İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Ataşehir Kamyonet Tente

Ataşehir Kamyonet Tente

Ataşehir Kamyonet Tente, kamyonetlerin kasalarında taşınılan malzemelerin yağmurdan, kardan ve tozdan korunmasını sağlamaktadır. Ataşehir kamyonet tente olarak sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Kamyonetlerde taşınan birçok malzeme uzak mesafelere getirip götürülmektedir.  Ataşehir kamyonet tente olarak sizleri en iyi memnun edecek şekilde hizmet vermekteyiz. Kamyonet Tentesi; Hafif ve ağır ticari araçların ürün taşıma, depolama ve transferi için kullanılan […]

Ataşehir Kamyonet Tente, kamyonetlerin kasalarında taşınılan malzemelerin yağmurdan, kardan ve tozdan korunmasını sağlamaktadır. Ataşehir kamyonet tente olarak sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Kamyonetlerde taşınan birçok malzeme uzak mesafelere getirip götürülmektedir.  Ataşehir kamyonet tente olarak sizleri en iyi memnun edecek şekilde hizmet vermekteyiz.

Kamyonet Tentesi; Hafif ve ağır ticari araçların ürün taşıma, depolama ve transferi için kullanılan yapılacak işin özelliğine göre oluşturulan yapılara denilmektedir. Faaliyet alanlarına göre; Lojistik, mobilya, tarım, inşaat, gıda gibi dallar da isteğe göre kamyonet tentesi ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Antalya Kamyonet Tentesi | Öz Güven Çadır, Branda, Tente

Kamyonet tentesi kapak çeşitleri nelerdir?

Kamyonet tentesi yaparken belli başlı kapak çeşitleri bulunmaktadır. Bu kapaklar sayesinde kamyonetinizin kasası hem daha güvenilir olacaktır. Hem de kamyonet kapağınızın açılma açısını kendiniz belirleyeceksiniz.  Arka Sarma perdeli kapak, Ön sarmak perdeli kapak, Ön amortisörlü kapak ve Arka amortisörlü kapak şeklinde kapak çeşitlerimiz mevcuttur. Bununla beraber arka kapağın açılma açısını belirleyen kapak çeşitleri de mevcuttur. Bunlar;

 • 90 derece açılır amortisörlü arka kapak
 • 90 derece açılır amortisörlü ve kırma kapak
 • 180 derece açılır amortisörlü kapak
 • 180 derece açılır amortisörlü ve kırma kapak
 • 90 derece yan açılır amortisörlü kapak
 • 90 derece yan açılır amortisörlü kırma kapak
 • 180 derece yan açılır amortisörlü kapak
 • 180 derece yan açılır amortisörlü kırma kapak

Ataşehir kamyonet tente olarak bu şekilde kapak çeşitlerimiz mevcuttur.

Kamyonet Tentesinin Hangi Özellikte Olmalıdır?

İskelet Demir olmalıdır. Baba dediğimiz asıl taşıyıcı bükümlü boruları 21/3ml olmalıdır. Araya atılan kayıtlar 2/mm olması gerekmektedir. Köşe Saclar 1,2 mm olması gerekir. Özel boyayla boyanması uygun görülmektedir. Arka kapak ikiye kırmalı amortisörlü olmasını öneriyoruz kullanış açısından iyi performans elde etmektedir.  Branda 1100 dtx branda olması gerekir.

Minimum 630 gr maksimum 680 gram olması gerekir. Altına mutlaka astar branda kullanılması gerekmektedir.  Brandanın kir leke gibi etkenlere korunmalı özellikleri olması gerekmektedir. laklı ve ilaçlı olmasını öneriyoruz. Brandanın çok iyi gerdirilmesi gerekir. Yüksek hız halinde adeta saç kasa gibi esnemeden durması sağlanması için gerilmelidir.

Ataşehir kamyonet tentesi, Uzman ekibi ve oldukça uygun fiyatları ile sizlere hizmet vermeye devam eden firmamız aracılığı ile sizler de tente sistemlerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizleri arayarak daha detaylı bilgi elde edinmektir. Sizler de geç kalmadan hayalinizdeki tente sistemlerine firmamız aracılığı ile yaptırabilirsiniz.

Brandalardan beklenen özelliklerin başında, soğuk ve nem geçirmeyen ve fırtına gibi sert iklim koşullarına dayanıklı olan brandalar gelmektedir. Bu nedenle Ataşehir kamyonet tente sizlerle olacaktır. Branda alacak olanlar için tavsiye edilecek en önemli unsurların başında, brandaların uygun kalınlıkta olması ve hava koşullarına karşı dirençli bir yapıya sahiptir. Brandaların nakliyat sektöründe de sıkça kullanıldığı gözlemlenmektedir. Eşyaların şehir içi ya da şehirlerarası taşımacılıkta hasar almadan taşınması için uygun özellikler içeren kalın ve kaliteli brandalar ile sarılması önemlidir. Firmamız, branda satışında profesyonel hizmet veren ve kaliteli branda satışı yapan kuruluşlardandır. Ürün kurutulması ya da sergilenmesinde de kullanım alanı yaygındır.

Tentelerin Kullanım Alanları

Brandalardan en önemli farkları, yaşam alanlarında dekoratif unsurlara da sahip olmasıdır. Evlerin balkonları, villa ya da restoran gibi alanlarda kış bahçesi kullanımı son derece yaygındır. Ayrıca, teras kullanımı olan iş yeri ya da mesken maksatlı yaşam alanlarında da dekoratif çatı kaplama örtüleridir. Kumaş örtülerden farklı olarak, daha dayanıklı ve güneş ışınlarını emerek içeriye geçirmeyen özelliklere sahiptir.

Açılıp kapanan özellikleri sayesinde veranda ve balkonlarda en çok tercih edilen şık korunaklı kaplamalardır. Pek çok türü bulunan tentelerin başlıca öne çıkanları şunlardır: Pergola, mafsallı, körüklü tente, kamelya ve kış bahçelerdir. Tentelerin kullanım alanlarına göre farklı şekillerde isimlendirilirler. Her yaşam alanına uygun tente modeli de farklı olacaktır.

Antalya Kamyonet Tentesi | Öz Güven Çadır, Branda, Tente

Çift Açılır Mafsallı Tente Nedir?

Tente modelleri arasında en çok öne çıkan modellerden biri olan çift açılır mafsallı tente iki tarafından da açılabilen kollu bir sistemdir. Çift açılır mafsallı tente son derece kolay bir şekilde açılıp kapandığı için kullanımı son derece kolay ve mümkündür. Alüminyumdan yapılmasından kaynaklı olarak paslanmaz özelliğine sahiptir.

Çift açılır mafsallı tenteler isteğe göre iki yanı birden açılabilir. Aşırı tercih edilen tente modelleri arasında görülmektedir. Tente almak isteyen kişilerin mutlaka göz önünde bulundurması gereken modellerden biridir. Birçok tente ve branda çeşidi ile şirketimizden hizmet alabilirsiniz. bizi her zaman arayabilir aklınıza takılan soru işaretlerini giderebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM