İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Ataşehir Balkon Pergole Fiyatları

Ataşehir Balkon Pergole Fiyatları

Eski yıllardan günümüze kadar farklı model ve çeşitlerle gelen tente, genel olarak gölgelik bir alan oluşturması için kullanılmıştır. Gününüz de tente modernleşmiş ve dört mevsim kullanılabilecek şekil de tasarlanmaktadır. Kışın sıcak konforlu alanlar yaratırken, yazın da serin alanlar yaratmaya yardımcı olan uygulamalardır. Artık dekor olarak da tercih tente modelleri bulunmaktadır. Farklı sistem ve modeller de […]

Eski yıllardan günümüze kadar farklı model ve çeşitlerle gelen tente, genel olarak gölgelik bir alan oluşturması için kullanılmıştır. Gününüz de tente modernleşmiş ve dört mevsim kullanılabilecek şekil de tasarlanmaktadır. Kışın sıcak konforlu alanlar yaratırken, yazın da serin alanlar yaratmaya yardımcı olan uygulamalardır.

Artık dekor olarak da tercih tente modelleri bulunmaktadır. Farklı sistem ve modeller de pek çok tente modeli vardır. Hemen hemen her sektör de değişik tenteler görmek mümkündür.

Tente Modelleri

Tenteler şekil ve sistem olarak farklı kategorilere ayrılmaktadır. Manuel veya otomatik olarak kullanılır. İki sistemin de kullanımı kolay ve pratiktir. En çok su tente modelleri tercih edilir;

 • Mafsallı tente
 • Sabit tente
 • Körüklü tente
 • Pergole tente
 • Karpuz tente
 • Motorlu tente
 • Sabit tente

Pergole Tente Nedir?

Pergole tente, genel de bahçe ve balkon gibi havadar açık alanlar da kullanılmaktadır. Amacı gölgelik bir alan sağlamaktır. Pergole tente genel de ahşap tan yapılır. Eğer kaliteli bir ahşap kullanılırsa, ömrü dayanıklıdır. Ama en çok metal modeli popülerdir çünkü her koşul da ve hava da zarar görmez. Pergole tente, üzeri tamamen açık ve ya yarı açık biçim de üretilebilir. Görünüşü kamelyaya benzer fakat yapılışları farklıdır.

Kamelyanın üzeri tamamen kapalı iken, pergole tente de açıklık vardır ve arzu edilirse, sarmaşık gibi bir bitki ile kapatılabilir. Böylelikle hem hava alır hem de serin olur. Yani pergole tam olarak, gölgelik yaratmak için kurulan bir sistemdir. Yaz kış kullanılabilir. Kışın etrafı şeffaf bir branda çekilerek kapatılabilir. Çatı yapılabilir. Böylelikle, kışın da uygun bir ortam oluşur ve doğa da oturabilme imkanı oluşur.

Pergole Tente Üretimi Nasıldır

Pergole tente sistemi, monte edilecekleri alana göre imal edilmektedir. İklimi çok yağışlı ya da erozyona müsait olan topraklar da genel de tercih edilmez. En fazla kaldırabileceği şekil de imal edilir.

Pergole tente üretimi yapılırken, önemli konulardan birisi de, pergole tentenin modeli ve renginin ortama uyum sağlamasıdır. Tasarımlar bu şekilde göz önünde bulundurarak yapılır. Pergole tenteler genel olarak ahşap ve ya alüminyumdan yapılmaktadır. Bazen metal malzemeler kullanılarak da yapılır. Metal olan pergole tenteler daha dayanıklıdır. Kolay aç kapa sistemleri kullanılarak yapılan pergole tenteler, kullanışlı ve uzun ömrü olan tente modelidir.

 

Balkon Pergole Tente

Balkon pergole tente, isminden de anlaşıldığı gibi, balkonlar için özel olarak hazırlanan tentelerdir. Böylelikle balkonlar hem güzel bir dekora sahip olmuş hem de fonksiyonel olarak, kullanışlı bir hale gelir. Eğer açılıp kapanan cam sistemleri ile kapanırsa, kışın da rahatlıkla kullanılabilir.

Çok kullanışlı olan Ataşehir  balkon pergole tente , ipli bir mekanizmaya sahiptir ve kullanımı oldukça basittir. Müşterinin zevkine göre, her renkte ve model de balkon pergole tente imalatı yapılabilir.

Balkon pergole tentelerin kumaşları, Avrupa’dan ithal akrilik kumaş ile yapılmaktadır. Çok kalitelidir. Şu geçirmez. Isıya dayanıklıdır ve solmazlik özelliği vardır.Tercih etmiş olduğunuz balkon pergole tente model çeşitine göre, farklı sistemler de yapılabilir. Bunlar, sabit ve ya açılıp kapanan sistemlerdir. Açık olan balkon ve teraslar kullanışlı hale gelir ve, güneş içeriye girmez. Balkon pergole tentenin kumaşı bir kutunun içine katlanarak girebilir, tozlanma ve ya kirlenme gibi durumlar olmaz. Ataşehir balkon pergole tenteler, manuel ve ya motorlu olarak kurulabilir. Her bütçeye uygun olabilecek bir balkon pergole fiyat seçeneği vardır.

Balkon Pergole Tente Fiyatları

Ataşehir balkon pergole tente modelleri gibi fiyatları da değişiklik göstermektedir. Kullanılacak kumaş, genişlik, uzunluk ve model fiyat belirleme de önemli unsurlardır. Sabit bir fiyatı bulunmamaktadır. Yaptıracağınız balkonun ölçüleri alınıp, malzemeleri belirlendikten sonra, belirli bir fiyat verilebilir.

Eğer bu fiyat bütçenize uygun gelirse, imalat için sipariş verebilirsiniz. Genel de herkesin yaptırabileceği, imkan ve fiyatlar mevcuttur. Kurulumu bir kaç gün için de yapılır. Montajı kısa sürer. Daha önceden gün ve saat belirlemesi yapılmalıdır. Ekip kurulum ücreti de alır. Montaj ücreti de toplam fiyatla verilir, dahildir. Eğer siz de balkonunuzu hayalinizdeki gibi yaptırmak istiyorsanız, firmamızı arayarak, detaylı bilgiye sahip olabilir, dilerseniz en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM