel olarak otomatik sistemi ile karşımıza çıkıyor. Bu sebeple hem görünüş, hem dayanıklılık hem de kullanım kolaylığı sağlayan modeller arasında yer alır.

Köprülü Tente Özellikleri Nelerdir?

Dayanıklılığı ve görünüşü ile karşımıza çıkan köprülü tente modellerinin pek çok özelliği bulunuyor. Diğer tente modellerine göre açıp kapatma sistemim çok daha kusursuz ve sağlıklı olmaktadır. Pek çok ürün grubu içerisinde en çok tercih edilen tente modellerinden oldu. Manuel olarak da kullanılan köprülü tente otomatik şekilde de kullanıma sunuluyor.

Köprülü tente modellerini kullanırken tek bir tuş ile tenteyi tamamen açıp tek bir tuş ile de tenteyi tamamen kapatmak mümkün oluyor. Bu şekilde kullanıcılara çok büyük bir kolaylık sağlar. Aynı zamanda köprü yapısı çok sağlam olduğu için uzun yıllar kullanım için en ideal tente modellerinden biridir. Diğer modellere göre daha uygun fiyatlı olması da tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor.

Yapısında bulunan sert maddeler ile her türlü hava koşullarına karşı içeriyi korumaya yardımcı olur. Dışarıda olan bir mekânı bu tente modeli ile içeriye çevirmek mümkün oluyor. Bu sebeple mevsimsel geçişlerde çok büyük bir kolaylık sağlıyor. Kendi balkonunuz ya da bahçenize de bu sistemi kurarak iyi bir oturma alanı sağlayabilirsiniz.

Asya Branda Tente | Fethiye ve Seydikemer Rehberi

 

Otomatik Tente Sistem Özellikleri

Köprülü tente modelleri manuel ya da otomatik olarak çalışma sunar. Ataşehir köprülü tente içerisinde hem otomatik hem de manuel çalışan modeller bulunduruyor. Her iki sistemde son derece kolay bir kullanım sağladığı için isteğinize göre ikisinden birini geçebilirsiniz. Daha pratik olmasını sağlamak için otomatik modelleri seçmeniz daha faydalı olur.

Otomatik şeklinde bulunan köprülü tente modelleri temizlik yönünden çok büyük bir kolaylık sağladığı için tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor. Son zamanlarda dış mekân için en çok tercih edilen tente modellerinden biri oldu. Görünüş olarak da insanların dikkatini çektiği için bu modeller tercih edilebilir. Köprülü tente modelleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM