İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
Sabit Dekoratif Tente Kadıköy

Sabit Dekoratif Tente Kadıköy

Tente sistemleri halk dilinde güneşlik olarak kullanılan vazgeçilmez bir üründür. Dışardaki çeşitli dış etmenlerden, olumsuz hava şartlarından, kavurucu güneş ışınından korunmak için dizayn edilmiştir. Tente yapımında bez, branda veya çadır gibi malzemeler kullanılarak tüketicilere özel sunulmaya başlanmıştır. Gün geçtikte tente yapımı  için yeni kullanım şekilleri ortaya çıkartarak, konforlu bir kullanım sağlamak hedefleniyor. İşletmelerin de vazgeçilmez […]

Tente sistemleri halk dilinde güneşlik olarak kullanılan vazgeçilmez bir üründür. Dışardaki çeşitli dış etmenlerden, olumsuz hava şartlarından, kavurucu güneş ışınından korunmak için dizayn edilmiştir. Tente yapımında bez, branda veya çadır gibi malzemeler kullanılarak tüketicilere özel sunulmaya başlanmıştır. Gün geçtikte tente yapımı  için yeni kullanım şekilleri ortaya çıkartarak, konforlu bir kullanım sağlamak hedefleniyor. İşletmelerin de vazgeçilmez bir ürünü haline gelen tente uzun süreli konfor sağlar. Günümüz dünyasında oteller, etkinlik alanları, restoran ve kafeler, açık ya da kapalı alanlar gibi pek çok yerde tente sistemleri kullanılıyor.

Yani tente kısaca güneş ışınlarının zararlı etkileri, yağmur, kar yağışı, rüzgar gibi her türlü olumsuz hava koşullarından korunmamızı sağlayan çeşitli maddelerle verim alabileceğimiz  forma bürünen ürünlerdir. Günümüzün modern dünyasıyla her geçen gün daha da fazla gelişerek farklı tür modeller inşa ediliyor.

Sabit Dekoratif Tente Nedir?

Sabit dekoratif tente ise dış mekân korunmasında, vitrinlerin ön kısmını kapatmak için, dükkân, mağaza, market, iş yeri,  pencere kenarlarını kapatmak için ya da kapı üstlerine koruma sağlamak için kullanılır. Sabit dekoratif tente kısaca camekân olan mekânların istenilen bölgesinin üst kısmına yerleştirilip, hareket etmesini sağlamayan sabit mekanizmaya sahip olan bir çeşittir.

Sabit dekoratif tente kullanım sağlayacağınız yeri güneş ışınlarının zararlı etkileri, yağmur, kar yağışı, rüzgâr gibi her türlü olumsuz hava koşullarından korumayı hedefler. Aynı zamanda sabit tente mimarlar tarafından özel olarak farklı farklı desenlerle hoş bir görünüm sağlamayı da hedefliyor. Mekânlar dış taraftan bakıldığı zaman o hoş dizaynla şölen izlenimi yaratmış oluyor ve müşteriler tarafından da ilgi odağı haline geliyor. Hatta son dönemlerde mimarlar özellikle dekor olsun diye hoş görünüm sağlamak amacıyla sabit tente yaptırıyor.

Sabit Dekoratif Tente Neden Tercih Edilir?

Sabit dekoratif tente Kadıköy olarak, insanların yoğun olduğu alanları renklendirip, hoş görüntüsüyle dikkat çekici işleviyle uygulamadaki kolaylığı açısından da  müşteriler tarafında sıkça tercih edilen tente çeşitlerini sağlamayı hedefler. Diğer tente türleriyle aynı işleve sahip olmasına rağmen, hareketli bir sistem olarak değil, bir yere sabitlenerek kullanılmasından ötürü ilgi görüyor. Sabit tente en fazla işletmeciler tarafından rağbet görüyor.

Modern, şık ve renkli desenleriyle müşterinin odağı haline gelmesi işletmecileri heyecanlandırıyor.  Sabit ayaklar ile birlikte, duvara monte ederek ya da ayaküstüne sabitleme gibi birden fazla yöntemle kullanıcıya sunuluyor. Aynı zamanda bazı çeşitlerinde üzerlerine konulan ışıklı desenlerle Avrupai görünüm katarak ilgi odağı oluyor.  Sabit tente de diğer tente çeşitleri gibi güneş ışınlarının zararlı etkileri, yağmur, rüzgâr, kar yağışı gibi her türlü olumsuz hava koşullarından koruyor.

Sabit Dekoratif Tente Kullanım Avantajları Nelerdir?

Sabit dekoratif tente kadıköy işletmelerin daha şık, lüks ve canlı görünmesini sağlıyor. Herhangi bir yapı ruhsatı almaya gerek kalmadan kullanım sağlayan sabit tente bütün alanlarda kolaylıkla tercih edilebiliyor. Aynı zamanda işletmeler için ekstra boş bölge kazandırıyor. Kolay kullanımı sayesinde konforlu bir tüketim sağlanıyor. Aynı zamanda üstünde reklam yapabilme olanağı sağlıyor. Bu özellik sayesinde tanıtım ve reklam konusunda ekstra gelir elde edilebilir. Olumsuz hava şartlarından koruyarak işletmelerin veya diğer kullanıcıların zararını erkenden önlemiş oluyor.

Sabit Dekoratif Tente Nasıl Alınır?

Müşteriler dekoratif sabit tente satın almak için firmamız ile iletişime geçmesi gerekiyor. Kullanım sağlayacak bölgenin ölçüleri nakledildikten sonra birkaç örnek fotoğraf ile fikir almanız hedefleniyor. Müşteriler tarafından bu resimlere bakarak ön kısımda kaç cm olması istenilirse o şekilde imalata başlanılıyor. Tenteler, olumsuz hava şartlarından korunmayı hedefliyor olmasına rağmen kendi içinde de farklı çeşitlere ayrılabiliyor. Örnek olarak mafsallı tente çeşidi geniş uygulama gerektiren sabit tente türlerinde en çok rağbet gören çeşittir.

Seçilen mekân için orayı en uygun şekilde kapayabilecek şekilde sabitlenip hareket etme özelliği olmayan şık bir tente çeşididir. Kapalı mimari konsepte göre özel malzemelerle lüks görünümlü olacak şekilde dizaynı yapılır. Dekoratif sabit tente denilince ilk akla gelecek olan firmamız, yüksek kalite, uygun fiyat, lüks ve şık görünümlü sempatik tasarımlar ile müşteri memnuniyetine göre kaliteli bir hizmet sağlar.

Dikkat ettiğimiz konular arasında kaliteli malzemelerimizin yanı sıra, müşteri memnuniyeti, zamanında iş teslimi de önem verdiğimiz bir başlıktır. Sabit dekoratif tente Kadıköy olarak size uygun sabit tente ürünlerini tam vaktinde uygun fiyatlarla kullanıma sunmayı hedefler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM