İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
Ataşehir Kasetli Tente

Ataşehir Kasetli Tente

Gelişen teknoloji, her yerde varlığını hissettirmektedir. Teknolojinin nimetlerinin kullanıldığı bir alan da tente sistemleridir. Kullanıldığı alanı hem kötü hava koşullarından koruyan hem de dekoratifleştiren tente sistemleri de teknolojinin ilerlemesiyle gelişerek çeşitlenmiştir. Modern teknolojinin dokunduğu son tente sistemi de kasetli tente sistemleridir. Gelişmiş üretim teknikleri ile donatılan kasetli tenteler, günümüz dünyasının en yeni tente çeşididir. Çeşitli […]

Gelişen teknoloji, her yerde varlığını hissettirmektedir. Teknolojinin nimetlerinin kullanıldığı bir alan da tente sistemleridir. Kullanıldığı alanı hem kötü hava koşullarından koruyan hem de dekoratifleştiren tente sistemleri de teknolojinin ilerlemesiyle gelişerek çeşitlenmiştir. Modern teknolojinin dokunduğu son tente sistemi de kasetli tente sistemleridir. Gelişmiş üretim teknikleri ile donatılan kasetli tenteler, günümüz dünyasının en yeni tente çeşididir. Çeşitli avantajları ve estetikliği ile kasetli tenteler dünyada ve Türkiye’de kullanımı giderek artan tente sistemleridir. Ataşehir kasetli tente sistemleri açısından en gelişmiş semtlerden birisidir.

Kasetli Tentelerin Gelişmiş Özellikleri

Kasetli tente sistemlerinin üretimleri en gelişmiş teknolojik imkânlar kullanılarak imal edilirler. Bu nedenle, çağın en modern tente sistemleri unvanını almışlardır. Kasetli tente sistemleri bir kaset sisteminden oluşurlar. Kaset sisteminin yanı sıra kumaş ve alüminyum malzemeler kullanılır ve kasetli tenteler bir bütün halini alır.

Kasetli tenteler en temel özelliği, bünyelerinde bulunan kaset sisteminin kumaşı ve diğer mekanizmaları koruyacak şekilde üretilmiş olmasıdır. Kasetli tenteler bir uzaktan kumanda ile komuta edilirler. Kumandanın ilgili tuşuna basarak açılıp kapanabilirler. Kapandıklarında tamamen kaybolarak kaset sisteminin içerisine girerler. Böylece kullanıldığı ortamı kalabalık göstermezler. Aksine son derece gelişmiş dizaynlara sahip oldukları için ortamı daha estetik, daha modern gösterirler.

Kasetli Tente İzmir - Kasetli Tente Fiyatları - Otomatik ve Motorlu Sistemler

Her Türlü Darbeye Karşı Dayanıklı Malzemeler

Kasetli tente sistemleri üretilirken son teknoloji üretim malzemeleri kullanılır. Oldukça kaliteli ve dayanıklı olan bu malzemeler tentenin kullanım ömrünü uzatır ve kullanıcılara da daha konforlu bir kullanım sunarlar. Kasetli tente sistemleri üretilirken temel olarak kumaş, kaset sistemi ve paslanmaz alüminyum malzemeler kullanılır.

Yerli akrilik ya da ithal olarak seçilen tente kumaşları farklı renk ve desenlerle de dizayn edilir. Bunun yanında kullanıcının tercihine uygun olarak da seçilebilir. Ayrıca kumaşın zararlı UV ışınları karşısında solmayacak kalitede olmasına da özen gösterilir. Kasetli tentelere ismini veren kaset sistemi ise gizli bir bölmede yer alır.

Paslanmaz malzemeler ile üretilen bu kaset sistemi, tente kumaşını ve mekanizmasını korur. PVC kaplama alüminyum malzemelerden üretilen tente mekanizması ise paslanmazdır. Bu sayede, meteorolojik olayların tentenin fiziksel yapısına zarar vermesi imkânsıza yakındır.

Her Yere Uyarlanabilen Kasetli Tenteler

Kasetli tente sistemleri, gelişmiş özellikleri sayesinde her mekânda kullanılabilir. Kasetli tentelerin ileri açılımları kullanıldıkları ortama göre değişebilir. Örneğin daha geniş bir mekânda ileri açılım arttırılabilirken, daha dar alanlarda tente çok fazla açılmaz. Böylece çok fazla alan kaplanmaz. Kasetli tentelerin eğimleri de kullanıldığı ortama göre ayarlanabilir.

Kasetli tenteler çoğunlukla dükkânların vitrinlerinde, kafelerde, barlarda, restoranlarda, plajlarda, kahvaltı salonlarında kısaca büyük küçük her türlü işletmede kullanılabilir. Bunun yanında kasetli tenteler evlerin balkonlarında, teraslarında ve bahçelerinde de kullanılarak ev sahiplerinin daha konforlu bir ortamda yaşamasına önayak olurlar. Ataşehir kasetli tente sistemlerinin pek çok işletme ve konutta kullanıldığı ilçelerdendir.

Birbirinden Değerli Avantajlarıyla Kasetli Tenteler

Son derece gelişmiş üretim teknikleriyle üretilen kasetli tente sistemleri, kullanıcılarına en fazla avantaj sağlayan tente sistemlerinin başında gelir. Kasetli tente sistemleri, uzaktan kumanda sayesinde otomatik olarak açılıp kapanabilir.

Böylece ayağa bile kalkmadan tek bir tuşla tenteyi açıp kapatabilirsiniz. Açıldığında ortamı zararlı dış etkilerden koruyan kasetli tentelerin kumaşları bu etkilere karşı son derece dayanıklı olduğundan aşınmaz, yıpranmazlar.

Kasetli tenteler kapatıldığında ise bir kaset sisteminin içine saklanırlar. Her kapanışlarında ise kaset sisteminin içinde yer alan fırçalı bir mekanizma sayesinde temizlenirler. Böylece tentenin temizlenmesine gerek kalmaz. Kasetli tenteler, değişik ve modern tasarımlarıyla kullanıldıkları ortamın atmosferini de değiştirirler, daha modern bir hal almasını sağlarlar.

Kasetli Tente - Velioğlu Tente ve Branda

Kasetli Tentelerin Fiyatları

Kasetli tente sistemlerinin bir diğer avantajı ise sunduğu bunca olanağa rağmen son derece uygun fiyatlarla satışa sunuluyor olmalarıdır. Sabit tentelere göre daha yüksek maliyetli olsalar da sağladıkları avantajlara rağmen fiyatları oldukça cezp edici niteliktedir. Ayrıca uzun bir kullanım ömürlerine sahip olduklarından dolayı kullanıcıların her türlü tasarruf etmesine olanak sağlıyorlar.

Kasetli tenteler dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’de rağbet görüyor. Ataşehir kasetli tente sistemlerinin en çok kullanım alanına sahip olduğu ilçelerden birisidir. Kasetli tentelerin fiyatları kaset sisteminin ve kumaşının kalitesine, çeşitlerine, ek özelliklerine, fonksiyonlarına, boyutlarına bağlı olarak değişir. Sektördeki en uygun fiyatlı kasetli tentelere firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM