İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.806,0000
 • EURO
  $0,7300
 • ALTIN
  $40.594,7400
 • BIST
  $143,2000
Ataşehir Çift Açılır Mafsallı Tente

Ataşehir Çift Açılır Mafsallı Tente

Tente modelleri açık alanlarda, balkonlarda, yazlık ve kafelerde sıkça kullanılan, yağmur, kar gibi dış etkenlere karşı kullanıldığı alanın üstünü örtmeyi sağlayan bir üründür. Farklı tente modelleri alana ve kişilerin ihtiyaçlarına göre şekillenebilir. Ataşehir çift açılır mafsallı tente modelleri de tüm ihtiyacınızı karşılayacak şekilde kaliteli bir ürün olarak üretilmektedir. Çift açılır tentelerin en önemli özelliklerinden biri isteğe göre […]

Tente modelleri açık alanlarda, balkonlarda, yazlık ve kafelerde sıkça kullanılan, yağmur, kar gibi dış etkenlere karşı kullanıldığı alanın üstünü örtmeyi sağlayan bir üründür. Farklı tente modelleri alana ve kişilerin ihtiyaçlarına göre şekillenebilir. Ataşehir çift açılır mafsallı tente modelleri de tüm ihtiyacınızı karşılayacak şekilde kaliteli bir ürün olarak üretilmektedir. Çift açılır tentelerin en önemli özelliklerinden biri isteğe göre iki taraflı da kullanılabilmesidir. 2 adet mafsallı tenteden oluşan çift açılır tente modelleri tek taraflı a da yanı anda açılabilir. Ayaklarının yere sabitlenmesi dolayısıyla belirli bir alanda kullanılabilirken tekerlekli modelleri ile istenildiği yerde kullanılabilme özelliğine de sahiptir.

Branda Tente Pergola Uygun Fiyatlar - Brandacı Tenteci

Çift açılır tentenin özelliği nedir?

Çift açılır mafsallı tenteler yukarıdan gelen yağmur ve kar gibi etkenlerin kullanılan bölgeye gelmesini engeller. Bunun için tente bir çatı ile desteklenir ve üzerine gerilen koruma ile kapatılır. Burada kişilerin isteğine göre hem manuel hem de kumandalı açılıp kapanabilen sistemler mevcuttur. Bunun yanı sıra güneşten korunmak ve gölgelik bir alan yaratmak için de çift açılır tenteler tercih edilebilir. Burada isteğe göre ölçümlenme yapılsa da standart çift açılır tente ölçüleri 2 metre ila 7 metre arasındaki genişlikler ile değişkenlik gösterebilir.

Mafsallı tente nasıl oluşur?

Mafsallı tentenin yapılışında iki adet tente birleştirilir. Bu iki tente manuel olarak kapanır ve açılır bir sistemle üretilir. İsteğe göre motorlu üretilerek bir kumanda yardımı ile bu açma ve kapama işlemi sağlanabilir. Tentenin bir parçasının uzunluğu 7 metre genişlik ölçüsü de 7 metre olarak belirlenir. 7 metre çift açılır mafsallı tentede kullanılabilecek son ölçüdür. Alıcının talebine göre kullanılacak alana sabitlenecek şekilde üretilebileceği gibi, istenildiği zaman başka bir yerde kullanılması için tekerlekli olarak da üretebilir.

Çift açılır mafsallı tente nedir?

Kafe, bahçe, teras, balkon ya da kullanılmak istenen açık alandaki çift açılır mafsallı tentelerin üretiminde istenilen renk ve desenlerdeki naylon koruma örtüsü kullanılabilir. Burada tentenin yapılması için kullanılan direk sayısı ikidir. İskelet yapısında ise 1 metre ölçüsünde makas ve kullanılan direklerin de hareketinin sağlanması için bir tabla kullanılır. Çift açılır mafsallı tentenin aynı zamanda reklamlarını göstermek isteyen firmalar tarafından da kullanıldığı bilinmektedir. Burada branda olarak tercih edilen kumaş reklam vermek isteyen markanın logosu ve yazısıyla tasarlanır. Bu şekilde kullanıldığı alanda markanın reklamının ve tanıtımının yapılması sağlanmış olur.

Çift açılır mafsallı tente nerelerde kullanılır?

Çift açılır mafsallı tentenin kullanım alanları oldukça geniştir. İlk aşamada en çok açık alanlarda kişilerin oturabileceği noktalarda kullanımını görebilirsiniz. Açık alanları büyük olan mekânlar içinde çift açılır mafsallı tentenin kullanımını görebilirsiniz. Bunun nedeni geniş ölçüleri ile ihtiyacı karşılamasından kaynaklanır. Aynı zamanda açılır kapanabilir özellikle olması kullanıldığı alandaki tüketicinin isteğine göre sağlandığı ve açık alanların her türlü hava koşulunda kullanılmasını sağlandığı için de sıklıkla tercih edilmektedir. Standart çift açılır mafsallı tente ölçüleri üzerinden gidecek olursak bir tentenin 3 diğer tentenin de 3 metre açılması bir alanda en az 36 metrekarenin üstünü öretecektir. Bunu tek başına sağlayabilen bu sistem iş yeri sahipleri için önemli bir hizmet sağlar. Ataşehir çift açılır mafsallı tente firmamız bu kapsamda sizlere isteğinize göre üretim yapmaktadır.

Ekonomik Branda Tente Fiyatları | Favori Branda | Çadır - Branda - Tente - istanbul

Çift açılır mafsallı tente fiyatları nelerdir?

Çift açılır mafaallı tente fiyatlarında farklı fiyat aralıkları görebilirsiniz. Bunun nedeni tentenin imalatına kullanılan kumaşın kalitesi, kullanılan kumaşın ölçüsü ve kumaşın desenindeki farklılıklar olabilir. Daha kaliteli bir kumaş kullanmak isterseniz fiyatta değişiklikler meydana gelecektir. Bunun yanı sıra kullanımda kolaylık sağlayacak sistem özellikleri de fiyatların değişmesini etkileyecektir. Örneğin tentenin farklı yerlere taşınmasını sağlayan tekerlekli tentenin fiyatı yere sabitlenen çift açılır mafsallı tentenin fiyatına göre daha yüksek olacaktır. Aynı zamanda manuel ve motorlu açılabilen tente fiyatlarında da değişiklikler mevcuttur. Kısacası tentenizin özelliklerinin kalitesi arttıkça fiyatta da artış yaşanacaktır. Ancak burada önemli olan kaliteli ve güvenilir bir firma ile çalışmaktır. Bu kapsamda Ataşehir çift açılır mafsallı tente firmamız ile yılların deneyimi ve profesyonel ekibimizle ihtiyacınızı karşılayabilir, ekiplerimizle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM