İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Ataşehir Dekoratif Sabit Tente

Ataşehir Dekoratif Sabit Tente

Hayatımızı son derece kolaylaştıran tente sistemleri ile dışarı çıktığımızda sık sık karşılaşırız. Hem rahatlık hem güvenlik sağlayan tente sistemleri ismini tente kelimesinden almıştır. Tente İtalyanca bir kelimedir. Bununla birlikte Türkçe karşılığı gölge demektir. Tente sistemleri ise kafe, restoran, AVM, okul, market, mağaza, kafeterya, balkon, teras, bahçe gibi alanlarda kullanılarak bu yapı ve konutların rüzgâr, güneş […]

Hayatımızı son derece kolaylaştıran tente sistemleri ile dışarı çıktığımızda sık sık karşılaşırız. Hem rahatlık hem güvenlik sağlayan tente sistemleri ismini tente kelimesinden almıştır. Tente İtalyanca bir kelimedir. Bununla birlikte Türkçe karşılığı gölge demektir. Tente sistemleri ise kafe, restoran, AVM, okul, market, mağaza, kafeterya, balkon, teras, bahçe gibi alanlarda kullanılarak bu yapı ve konutların rüzgâr, güneş ışını, kar, yağmur, fırtına gibi olumsuz hava koşullarından korunmasını sağlarlar.

Böylece kullanıldığı alanın güvenli ve konforlu olmasına yardımcı olurlar. Her kullanım alanına uygun, çeşitli özelliklerde tente sistemleri bulunur. Tente sistemleri pergola tente, mafsallı tente, motorlu tente, dekoratif sabit tente, çift açılır tente, körüklü tente, kasetli tente gibi çeşitlere ayrılır. Dekoratif sabit tente kullanım alanı en yaygın olan tente çeşitlerinden birisidir. Dünyada ve Türkiye’de sıklıkla kullanılırlar. Ataşehir dekoratif sabit tente sistemleri açısından zengin bir semttir.

Sabit (Dekoratif) Tente » Pergole Tente Bursa | Branda Bursa | Kış BahçesiPergole Tente Bursa | Branda Bursa | Kış Bahçesi

Dekoratif Sabit Tente Çeşitleri

Dekoratif sabit tente sistemleri, kullanım alanına ve özelliklerine göre birçok çeşide ayrılır. Hem ekonomik hem de işlevsel çeşitleriyle hemen hemen her alanda kullanılabilirler. Gelişen üretim teknikleri ile günümüzde birçok dekoratif sabit tente çeşidi üretiliyor. Düz ve bombeli tasarımlara sahip olan dekoratif sabit tenteler, çeşitli renk ve desen seçenekleriyle kullanıcının beğenisine sunulurlar.

Düz dekoratif sabit tenteler genellikle sadelikten yana olan alanlar için kullanılır. Pastanelerde, kafelerde, manavlarda, evlerin balkonlarında, teraslarında, bahçelerinde kullanılabilirler. Bombeli dekoratif sabit tenteler ise son derece dikkat çekici olduklarından yine kafelerde, barlarda, restoranlarda kullanılabilirler. Bunlara ek olarak, sabitleneceği ortamın boyutlarına uygun olarak her ebatta dekoratif sabit tente üretimi mevcuttur.

Dekoratif Sabit Tente Özellikleri

Dekoratif sabit tente sistemleri bünyelerinde birçok özellik barındırır. Bir yere sabitlenerek kurulan dekoratif sabit tenteler, açılır kapanır özellikte olmamalarına rağmen, açılır kapanır tentelerin yerini aratmazlar. Kurulumları da son derece kolaydır. Sabitlendiği yeri yazın zararlı güneş ışınlarından; kışın ise yağmur, kar, dolu, fırtına gibi hava olaylarından korumak için tasarlanırlar. Dekoratif sabit tente sistemleri yüksek dayanıklılığa sahip kaliteli brandalardan üretilirler.

Ayrıca diğer üretim malzemeleri de oldukça sağlamdır. Bu sebeple her türlü dış etkiye karşı sabitlendiği alanı korurlar ve kullanım ömürleri de uzundur. Dekoratif sabit tenteler bin bir çeşit renk ve tasarımla üretilerek kullanıcıların beğenisinde sunulurlar. Böylece ortamın daha dekoratif görünmesini sağlarlar. Tüm bunların yanında, dekoratif sabit tente sistemleri birçok tente sistemine kıyasla daha uygun fiyatlara sahiptir.

Dekoratif Sabit Tente Sistemleri Kullanım Alanları

Sağladığı avantajlar sebebiyle hemen hemen her alanda kullanılabilen dekoratif sabit tenteler, her profilden kullanıcının ihtiyacını karşılamaya çalışırlar. Hem işlevsel hem de ekonomik olmalarından dolayı günümüzde en çok kullanım oranına sahip olan tente sistemlerindendirler.

Dekoratif sabit tente sistemleri genellikle kafe, restoran, bar, tiyatro ve sinema girişi, otel girişi, sahaf gibi alanlarda tercih edilirler. Bunun yanında ev tipi dekoratif sabit tenteler de bulunur. Evlerin pencerelerinde, bahçelerinde, kapılarında sıklıkla tercih edilirler. Ataşehir dekoratif sabit tente sistemlerinin çeşitli işletmelerde ve evlerde kullanımının yaygın olduğu ilçelerdendir.

Dekoratif Sabit Tente Avantajları

Dekoratif sabit tente sistemleri sabitlendiği alana birçok fayda sağlarlar. Diğer tente türleri gibi, dekoratif sabit tenteler de kullanıldığı alanın güneş ışını, yağmur, kar, fırtına gibi her türlü olumsuz hava koşulundan korunmasını sağlarlar. Üstelik birçok tente çeşidine göre bunu daha uygun bir maliyetle gerçekleştirirler.

Sabitlendiği alanın hem daha güvenli hem de daha konforlu bir hal almasını sağlarlar. Ayrıca kullanımları da pratiktir. Bunun yanı sıra, dekoratif sabit tenteler son derece dayanıklı üretim malzemelerinden elde edilirler. Bu nedenle kullanım ömürleri de uzundur. Bunlara ek olarak, rengârenk ve desen desen seçenekleriyle dekoratif sabit tente sistemleri ismine uygun olarak kullanıldığı alanın daha dekoratif ve estetik görünmesini sağlarlar.

İzmir Tente Branda - İzmir Tente

Dekoratif Sabit Tente Fiyatları

Dekoratif sabit tente sistemlerinin diğer tente çeşitlerine kıyasla daha ekonomik olduğundan söz etmiştik. Son derece uygun fiyat aralıklarında her zevkten ve profilden kullanıcıların ihtiyacına uygun dekoratif sabit tenteler üretilir. Ataşehir dekoratif sabit tente sistemlerinin en uygun fiyatlarla satışa sunulduğu ilçelerdendir. Her bütçeye uygun dekoratif sabit tente sistemlerine ulaşabilmek için firmamız üzerinden destek alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM