İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Ataşehir Çift Açılır Mafsallı Tente

Ataşehir Çift Açılır Mafsallı Tente

Ataşehir çift açılır mafsallı tente modelleri son zamanlarda en çok tercih edilen tente firmalarından biridir. Hava koşullarına karşı koruyucu özellik bulunduran tente modelleri her alan için farklı şekilde kullanılıyor. Aynı zamanda çok fazla modelinin olmasından kaynaklı olarak mekânınıza en uygun modeli tercih etmeniz gerekir. Çift açılır tentelerin büyük avantajlarından biri iki yandan da açılma özelliğine sahip olmasından […]

Ataşehir çift açılır mafsallı tente modelleri son zamanlarda en çok tercih edilen tente firmalarından biridir. Hava koşullarına karşı koruyucu özellik bulunduran tente modelleri her alan için farklı şekilde kullanılıyor. Aynı zamanda çok fazla modelinin olmasından kaynaklı olarak mekânınıza en uygun modeli tercih etmeniz gerekir.

Çift açılır tentelerin büyük avantajlarından biri iki yandan da açılma özelliğine sahip olmasından kaynaklı olur. Özellikle büyük bir parası bulunan kişiler çift açılır mafsallı tente tercih ederek çok büyük bir kolaylık sağlıyor. Özellikle yağmur ve güneş gibi doğa olaylarından etkilenmemek için tente modelleri çok büyük bir avantaj sağlıyor.

Modellere bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösteriyor. Kullanılan malzemenin kalitesi de son derece önemlidir. Kalitesiz bir iskelet sistemi ve kumaş kullanılır ise yağmur suyundan çok çabuk etkilenerek paslanma durumu söz konusu olur. Aynı şekilde kalitesiz olan kumaş güneş ışınlarından dolayı kısa bir sürede döküntü ile sonuçlanır.

Kadıköy içinde, ikinci el satılık Tente ve branda tente ve b
Çift Açılır Mafsallı Tente Nedir?

Tente modelleri arasında en çok öne çıkan modellerden biri olan çift açılır mafsallı tente iki tarafından da açılabilen kollu bir sistemdir. Daha çok bu tente modelini cami önlerinde görmeye alışkınız. İnsanların gölgelik olarak kullandığı Bu tente modelleri iki yandan açıldığı için çok daha büyük bir alanı koruma altına alır.

Çok geniş bir terasınız ya da bahçeniz  var ise çift açılır mafsallı tente ile bu alanda korumalık sağlayarak güzel vakit geçirebileceğiniz bir ortam yaratmanız mümkün olur. Otomatik olarak kullanılabildiği gibi manuel olarak da kullanımı mümkün oluyor. Çift açılır mafsallı tente son derece kolay bir şekilde açılıp kapandığı için kullanımı son derece kolaydır. Pek çok avantajının  bulunmasının yanı sıra alüminyumdan yapılmasından kaynaklı olarak paslanmaz özelliğine sahiptir.

Çift açılır mafsallı tenteler isteğe göre iki yanı birden açılabilir ya da tek yanı kullanılabilir. Çok fazla tercih edilen tente modelleri arasında yer alıyor. Tente almak isteyen kişilerin mutlaka göz önünde bulundurması gereken modellerden biridir. Büyük bir alanı kaplamasını istiyorsanız çift açılır mafsallı tente tercihi tam size uygun olacak.

Çift Açılır Mafsallı Tenteler Nerede Kullanılır?

Çift açılım mafsallı tente pek çok kullanım alanı bulan bir tente modelidir. Ataşehir çift açılır mafsallı tente modelleri konusunda son derece profesyonel bir çalışma yürütüyor. Bu tente modelleri daha çok restoran ve kafe gibi alanlarda kendini gösterirken cami önlerinde de çok fazla tercih ediliyor. Açık alan kahvehanelerinde gölgelik sağlamak amacıyla çift açılır mafsallı tente en ideal daha tercihlerden biri olur. Bu gibi açık alanlarda çok daha büyük bir alanı kaplamasından dolayı daha çok tercih ediliyor.

Büyük teras ve bahçelerde de en çok tercih edilen modellerden biri olmayı başarıyor. Tek yönde açılan mafsallı tenteler küçük bir alanı kaplamasından dolayı açık alanlarda çok fazla tercih edilmiyor. Fakat çift açılır tenteler son derece büyük bir alan kapladığı için meydanlarda ve açık alanlarda çok fazla tercih edilen modellerden biri oluyor. Küçük işletmelerin önüne kurularak yeni bir dış mekan oluşturmak mümkün oluyor. Bu şekilde çok fazla kullanım alanı bulunmasından kaynaklı olarak çift açılır mafsallı tente modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Bahçe Tuğla Peyzaj Uygulaması | Ankara Branda Tente, Branbda Fiyatları, Tente Fiyatları - ankarabrandatente.com

Çift Açılır Mafsallı Tente Fiyatları Nelerdir?

En çok tercih edilen tente modellerinden biri olan çift açılır mafsallı tente diğer tente modellerine göre daha büyük bir ebata sahip olmasından fiyat olarak da biraz daha yüksek oluyor. Son zamanlarda cami ve meydanlarda görmeye alışkın olduğumuz çift açılır mafsallı tente modellerinin fiyatları değişiklik gösteriyor. İstenilen kumaşa ve büyüklüğüne bağlı olarak fiyat değişimi söz konusu oluyor.

Aynı zamanda kullanılan kumaş da çift açılır mafsallı tente fiyatını etkileyen hususlardan biridir. Ataşehir çift açılır mafsallı tente firmasından istediğiniz model ve kumaşı söyleyerek fiyat almanız mümkün oluyor.

Tek açılır mafsallı tente modellerine göre biraz daha pahalı olmasının sebebi ebat olarak çok daha büyük bir alan kaplamasından kaynaklı oluyor. Aynı zamanda güneş ve yağmurdan koruma etkisi çok daha fazladır. Çift açılır mafsallı tente modellerinin fiyatı hakkında daha fazla bilgi edinmek için firmamızı arayabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM