İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Açılır Kapanır Branda istanbul

Açılır Kapanır Branda istanbul

Açılır kapanır branda istanbul firmalarının tüm kalitesini ortaya koyarak yaptıkları brandalar her mevsime dayanıklıdır. Kışın su, yazın ise güneş geçirmez özellikte brandalar dayanıklı kumaşlardan yapılır. Genellikle polyester, şeffaf veya akrilik kumaşı kullanılır. Brandalar manuel ya da otomatik sistemli olarak tasarlanabilir. Otomatik brandalar motoru sayesinde uzaktan kumanda yardımı ile açılır ve kapatılabilir. Brandalar günümüzde cafelerde, restaurantlarda, evlerin […]

Açılır kapanır branda istanbul firmalarının tüm kalitesini ortaya koyarak yaptıkları brandalar her mevsime dayanıklıdır. Kışın su, yazın ise güneş geçirmez özellikte brandalar dayanıklı kumaşlardan yapılır. Genellikle polyester, şeffaf veya akrilik kumaşı kullanılır. Brandalar manuel ya da otomatik sistemli olarak tasarlanabilir. Otomatik brandalar motoru sayesinde uzaktan kumanda yardımı ile açılır ve kapatılabilir. Brandalar günümüzde cafelerde, restaurantlarda, evlerin balkon ya da bahçelerinde, iş yerlerinde kullanılmaktadır. Yağmur geçirmez kumaşı sayesinde altında ıslanmadan oturabilirsiniz. Açılır kapanır brandaları istediğiniz açıklıkta ayarlamak mümkündür.

Branda Tentesi Nedir

Açılır kapanır branda istanbul branda firmaları tente ile birlikte açılır kapanır branda tente üretimi de yapmaktadır. Tente brandanın iskeletidir. Genelde alüminyum ya da çelik demirlerden yapılır. Oldukça dayanıklı gövdesi sayesinde tüm hava şartlarına dayanıklıdır. Tentelerin birçok çeşitleri bulunur. Körüklü, mafsallı, sabit gibi çeşitlerdir. Ayrıca pek çok şık mekânlarda bulunan ışıklı tentelerde vardır. Işıklı tenteler tente aralarına yerleştirilen spot lambalar sayesinde etrafa ışık saçar ve oldukça hoş bir görüntü sağlar. Genelde cafe, restaurant gibi açık mekânlar otomatik branda tercih edilir. İster şeffaf isterseniz de dilediğiniz renk tercihi ile uzaktan kumanda sayesinde branda ve tenteleri açık kapalı konuma getirebilirsiniz. Hem estetik bir görünüm kazandıran hem de dış etkenlerden koruyan tenteler oldukça kaliteli malzemeler ile üretilir.

Balkon Tentesi Ve Branda

Açılır kapanır branda istanbul firmaları güler yüzlü ve uzman ekipler ile tüm branda ve tente modellerinin üretimini yapmaktadır. Balkon tentesi ve brandalar evlerin balkon ya da kapı önlerine monte edilir. Oldukça kaliteli tente ve kaliteli kumaşı olan brandalar tüm hava şartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Branda kumaşı genellikle polyesterden üretilir. Müşterinin isteği doğrultusunda renk ve desen modelleri tasarlanabilir. Kumaşının özelliği sayesinde su ve ışık geçirmez. Mafsallı, sabit ve körüklü model tente ve brandalar ile evinizin dış görünümüne hava katabilirsiniz. Dekoratif görünümlerde sabit tente modellerini seçebilirsiniz. Balkon ve teraslarda ise mafsallı tente modeli tercih edilebilir. Hem şık hem kaliteli branda ve tente modelleri ile açık mekânlarda keyfinizi yapabilirsiniz.

Açık Alanlarda Kullanılan Brandalar

Açılır kapanır branda istanbul brandacılar daha büyük açık mekânlar için de branda ve tente modelleri üretmektedirler. Üstü açık cafelerde, çay bahçelerinde, stadyumlarda ve tören alanlarında kullanılacak branda tenteler bulunur. Tüm özel organizasyonlarınızda ve açık hava davetlerinizde kullanılacak alanı açılır kapanır branda ile kapalı hale getirebilirsiniz. Yağmur gibi durumlarda eğlenceyi yarıda kesmeden kurulu olan tente ve brandayı uzaktan kumanda sayesinde kapatabilir ya da açabilirsiniz. Tören brandaları ekipler tarafından kolay ve hızlı bir şekilde toplanarak geri sökülebilir. Bazı firmalar bu branda ve tenteleri kiralayarak montaj hizmeti sunmaktadır. Güneşin son derece kavurucu sıcağının altında yapacağınız kır düğünlerinde de bu üründen faydalanabilirsiniz.

Yat Brandası

Açılır kapanır branda istanbul üreticileri sadece cafe ya da evlerde değil yat, gemi gibi deniz taşıtlarında da kullanılacak branda modelleri üretmektedir. Yat, tekne ve gemileri örten ve olumsuz hava şartlarından koruyan brandalar oldukça kaliteli ve özel bir kumaşa sahiptir. Su geçirmez özelliği sayesinde deniz taşıtlarının içine yağmur suyu girmesini önler. Ayrıca güneş ışınlarını da geçirmeyerek tekne ya da yatlara zarar gelmesini engeller. Bazı firmalar tekne ya da yatların boyunu ve ölçüsünü yerinde alarak uygun brandayı tasarlarlar. Tekne brandaları üzerini komple örtecek şekilde üretilir. Bu sayede deniz taşıtlarınıza hiçbir zarar gelmez. Yat brandalarını yatınız ya da tekneniz nerede olursa olsun gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Güneş ve su geçirmez özellikli kumaşından dolayı tekne sahiplerinin vazgeçilmezi olmuştur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM