İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Ataşehir Kartal Tente

Ataşehir Kartal Tente

Kafe, restoran, mağaza ve market önlerini hem güzel göstermek hem de korumak amacıyla kullanılan sistemlere tente sistemi adı veriliyor. Ataşehir Kartal tente bu sistemler ile ilgili hizmet veren firmalardan biridir. Dış mekânda yer alan mobilyanın ve yapıların doğa olaylarından hiçbir şekilde etkilenmemesi ne yardımcı oluyor. Tente modelleri pek çok avantajı ile ön plana çıkan sistemlerden biridir. […]

Kafe, restoran, mağaza ve market önlerini hem güzel göstermek hem de korumak amacıyla kullanılan sistemlere tente sistemi adı veriliyor. Ataşehir Kartal tente bu sistemler ile ilgili hizmet veren firmalardan biridir. Dış mekânda yer alan mobilyanın ve yapıların doğa olaylarından hiçbir şekilde etkilenmemesi ne yardımcı oluyor. Tente modelleri pek çok avantajı ile ön plana çıkan sistemlerden biridir. Bu sistemler evlerin bahçelerinde ve teraslarında bile çok sık tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Dış mekânına kullanıma açmak isteyen kafeler ve restoranlar bu sistemleri kullanarak dış mekânda kullandıkları masa ve sandalyelerin zarar görmesini engeller. Güneş ışınları ve yağmur suları mobilyalara zarar verebiliyor. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak adına tente kullanımına özen göstermek gerekiyor. Hangi mekân için hangi tente modelinin uygun olduğunu iyi bir şekilde öğrenmek gerekiyor. Evlerde pencere üstlerine dekorasyon olarak yaptırmak da mümkün oluyor. Dekoratif amaçlı ön plana çıkan pek çok modeli bulunuyor.

Liman Branda Derince, kocaelide brandacı, derincede brandacı, derincede tenteci, körfezde brandacı, kocaelide tenteci, branda, tente, güneşlik sistemleri, derince tente, derince branda
Tente Çeşitleri Nelerdir?

Kendi içerisinde çeşitleri ayrılan tente modelleri her alan için farklı bir çeşit üretilmiştir. Her tente çeşidinin çalışma mekanizması aynı değildir. Çalışma mekanizması aynı olmadığı gibi fiyatlarda da değişim söz konusu oluyor. En ucuz ve günlük kullanıma uygun olan standart tente en çok tercih edilen tente modellerinden biri oluyor. Raylı tente modelleri ise daha profesyonel bir şekilde elde edildiği için biraz daha pahalı olmaktadır.

Raylı tente sistemleri üstün bir koruma imkânı sağlıyor. Raylı tente sistemleri açılıp kapanabilen ve katlanabilen modelleri bulunduruyor. Aynı zamanda dekoratif tente, mafsallı tente ve pergola tente gibi pek çok tente modeli yer alıyor. Teras ve bahçe gibi büyük alanlarda daha çok pergola tente sistemi kullanılıyor. Aynı zamanda çift açılır tente sistemi de büyük alanlarda çok fazla tercih edilen tente modelleri arasındadır. Otel ve kafelerin ön kısmında daha çok sabit dekoratif tente modelleri tercih ediliyor.

Tente Seçimi Nasıl Yapılır?


Ataşehir Kartal tente pek çok tente çeşidini bir arada bulunduruyor. Her alan için her tente modeli uygun olmuyor. Bu sebeple tente seçiminde daha çok mekân üzerinden tercih yapmak gerekiyor. Tente seçimi esnasında dikkat edilmesi gereken ilk detay tentenin kurulum sistemi oluyor. Tente modelleri farklı sistemler ile üretilmiştir. Üretilen bu sistemler fiyat farkına da ortaya çıkarıyor. Bu sebeple tente seçimi yaparken ilk olarak hangi mekânda kullanılacağına karar vermek gerekiyor.

Tente sistemi seçildikten sonra dikkat edilmesi gereken diğer bir detay tente kumaş seçimi konusunda oluyor. Kaliteli kumaş seçme tente kullanımında uzun ömürlülük sağlayan bir konu oluyor. Aynı zamanda tercih edilen renk ve sen de son derece önemlidir. Tercih edilen tente kumaşının mekân ile uyum sağlaması çok önemlidir. Binanın rengine ve iç mekânın dekorasyonuna uygun olacak şekilde renkler tercih edilmelidir.

Rengler Tente Branda Cadır - Rengler Tente Branda Çadır Nazilli karaçay mahallesinde hizmet vermekte olan bir kuruluşudur.

Tente Kullanım Avantajları Nelerdir?

Pek çok alanda kullanım imkânı sağlayan tente modelleri dış mekânın korunmasında çok büyük bir fayda sağlıyor. Aynı zamanda toz ve rüzgâr gibi oluşumlara karşı iç mekânın korunmasına yardımcı oluyor. Her zaman işlevsel olarak değil dekoratif olarak da ön plana çıkan sistemlerden biridir.

Görünüş olarak daha iyi bir dış mekân oluşturmak isteyen kişiler sabit dekoratif tente modellerini tercih ederek istediği görüntüye ulaşabiliyor. Son zamanlarda dekoratif amaçlı çok fazla tercih edilmeye başladı. Özellikle otel ve kafeler dekorasyon amacı ile çok fazla tercih ediyor. Tentelerin temizliği son derece kolaydır. Bu sebeple herhangi bir zorluk yaşatmadan dış ve iç mekânınızı korumanız mümkün oluyor.

Tente Fiyatları Nelerdir?

Tente çeşitleri pek çok farklı modelle karşımıza çıkıyor. Çeşit ve model farkının olması fiyatta da büyük bir değişimin oluşmasına sebep oluyor. Ataşehir Kartal tente her bütçeye uygun olacak şekilde tente modelleri bulunduruyor.

En uygun fiyatlı tente modelleri sabit tenteler oluyor. Tente modellerinin işlevi arttıkça fiyat da aynı oranda artıyor. Aynı zamanda kullanılan malzemelerin kalitesi de fiyat etkileyen durumlardan biri oluyor. Kaliteli kumaş tercihi ve iskelet sisteminde kullanılan alüminyum malzemeler tente fiyatlarını büyük oranda etkiliyor. Tente sistemleri ile ilgili firmamızdan en iyi hizmeti alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM