İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.013,2200
 • EURO
  $1,0903
 • ALTIN
  $60.989,7800
 • BIST
  $193,2000
Ataşehir Branda Tente

Ataşehir Branda Tente

Ataşehir Branda Tente, tente ve brandada en sağlam modelleri ile hizmet veren kuruluşların başında gelir. Branda alırken dikkat edilecek olan hususların başında, brandaların su geçirmez oluşu gelir. Brandalarda ısı ve ışık geçirmez olmalarının yanı sıra nemi de içeriye almamaları son derece önem taşımaktadır. Firmamız, brandalarda son derece kaliteli tasarımları ile tercih edilecek kuruluşların başında gelmektedir. Brandaların […]

Ataşehir Branda Tente, tente ve brandada en sağlam modelleri ile hizmet veren kuruluşların başında gelir. Branda alırken dikkat edilecek olan hususların başında, brandaların su geçirmez oluşu gelir. Brandalarda ısı ve ışık geçirmez olmalarının yanı sıra nemi de içeriye almamaları son derece önem taşımaktadır. Firmamız, brandalarda son derece kaliteli tasarımları ile tercih edilecek kuruluşların başında gelmektedir.

Brandaların kullanım alanları arasında nakliyecilik ve ürün kurutma ve sergileme de gelmektedir. Brandalar, son zamanlarda eşya nakliyesinde, evden eve taşımacılıkta en fazla kullanım alanına sahip olan muhafazalardır. Eşyaların paketlenmesi, nakliyat aracına yerleştirilmesinden sonra hava koşullarından etkilenmeyecek brandaların önemi son derece fazladır. Firmamız, fırtına gibi çetin hava şartlarından etkilenip yırtılmayacak brandaların satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

Tentelerin Kullanım Alanlarının Yaygınlaşması

Ataşehir Branda Tente, her geçen gün kullanım alanı artış gösteren tentelerde en şık tasarımların satışını yapmaktadır. Evlerin görüntüsüne değer katacak, iş yerlerine de prestij kazandıracak dış mekan malzemeleri son derece önem taşımaktadır. Firmamız, dış mekânlarda kullanılacak tentelerde mekâna şıklık katacak tasarımların ötesinde hava koşullarından da koruyacak tasarımların kullanımına önem vermektedir. Tenteler kendi aralarında sınıflara ayrılmaktadır.

Bunlar içerisinde öne çıkan modeller, körüklü, pergola, sabit ve mafsallı tente çeşitleridir. Ayrıca, çadır tenteler ile kamelya veya kış bahçeleri de ayrı bir yere ve öneme sahiptir. Firmamız, tente tasarımlarında her mekâna uygun olan model ve tasarımın satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Bu konuda çok farklı modellerde tente tasarımlarımız mevcuttur.

Ayrıca, renkli, desenli ya da düz renkli tentelerimiz de bulunulan alana şıklık ve değer katan unsurlar olarak öne çıkmaktadır. Lokanta ve kafelerde körüklü tente tasarımları en çok tercih edilen modeller içerisindedir.

00000000000000Kaliteli Tente ve Branda Modellerinin Satış ve Pazarlaması

Ataşehir Branda Tente, kaliteli ve uygun kalınlıkta olan branda ve tentelerin satışını yapmaktadır. Model çeşitliliği kadar, kalite standartlarına uygun olan tentelerin tercih edilmesi gerekir. Ürünü koruyacak özellikler içermesi bakımından kalın olan brandalar ile güneşin ışınların geçirmeyecek özellikte tentelerin tercih edilmesi gerekir.

Ev ya da iş yerlerinde balkon ya da verandalarda kullanılan tenteler, yazın güneş ve sıcaktan kışın da soğuk ve yağıştan koruyacak özellikler içermeleridir. Firmamız, teraslarda da açılıp kapanabilen tente modelleri ile farklı tasarımlarda ürünlerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır Otomatik ya da yarı otomatik açılıp kapanma özelliğine sahip olan tentelerin mekanizmalarının paslanmaz çelikten yapılmış olması son derece önem taşımaktadır.

Yaşam alanlarına rahatlık sunacak tentelerin pratik kullanılmaları son derece önem taşır. Uzun süre dayanması için sağlam malzemelerden yapılmaları, tente seçiminde önem taşımaktadır. Kalite kontrol aşamalarından geçirilen tente ve brandalar, talep halinde Türkiye’nin her tarafına satış ve pazarlaması yapılacak olan ürünlerdir. Firmamız bu konuda güvenilir ürün satışı yapmaktadır.

 

Yaşam Alanlarına Yakışan Tente Tasarımlar

Her yaşam alanına uygun olan farklı tente tasarımı mevcuttur. Tente tasarımlarında bahçe kullanımı için en uygun olan modeller içerisinde, kış bahçesi modelleri gelmektedir. Kış bahçesi tasarımlarında tentelerin açılıp kapanan mekanizmaları sayesinde her mevsim kullanım özelliği mevcuttur. Soğuk havalarda kapanabilen tenteler, şeffaf olan yapısı ile bahçe içerisinde oturma imkânı sunmaktadır.

Yaşam alanları için uygun olan balkonlarda ve teraslarda kavurucu güneşten koruyan tenteler, farklı desenlerde de yer almaktadır. Kafelerde de kamelya kullanımı için kış bahçesi tasarımları öne çıkmaktadır. Yarım daire şeklinde olan körüklü tenteler de restoran ve kafelerde şık ve estetik bir görünüm sunmaya hizmet eden kullanışlı tente tasarımlarıdır. Tentelerin uzun süre kullanımı kadar rahat ve pratik kullanımı da son derece önem taşımaktadır. Firmamız, kaliteli ve şık tente modelleri ile önerilen işletmelerin başında gelir.

Fuarlar ve Spor Tesisleri İçin Önerilen Tenteler

Fuar, çocuk oyun alanları ve sirkler için önerilen çadır tenteleridir. Bu tentelerin kısa sürede kurulmaları ve çok büyük alanlar için uygun ebatlarda olmaları çadır tentelere olan ilgiyi arttırmıştır. Spor tesislerinde de çadır tente kullanımı yaygınlaşmaktadır. Spor tesislerinde, yüzme havuzu üzerlerinde açılıp kapanan tenteler, son derece rahat ve pratik bir kullanım sunmaktadır. Firmamız, her alana uygun en şık ve kaliteli tenteleri ile önerilen kuruluşların başında gelir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM