İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Altındağ Branda Tente

Altındağ Branda Tente

Evlerinizde, dükkânlarınızda, bahçe ve balkonlarınızda, kamyon, kamyonet ve teknelerinizde kısacası birçok alanda kullanımına ihtiyaç duyduğunuz bir malzemedir. Güneş ışınlarından, yağmurdan, rüzgârdan ve yukarılardan düşebilecek bilumum toz, börtü, böcek veya dökülen yaprakların açık havada oturduğunuz masaya düşmesini istemezsiniz. Bu gibi durumlar için istediğiniz balkon, bahçe gibi yerlerde en çok tercih edilen korumalık çeşitlerinden biridir. Araçlarınızın kasasına istediğiniz […]

Evlerinizde, dükkânlarınızda, bahçe ve balkonlarınızda, kamyon, kamyonet ve teknelerinizde kısacası birçok alanda kullanımına ihtiyaç duyduğunuz bir malzemedir. Güneş ışınlarından, yağmurdan, rüzgârdan ve yukarılardan düşebilecek bilumum toz, börtü, böcek veya dökülen yaprakların açık havada oturduğunuz masaya düşmesini istemezsiniz. Bu gibi durumlar için istediğiniz balkon, bahçe gibi yerlerde en çok tercih edilen korumalık çeşitlerinden biridir. Araçlarınızın kasasına istediğiniz ölçülerde yaptıracağınız tente branda çeşitleri kasadaki yükün ıslanmasını, kıyısından, köşesinden düşmesini önleyerek işinizi kolaylaştırmaktadır.

Tente Branda Çeşitleri

Altındağ branda tente firmamız kalıcı ve geçici her türlü çözüm arayışında sizlere hizmet etmek için bir telefon kadar yakınınızdadır. Tente, brandanın çeşitlerinden bahsedersek körüklü tente, mafsallı tente, sabit tentedir. Çeşitli balon ve dükkân camekânlarının güneş ve yağmur vuran kısımlarında daha çok görülmektedir. Mafsallı tente kafeteryaların açık alanlarının üstlerinde, genelde güneşin vurmasıyla iç kısmında bulunan demir mafsalları yardımıyla açılır, kapatılır özelliğindedirler. Sabit tente ise çay bahçeleri ve parklarda açılıp kapanma özelliği olmadan sabit bir noktada duran tente çeşitleridir.

Bahçe Keyfi İçin

Bahçelerinizin vazgeçilmez, güneş ve yağmur koruyucusu olarak da karşımıza çıkan tente branda çeşitlerinden biri olan asma germe branda da son yıllarda çok revaçta olup, modern bir görüntüye sahiptir. Bunun yanı sıra bahçelerinizde yemeğinizi yiyeceğiniz masanın üzerini kapatır. Kamelya brandalar da dört bir yandan destekli üzeri kapalı bahçelerin muhafazakâr korumalıkları arasındadır. İstenilen renk ve ebatta yapılabilen kamelya ve bahçe brandaları oldukça kullanışlı olup, güneşin zararlı ışınlarına karşı koruduğu gibi yağmura karşı da sizleri rahatsız edici durumlardan kurtarmaktır.

Kış Bahçesi Ve Yazlıklar

Kış bahçelerinde de kapı ve cam kısımlarının aydınlık girmesi bakımından şeffaf olarak yapılması ile istenilen ölçüde çepeçevre bahçenizi kapatır. Kapatılan bölümde bahçenizde kışın keyfini çıkarabilirsiniz. Rüzgârı, yağmur ve kar yağışının güzelliğini, şeffaf brandanın içinden, yağmur sesi eşliğinde, çeşitli çiçeklerle süslenebilen kış bahçenizde kışın tadına vararak yaşarsınız. Yazlık mekânların ve plajların ise özellikle şemsiye ihtiyacını karşılar. Ticari ve kişisel  havuzların üzerini örtmekte, güneş ve yağmura karşı kullanılan en ekonomik ve pratik çözümlerden biridir.

Ramazan Çadırları

Altındağ branda tente firmamız en kutsal ayımız olan ramazanda da kendini göstererek, iftar çadırlarının kurularak, korunaklı bir yemek yenmesini sağlar. Bunun yanı sıra tente brandalar ile çadır ürünleri gösteri organizasyonları ve sirkler için gezici ekiplerin vazgeçilmezleri arasındadır. Ramazan şenliklerinin ve orta oyunu gibi Karagöz Hacivat oyunlarının izleyici mekânlarını çevreleyerek kamuya da hizmet etmektedir.

Araç Kasaları ve Teknelerde

Altındağ branda tente kasası açık ve kapatılmaya ihtiyaç duyduğunuz her türlü aracınız için ölçülerinde branda tente dikerek hem kasanızdaki yükün korunmasını, hem de kasanın yağmura, kara karşı korunmasını sağlamaktadır. Keza teknelerinizde de istenmeyen zorlu hava şartlarında kullanılabilmesi için bazı bölgelerinin korumasını sağlayabilirsiniz. Kamp severlerin kamp çadırlarını ve tüm tente brandalarını özel üretim olan içi polyesterli kumaşlar ile dikerek çok geniş yelpaze ürünleri ile hizmet etmekteyiz. Bunun yanı sıra çocuk oyun alanlarında şişme oyun parkları ile çocuğunuzun güvenle düşe kalka oynaması sağlanmaktadır.

Portatif Brandalar

Branda tente çeşitleri arasında portatif taşınabilir ya da açılıp kapanabilir bölüm özelliği de bulunmaktadır. Sökülüp takılabilmesi özelliği taşıyan bazı tente brandalar, gezici pazar yeri ve fuar alanları gibi yerlerde toplanıp başka yerlerde tekrar kurulabilmesi özelliği taşımaktadır Sizlerin de tente branda ve çadır ürünleri konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, web sitelerindeki adresimizden bize ulaşıp yardım alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM