İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.960,1600
 • EURO
  $0,9169
 • ALTIN
  $42.993,1500
 • BIST
  $156,3000
Ataşehir Havuz Brandası Modelleri

Ataşehir Havuz Brandası Modelleri

Yaz mevsiminin gelmesiyle huzur dolu oluruz ve bütün sene boyunca çalışmanın tadını sadece yaz mevsiminde çıkarırız. Bunun içinde genellikle deniz kenarı ve havuzlu tatil yerleri ilk tercih sebebimiz olur. Havuzun tadını çıkarıp eğlenmek bir başka güzel olur. Özellikle çocukların en vazgeçilmez yeri havuzdur. Ev bahçesinde ya da siste içerisinde havuz yoksa yazın en güzel kaçamak […]

Yaz mevsiminin gelmesiyle huzur dolu oluruz ve bütün sene boyunca çalışmanın tadını sadece yaz mevsiminde çıkarırız. Bunun içinde genellikle deniz kenarı ve havuzlu tatil yerleri ilk tercih sebebimiz olur. Havuzun tadını çıkarıp eğlenmek bir başka güzel olur. Özellikle çocukların en vazgeçilmez yeri havuzdur. Ev bahçesinde ya da siste içerisinde havuz yoksa yazın en güzel kaçamak yeri herkes için havuzlu otel veya apart evler olur.

Zaman zaman havuz insanlar için çok tedirgin olsa da bakımı ve temizliği görevliler tarafından yapıldığı takdirde asla sorun teşkil etmez. Bunun için yaz aylarında her akşam havuza giriş yasağı saatinde su değiştirilip yenilenmelidir. Yerli yabancı her turistin girdiği su ilaçlandırılmalıdır ki kimse mikrop kapmasın ve hastalanmasın. Bunun yanı sıra kış bakımı da önemlidir. Bunun içinde mutlaka havuz kullanılmadığı zamanlarda branda ile örtülmelidir.

Havuz Brandası Neden Kullanılmalıdır

Havuz branda modelinin kullanılmasındaki asıl amaç havuzu her zaman temiz bir şekilde kişilere sunmaktır. Kaliteli ve sağlam bir malzeme içeriğime sahip olduğu için oldukça güvenli bir üründür. Havuzu koruma altına almak için boy ölçüsü ve genişlik ölçüsü en iyi şekilde alınmalıdır.

Bu sayede iyi bir koruma görevi görür. Ataşehir havuz brandası modelleri ürünü havuz dolu veya boşken fark etmeksizin iki türlü de kullanılabilir. Bu tür bir koruma sayesinde herhangi bir canlının başına gelebilecek zarar önlenmiş olur. Daha güvenli ve emniyetli bir alan oluşturulmuş olur. Örtü sayesinde havuz her zaman temiz kalır ve sürekli temizleme gerektirmez.

Havuz Brandası Üretimi

Havuz brandasının kumaş yapısı kalın olduğu için oldukça kaliteli bir üründür. Suya dayanıklıdır ve bu durum sonucunda birçok alanda kullanım gerektirir. Müşterinin talep ettiği ürün modeli ve rengine göre havuz brandası ürünü yapmak mümkündür. Bu tür sistemin dışında otomatik sistemli havuz brandası ürünü de bulunur.

Bu ürün sayesinde devamlı brandayı açıp toplamak zorunda kalmazsınız. Ataşehir havuz brandası modelleri sayesinde otomatik sistemli brandayı kullanarak zamandan tasarruf edersiniz. Tek bir tuş ile belirli bir mesafeden açılıp kapanma işlemini uygulayabilirsiniz.

Havuz Brandası Nerelerde Kullanıma Uygundur

Havuz branda modelleri çok fonksiyonlu bir ürün olduğu için hemen hemen her yerde kullanılabilir durumdadır. Farklı özelliklere sahip olup çok fazla avantajları bulunduğu için istenilen her alan ve mekânda tercih edilen ürünler arasında bulunur.

Daha çok branda sistemleri kamp yaparken çadır kurmak için kullanılır, yazın bunaltıcı sıcak havadan ve güneşli havadan korunmak için plaj ve havuz kenarlarında şemsiye olarak kullanılır, su geçirmediği için tarım alanlarında çok faaliyet gösterir. İnşaat alanlarında korunaklı bir yer kurmak için veya malzemeleri korumak amaçlı kullanım sağlar. Kafe ve restoran gibi alanları genişletmek için kullanılır. Ev bahçe içerisine garaj yapılabilir. Gemilerde yük taşırken ve ambar için kullanılır.

Havuz Brandası Fiyatı Meye Göre Belirlenir

Havuz brandası fiyatı genellikle ürünün kalitesine ve kullanılacak alanın ölçüsüne göre belirlenir. Branda nerede kullanılacak ise oranın ölçüsü alınmalı ve ona göre bir fiyat ortaya çıkarılmalıdır. Genellikle brandanın metre karesi üzerinden fiyat belirlenir. Havuz brandası fiyatını net bir şekilde öğrenmek için Ataşehir havuz brandası modelleri ile iletişime geçmeniz çok doğru olur. Otomatik sistem veya normal sistem olarak bütçe durumunuza göre bir ürün seçmenizde yarar vardır.

Havuz Brandası Üretim Aşaması

Havuz brandasının kumaş yapısı polyester ve naylon olduğu için güneşi, soğuk havayı ve suyu geçirmez. Sağlam ve dayanıklı bir yapıya hâkim olması nedeni ile uygun görülen her yerde kullanılabilir. Günümüzde en çok bu ürünler tarım alanlarında ve işletme yerlerinde kullanılır. Havuz içerisinde kullanılacak ise ürün havuzun ebadına göre kesilir. Özel yapıştırıcılar ile makine yardımıyla birbirine eklenerek yapıştırılır.

Bütün havuz boyutuna göre ürün tercih etmek mümkündür. Herkesin isteğine göre her alan iyi bir şekilde muhafaza edilir. Havuz içerisinde bulunan kumaş sayesinde suyun dışarıya sızdırılması engellenir. Bu sayede toprakla temas etme işlemi engellenmiş olur. Dış etkenlerden oluşan atıkların içeriye girmesi de engellenir. Kullanımı çok zengin ve elverişli olduğu için her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Bu yüzden firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM