İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.767,0000
 • EURO
  $0,7207
 • ALTIN
  $39.264,5900
 • BIST
  $140,9300
Ataşehir Kasetli Tente

Ataşehir Kasetli Tente

Kasetli tente sistemleri, tente sistemlerinin en yeni çeşididir. Son derece modern tasarımı ve birbirinden işlevsel özellikleriyle kasetli tenteler oldukça geniş bir kullanım alanına sahip. Dünyanın dört bir yanında, işletme ve ev sahipleri mekânlarını çeşitli dış etkilerden korumak ister. İşte bu amaçla üretilen en yenilikçi kasetli tenteler, yapı ve konutları hem meteorolojik olaylardan hem de diğer […]

Kasetli tente sistemleri, tente sistemlerinin en yeni çeşididir. Son derece modern tasarımı ve birbirinden işlevsel özellikleriyle kasetli tenteler oldukça geniş bir kullanım alanına sahip. Dünyanın dört bir yanında, işletme ve ev sahipleri mekânlarını çeşitli dış etkilerden korumak ister. İşte bu amaçla üretilen en yenilikçi kasetli tenteler, yapı ve konutları hem meteorolojik olaylardan hem de diğer olumsuz dış etkenlerden muhafaza ederek güvenli bir ortam hazırlarlar.

Kasetli tenteler sadece gölgeleme yapmakla kalmaz. Aynı zamanda birbirinden modern dizaynlarıyla ortamın daha etkileyici görünmesini sağlar. Kasetli tente sistemleri, büyük ve şehirlerde olduğu kadar ilçelerde ve köylerde de kullanılarak büyük avantajlar sağlarlar. Örneğin, Ataşehir kasetli tente sistemlerinin çok fazla kullanıldığı bir ilçedir. Modern üretim teknikleriyle üretilen kasetli tentelerin özellikleri de birçok müşteriyi cezbediyor.

Foça Kasetli Tente | Aysu Tente

En Modern Tente Sistemi

Kasetli tente sistemleri, tente sistemlerinin son harikasıdır. En modern üretim teknikleriyle üretilen bu yenilikçi sistemler, çok fazla özellikle bezenmiştir. Kasetli tenteler, bir kaset sistemi ve kumaştan oluşur. Otomatik olarak açılıp kapanabilirler. Uzaktan kumanda yardımıyla yerinizden kalkmadan kasetli tenteyi açıp kapatabilirsiniz. Tente kapatıldığında kumaş ve mekanizma kaset sisteminin içinde kalır.

Böylece kaset sistemi, mekanizmayı olası dış etkilere karşı korur. Kasetli tenteler, PVC kaplama alüminyum ile kaplandıkları için en sert darbelere karşı bile dayanıklıdırlar. Bunların yanı sıra, kasetli tente sistemlerine güneş ve/veya rüzgâr sensoru yerleştirilebilir. Bu sensorlar sayesinde siz işletmenizde ya da evinizde bulunmadığınız zamanlarda bile tenteniz yapı ve konutlarınızı korumaya devam eder.

Son Teknoloji Üretim Malzemeleri

Son teknoloji harikası olan kasetli tenteler, üretim malzemeleri ile de dikkat çekiyor. En ileri üretim teknikleri kullanılarak üretilirler. Kasetli tente sistemlerinin imalinde kullanılan malzemelere gelecek olursak, kasetli tenteler kumaş, alüminyum profiller ve kaset sistemi ile üretilirler. PVC kaplama alüminyumlar, tentenin hasar görmesini engeller. Ayrıca kasetli tentelerin kurulumu da paslanmaz cıvata ve pimler yardımıyla yapılır. Paslanmaz olmaları sebebiyle zamanla aşınma ya da küflenme sorunları gözlenmez. Kasetli tente sistemlerinin bir diğer parçası olan kumaşları ise yerli akrilik ya da ithal kumaşlardan seçilir. Bunun yanında kullanıcıların özel isteklerine göre kumaşın çeşidi ve tasarımı değiştirilebilir.

Sunduğu Avantajlarla Kasetli Tente Sistemleri

Kasetli tente sistemlerinin en modern tente sistemi olduğundan söz etmiştik. Teknolojinin en yeni imkânlarını kullanarak üretilen bu sistemler, kullanım kolaylığı ve konforu ile de kullanıcılara pek çok avantaj sunarlar. Uzaktan kumanda sistemi ile zahmetsizce açılıp kapanan kasetli tenteler, hava durumuna göre ortamı muhafaza ederler. Ayrıca diğer tente modellerine göre daha modern bir tasarıma sahiptirler. Bu sebeple ortamlara daha modern bir görünüm kazandırırlar. Kullanılmadıkları süre zarfında ise kumaşı ve mekanizması kaset sisteminin içine katlanır. Kapalı konumdayken bile dekoratif dururlar.

 

Kasetli Tentelerin Temizliği İle Vakit Kaybetmeyin

Kasetli tente sistemleri, kapandığında bir kaset sisteminin içinde muhafaza edilirler. Böylece kullanımına gerek kalmadığında bu kaset sisteminin içine katlanarak kirlenmesi engellenebilir. Ayrıca, en modern tente sistemi olmasının bir getirisi olarak kendi kendini temizleme mekanizmasına sahiptir. Kaset sisteminde yer alan bir fırça sayesinde her kapanışında temizlenilirler. Bu sayede kullanıcılarının temizlik ile vakit kaybetmesini engellerler.

Kasetli Tentelerin Geniş Kullanım Alanı

Kasetli tente sistemleri en yeni ve avantajlı tente sistemlerinden oldukları için, günümüzde her türlü kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Özellikle sağladığı avantajlar ve zahmetsiz kullanımından dolayı işletme ve ev sahipleri konutlarını korumak için kasetli tenteleri ilk tercihleri haline getirmiştir. Kasetli tente sistemleri, kafe, restoran, dükkânların vitrinleri, mağazalar, havuz tesisleri gibi işletmelerde ve evlerin balkonlarında, teraslarında, bahçelerinde kullanılmaktadır. Ataşehir kasetli tente sistemlerinin çok geniş bir alanda kullanıldığı şehirdir.

kasetli-tente-modeli - Pergola,Tente Modelleri Ve Fiyatları

Hem İşlevsel Hem Ekonomik Kasetli Tenteler

Kasetli tente sistemleri sunduğu avantajların yanında fiyatları ile de tercih edilesi modeller arasındadır. Bu kadar işlevsel olmasına rağmen fiyatları son derece ekonomik bir aralıktadır. Kasetli tente sistemlerinin fiyatları belirlenirken bazı kritik faktörler göz önünde bulundurulur.

Bu faktörler kasetli tentelerin kullanılacağı alanın ebatları, kaset sisteminin kalitesi, işlevsellik, tente kumaşının kalitesi ve çeşidi şeklinde sıralanabilir. Ataşehir kasetli tente sistemlerinin en uygun fiyat aralıklarında satışa sunulduğu semtlerdendir. Siz de bu en modern tente sistemlerine sahip olmak istiyorsanız firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM