İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.051,5900
 • EURO
  $0,9374
 • ALTIN
  $43.787,4300
 • BIST
  $160,9000
Ataşehir Kış Bahçesi Brandası Modelleri

Ataşehir Kış Bahçesi Brandası Modelleri

Ataşehir kış bahçesi brandası modelleri son dönemlerde en sık tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Bahçelerinin her bir noktasını en iyi şekilde değerlendirmek isteyen insanlar bahçelerinin hem şık hem de güzel bir görünüme sahip olması için branda yaptırıyorlar. Pandeminin de etkisi ile kış aylarında da bahçenizi kullanmak istiyorsanız branda yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin her bir noktasına kendi tarzınıza […]

Ataşehir kış bahçesi brandası modelleri son dönemlerde en sık tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Bahçelerinin her bir noktasını en iyi şekilde değerlendirmek isteyen insanlar bahçelerinin hem şık hem de güzel bir görünüme sahip olması için branda yaptırıyorlar. Pandeminin de etkisi ile kış aylarında da bahçenizi kullanmak istiyorsanız branda yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin her bir noktasına kendi tarzınıza uygun olan branda modelini yaptırabilirsiniz.

Brandalar kullanım açısından hem rahat hem de kolaylık sağlayan bir üründür. Normal zamanlarda bahçenizin her noktasını kış şartlarından dolayı kullanamayabilirsiniz. Ancak branda sistemi sayesinde her nokta ayrı ayrı hesaplanarak uygulanır.

Böylelikle dilediğiniz gibi dekorasyon yapabilirsiniz. Ataşehir kış bahçesi brandası modelleri bahçesi olan çoğu insan tarafından tercih edildiğinden dolayı model olarak da çeşitleri zenginleştirilerek piyasada satışa sunuluyor. Sizler için uygun olan model hangisi ise dilediğiniz gibi yaptırabilirsiniz.

Şeffaf Branda Modeli

Kış bahçesi yaptırmak isteyen insanların tercih ettikleri ilk model arasında şeffaf branda modeli mevcuttur. Şeffaf branda modeli diğer branda sistemleri ile kıyaslandığı zaman oldukça ekonomik fiyatlar ile satışa sunuluyor.

Şeffaf branda modeli her bahçeye uyumlu yapısı, tok bir görünüm sağlaması ve kaliteli malzemesi ile bahçelerinizin güzelleşmesine büyük oranda etki ediyor. Şeffaf branda modelleri ilk etapta insanların kafasında soru işareti olarak kalsa da su geçirmez, yanmaz ve alev almaz yapısı ile diğer sistemler kadar güvenlidir. Uzun süreli olarak kullanıma uygundur.

Yırtılma, aşınma ve benzeri gibi durumlar ile karşılaşılmaz. Model olarak sabit bir modeldir. Dört bir yanı kapalıdır ancak yaz aylarında dilerseniz brandanızı kaldırabilirsiniz. Fiyat olarak bahçenizin metrekaresine göre değişiklik gösterebilir.

Hurma Mahallesi içinde, ikinci el satılık BRANDA TENTE SİSTE

Fermuarlı Branda Modeli

Ataşehir kış bahçesi brandası modelleri arasında kolay bir kullanıma sahip olan bir diğer model ise fermuarlı branda modelidir. Şeffaf brandanın üzerine yapılan fermuar ile bahçenizi dilediğiniz zaman kapalı bir şekilde dilediğiniz zamanda açık bir şekilde kullanabilme imkânınız mevcuttur. Bu model de renk çeşitleri diğer modellere göre sabittir.

Dilerseniz fermuar rengini istediğiniz renge göre talep ederek yaptırabilirsiniz. Fermuarlar brandaya uygun olarak dizayn edilir ve yırtılma gibi durumlar söz konusu olmaz. Aynı zamanda gergin brandanın üzerine monte edildiğinden dolayı fermuarlı brandayı da uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

Pergola Branda Modeli

Pergola branda modeli diğer modellerden farklı olan bir modeldir. Günlük hayatta sıklıkla karşımıza çıkan bu model bahçeler, teraslar ve çeşitli cafeler içinde kullanıma uygundur. Pergola kumanda ile çalışan bir sistemdir. Kumanda da kapatma tuşuna bastığınız zaman branda yarıya kadar kapanır. Ancak şeffaf brandalar da olduğu gibi yan kısımlarda kapanma durumları söz konusu değildir. Sizleri güneşten, yağmurdan ve kar gibi soğuk havalardan korur. Bahçenizin de her daim kuru kalmasını sağlar. Rahat bir kullanımı olan bu sistemi dilerseniz bahçenize yaptırabilirsiniz.

Kış Bahçesi Brandasının Faydaları Nelerdir?

Kış bahçesi brandası kişiler her yönden çeşitli faydalar sağlar. Bu nedenle bahçesi olan ve büyük bir terasa sahip olan herkesin mutlaka bu brandalardan yaptırması tavsiye edilir. Kış bahçesi brandasının sağladığı faydalar şu şekildedir;

 • Öncelikle bahçe içerisinde ki tüm eşyalarınızın korunmasını sağlar. Dışarıdan gelen kedi, köpek ve çeşitli hayvanlar bahçenizde yer alan ürünlere branda sayesinde zarar vermezler.
 • Kış brandası sayesinde dört mevsim dışarı ile ilişkinizin kesilmemesi sağlanır.
 • Bahçenizin açık kalması durumunda bahçenin her bir alanını aktif olarak kullanamayabilirsiniz. Ancak branda sistemleri bahçenin her bir metresi hesaplanarak yapılır. Böylelikle her alanı aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.
 • Yağmur, kar gibi kötü hava koşullarından etkilenmeden dilediğiniz gibi bahçenizde vakit geçirebilirsiniz.

Açılır kapanır bir sistem olmasından dolayı dilediğiniz zaman brandanızı kaldırabilirsiniz.

Kış Bahçesi Brandası Modelleri İçin Bizleri Arayın

Ataşehir kış bahçesi branda modelleri için bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. Firmamız sizlere branda sistemleri konusunda profesyonel hizmet verdiği gibi kullanılan ürünlerinde kaliteli olmasına dikkat eder. Sizlerin bahçenizin daha güzel bir hal alması ve şık bir görünüme kavuşması için branda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Fiyatlarımız seçmiş olduğunuz modellere göre değişkenlik gösterebilir. Personellerimiz branda yaptırmak istediğiniz noktaya gelerek ölçü alır ve sizlere uygun olan sistem sizlerle iletişim halinde kalınarak belirlenir. Sizlerde bahçenizin kusursuz bir güzelliğe sahip olmasını isterseniz bizleri arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM