İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Ataşehir Kamyonet Tentesi

Ataşehir Kamyonet Tentesi

Birçok sektörde hizmet veren firmaların kamyonetleri ile taşımacılık amacıyla daha güvenli ve rahat bir şekilde hizmet verebilmeleri adına araçlarında tente kullanmaları gerekmektedir. Ataşehir Kamyonet Tentesi müşterilerine talepleri doğrultusunda ihtiyaçları kapsamında en uygun tenteleri sunmaktadır. Bu tenteler her türlü hava koşuluna dayanıklı dış etkenlere karşı sağlam ve uzun süre kullanılabilecek şekilde üretilmektedir. Kamyonet Tentesi Nedir? Firmaların ya da bireysel […]

Birçok sektörde hizmet veren firmaların kamyonetleri ile taşımacılık amacıyla daha güvenli ve rahat bir şekilde hizmet verebilmeleri adına araçlarında tente kullanmaları gerekmektedir. Ataşehir Kamyonet Tentesi müşterilerine talepleri doğrultusunda ihtiyaçları kapsamında en uygun tenteleri sunmaktadır. Bu tenteler her türlü hava koşuluna dayanıklı dış etkenlere karşı sağlam ve uzun süre kullanılabilecek şekilde üretilmektedir.

Kamyonet Tentesi Nedir?

Firmaların ya da bireysel müşterilerin kamyonetlerini ya da taşıdıkları malzemeleri dış etkenlere karşı korunmaları amacıyla kullandıkları koruma brandalarıdır. Kamyonetler tenteler sayesinde güneş, rüzgâr, yağmur gibi tüm dış etkenlere karşı korunmak için üretilmekte ve genellikle müşterilerin amacı güneşten korumak olmaktadır. Fakat günümüzde daha kaliteli kumaşlar ile diğer etkenlere de karşı korunak olabilecek olan tenteler müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda ve isteklerine göre üretilmekte, ev tipi ve endüstriyel alanda her türlü kullanımı yapılabilmektedir.

Gesa Tente | Pergole Tente Sistemleri, tente, wintent tente, kamyonet tentesi, çadır, pergola servis tamir

Kamyonet Tentesi Çeşitleri

Günümüzde kamyonet tenteleri birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Bu nedenle ihtiyaca uygun olarak kamyon tentesi çeşitleri üretilmeye başlanmıştır. Özellikle nakliye alanında hizmet veren kamyonetler için kullanılan tenteler güneş, rüzgâr, yağmur gibi etkenlerden korunması için çeşitli özelliklerde yapılmaktadır.

Kamyonet Tentesinde Kullanılan Kumaşlar

Ataşehir Kamyonet Tentesi tamamen kullanıcının ihtiyaç durumuna göre hazırlanmaktadır. Müşterilerin kullanılacağı yer ve durumlar itibariyle kaliteli ve sağlam kumaşlardan yapılması gerekmektedir. Herhangi bir montaj ve demontaj için sağlam bir kumaştan ve kaliteli montaj aparatlarından oluşması oldukça önemlidir.

Günümüzde kamyonet tentelerinde aranan en önemli özellik kolay sökülebilir ve takılabilir bir düzene sahip olmasıdır. Böylelikle kullanıcıları ihtiyaç duymadıkları takdirde tenteyi kolaylıkla çıkarıp kaldırabilme rahatlığına sahip olmak istemektedir. Kamyonet tentesi yaptırmak isteyen kullanıcılar üründen bekledikleri en önemli özelliklerden bir diğeri ise monte işleminin firma tarafından yapılmasıdır. Bu kapsamda  firma hem tente satışı yapmakta hem de montaj işlemleri konusunda yardımcı olmaktadır.

Kolay Katlanabilir Kamyonet Tenteleri

Kamyonet tenteleri taşınacak malzemenin niteliğine bağlı olarak hazırlanmaktadır. Bazı zamanlarda taşınacak olan eşyaların tentenin dışarısına taşması ihtimali veya dış etkenler sebebiyle kullanmaya gerek kalmamaktadır. Bu kapsamda kamyonet tentesi kullanıcıları bazı durumlarda tente kullanmayı isterken bazı durumlarda ise tentelerin kolay bir şekilde çıkarılmasını istemektedir. Bu kapsamda kamyonet tentelerinin kullanışlılığı da ön plana çıkmaktadır. Kolay katlanabilir kamyonet tenteleri sayesinde ihtiyaç duyulduğu takdirde kolaylıkla tenteler takılabilir ya da sökülebilir bir şekilde kullanıcıya olanak sağlanmaktadır.

 

Kamyonet Tentesi Montajı

Kullanıcılar her ne kadar kolay takılıp çıkarılabilen kamyonetten tentelerini tercih etmiş olsalar da firma tarafından montaj desteği de almak istemektedirler. Bu sayede tente kullanıcıları daha montaj ve demontaj konusunda bilgi sahibi olabilmektedir. Son derece kaliteli olarak üretilmiş kamyonet tentelerine montaj sırasında herhangi bir olumsuz durum görülmemektedir. Hiçbir şekilde yırtılma ve yıpranma gibi durum olmayan kamyonetlerin kumaşları konusunda oldukça kaliteli ürünler olarak piyasada fark yaratmaya devam etmektedir.

Kamyonet Tentesi | Mevsim Tente Katlanır Tente, Kış Bahçesi, Branda ve Çadır Sistemleri

Kamyonet Tentesi Özellikleri

Nakliye hizmetlerinde en önemli taşıma araçlarından birisi olan kamyonetler sürüş güvenliği ve taşınan ürünün muhafaza edilmesi konusunda her şeye ihtiyaç duymaktır. Kamyonet tenteleri konusunda aranan en önemli özellik ürünün kalitesi ve işçilik konusunda başarılı olmasıdır. Böylelikle taşınacak olan ürünün daha korunaklı olması konusunda büyük etken teşkil etmektedir. Kamyonet tenteleri her türlü renge sahip olabilmektedir. Bu durum tamamen müşterinin isteğine bağlı olarak değişmekte ve kumaş özelliği ile isteğe bağlı olarak değiştirilebilmektedir.

Ataşehir Kamyonet Tentesi en önemli özellikleri bakımından güneşin zararlı ışınlarına karşı herhangi bir sararma ve solma yapmamasıdır. Bu nedenle hazırlanan tenteler UV katkılı olarak müşteriye sunulmaktadır. Aynı zamanda solmalar dışında kumaş yüzeyinde oluşabilecek tüm dökülmelere karşı da önlem alınmış olarak hazırlanmaktadır.

Kamyonet tentesi  her türlü ürünün kolayca ve güvenli bir şekilde taşınması için kullanılan en iyi yöntemdir. Kamyonet tentesi ürünümüzün özellikleri arasında kar, yağmur ve benzeri tüm dış etkenlerden koruma hizmeti sunmasıdır.

Aynı zamanda kamyonet tentesi ürünlerimizin geniş renk yelpazesi bulunduğu için tüm ana ve ara renkler de ürün hizmeti verilmektedir. Genellikle gri renk kullanılan kamyonet kentlerinde beyaz branda üzerine ve UV baskısı yapılmakta ve hem güneş ışınlarına karşı en etkili koruma hem de firma reklamı imkânı bulunmaktadır. En kaliteli ve uygun fiyatlı kamyonet tenteleri için firmamızla iletişime geçebilir, piyasadaki diğer ürünler arasındaki farkı görme fırsatı elde edebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM