İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Ataşehir Karpuz Tente

Ataşehir Karpuz Tente

Karpuz tente, görünüş olarak karpuzu anımsattığı için, karpuz tente ismi verilmiştir. Genel de camların üst bölüm, kapı girişleri, otel ve lokantalarda, güneş ışıkları, yağmur ve toz gibi haya olaylarına karşı, koruma sağlaması için tercih edilen bu tente modeli, şık görünüşü ile de, dekoratif ve modern bir görüntü sağlamaktadır. Karpuz Tentenin Özellikleri Tasarım olarak modern ve […]

Karpuz tente, görünüş olarak karpuzu anımsattığı için, karpuz tente ismi verilmiştir. Genel de camların üst bölüm, kapı girişleri, otel ve lokantalarda, güneş ışıkları, yağmur ve toz gibi haya olaylarına karşı, koruma sağlaması için tercih edilen bu tente modeli, şık görünüşü ile de, dekoratif ve modern bir görüntü sağlamaktadır.

Tente ve Branda

Karpuz Tentenin Özellikleri

 • Tasarım olarak modern ve ilgi çekicidir.
 • Son derece dayanıklı bir kumaşa sahiptir.
 • Bu kadar sağlam olmasına rağmen uygun fiyatlıdır.
 • İşçilik fazladır.
 • Diğer tente modellerine göre az malzemeyle üretilir.
 • Az yer kaplar.

Karpuz Tente Nasıl Üretilir

Özel malzemelerden imal edilmektedir. Gerekli ölçüler belirlendiğinde, pres makinasından büküm yapılarak çıkarılır ve elektro statik olan boyayla, demirleri boyanır. Daha sonra kaplama işlemine geçilir. Kullanılacak alana göre, polyester yani PVC ya da akrilik kumaşlar giydirilerek üretilmektedir

Ataşehir karpuz tente, genellikle iş yerleri için üretilse de, dilendiği de evlerde de, rahat bir şekilde kullanılabilir. Karpuz tenteler özellikleri sayesin de, balkonlardan yağmur ve güneş ışıklarının girmesine engel olur.

Tentenin boyu ve ayak kısmı dilenildiği gibi ayarlanabilir. Böylelikle görmek istenilen manzarada kapatılmamış olur. İstenilen her ölçü de, renkte ve şekilde karpuz tente üretilebilir.

Müşterinin istediği kumaş kullanılabilir. Karpuz tenteler, genellikle dekor olarak tercih edilmektedir. Üzerine tercihe göre, baskı logolar da yapılabilir. Karpuz tente kumaş seçimi, şu geçirmez solmayan kumaşlardan seçilmektedir.

Karpuz Tente Modelleri Hangileridir

Karpuz tenteler ikiye ayrılır. Bunlar Tek açılır tente ve körüklü tente modelleridir.

Tek açılır tente sistemin de, tente bazen bir duvara ve ya tavana monte edilemez. Böyle durumlar da karpuz tente iki tane direğe monte edilir. Burada ki amaç güneş ışınlarının içeriye girmesini engellemek ve artık bir ortam yaratmaktır.

Körüklü tente, genellikle balkon ve teraslar da kullanılan bir tente modelidir. Kullanım sistemi manuel olan körüklü tente, genel de yağmurun içeriye girmesine karşı ya da yazın sıcak günler de güneşin yakma etkisinden korur.

Kullanım ve kurulumu basittir. Genellikle balkon, pencere ve teras gibi açık olan bölümler de kullanılır. Bazen kış bahçesi olan evlere de kurulmaktadır. Yine restoranlar da kış mevsimin de ve yaş mevsimin de tercih edilmektedir. Maliyeti ucuz bir tente çeşitlidir. Çok dayanıklıdır.

Ataşehir karpuz tente, son derece şık olduğu için her mekâna uyum sağlayabilir. Genel de dükkânı ve ya mağazası olan kişiler bu tente türünü yaptırmaktadır. Sektör de karpuz tenteyle sıkça karşılaşmak mümkündür. Tenteler hem mekânı korurken hem de, dekor olarak güzel bir görüntü sağlarlar.

Karpuz Tente Fiyatları

Ataşehir karpuz tentenin fiyatları kesinlikle ürünün, yapısına ve özelliklerine göre, farklılık göstermektedir. Burada baz alınan, kullanılan malzemenin, ölçüsü, rengi, özellik ve tasarım türüne göre değişkenlik gösterir. Bu faktörler fiyat acısından önemli bir rol oynamaktadır. Bu tip durumlar göz önünde bulunduğun da, bütçemizi de fazla zorlamadan istediğinizi Ataşehir karpuz tenteyi yaptırabilirsiniz.

Tente fiyatların firmaların çalışma prensiplerine ve standartlarına göre farklılık gösterebilir. Tüm ölçüler belirlenip, kumaş seçimi de belirlendikten sonra bir fiyat biçilecektir. Karpuz tente yaptırmadan önce küçük bir araştırma yapmakta fayda vardır. Mekânlarınıza, karpuz tente ile farklı bir hava katabilirsiniz. Her karpuz tente modelinin kendine göre bir fiyatı vardır. Sabit bir fiyat belirlenmemiştir.

Körüklü Tente Sistemleri İzmir - Tente Fİyatları - Pergola Modelleri

Karpuz Tente Üretimi

Bu konu da merak edilen konulardandır. Bu konuda da bilgi vermek gerekirse karpuz tentelerin üretimi diğer tentelerle göre daha zordur fakat maliyeti düşüktür. Sebebi de daha az malzeme ve daha çok işçiliğin kullanılmasıyla ilgilidir. Bu karpuz tenteler ile mekânlarınız hem korunacak hem de şık kalacaktır. Bu işi yaptırırken mutlaka uzman bir firmaya yaptırmakta yarar vardır. Aksi takdir de sorunlar yaşanabilir. Eğer karpuz tente yaptırmaya karar verirseniz, önceden telefondan bilgi vererek, ekibin gerekli ölçüleri alması için çağırmanız gerekmektedir. Gerekli ölçüler alındıktan sonra malzemeler temin edilip üretime başlanacaktır. En geç 7 gün içerisinde monte işlemi gerçekleştirilir.

Eğer karpuz tente yaptırmaya karar verdiyseniz, siz de firmamızdan gereken hizmeti alabilirsiniz. Telefonla arayarak her türlü bilgiyi alabilir, eviniz ve ya iş yeriniz için en güzel tente dekorunu sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM