İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
15×15 Branda Fiyatları

15×15 Branda Fiyatları

Brandaların kullanım alanı oldukça geniştir. Çatısı olmayan pek çok yerde branda ve tenteler tercih ediliyor. Mesela hayvan barınakları, bahçeler, balkonlar, çiftlikler, garajlar ve inşaat ya da tadilat alanı gibi üstü kapatılması gereken her yerde branda kullanılıyor. Çünkü brandalar pek çok işleve sahiptir. Çatısı olmayan ve hemen çatı yapılamayacak olan pek çok yerde brandalar pek çok […]

Brandaların kullanım alanı oldukça geniştir. Çatısı olmayan pek çok yerde branda ve tenteler tercih ediliyor. Mesela hayvan barınakları, bahçeler, balkonlar, çiftlikler, garajlar ve inşaat ya da tadilat alanı gibi üstü kapatılması gereken her yerde branda kullanılıyor. Çünkü brandalar pek çok işleve sahiptir. Çatısı olmayan ve hemen çatı yapılamayacak olan pek çok yerde brandalar pek çok işe yarıyor.

Brandaların Kullanım Alanı

Brandaların en önemli hedefi kullanıldığı yeri güneş ışıkları ya da diğer hava koşullarından korumaktır. Bunun için branda da kullanılan malzemenin UV ışınlarına karşı korumalı stabilizatör katkılı bir malzeme olması gerekir. Banda malzemesi kalın bir muşambaya benzer. Su ve ışık geçirmez, bu da birçok alanda kullanılmasını sağlar. Brandalar ebatlarına ve farklı özelliklerine göre fiyatlandırılır. 15 x 15 branda fiyatları konusunda da bu alanda çalışan hizmet veren firmamıza danışabilirsiniz.

Estetik Amaçlı Branda Kullanımı

Branda sadece koruma işlevi görmez. Bazen estetik olarak da kullanılır. Estetik amaçlı brandalar en çok kış bahçesi üzerinde ya da kafelerin dışa bakan kısımlarında kullanılır. Eğer bir mekânın daha iyi görünmesini sağlayacaksa daha renkli, kenarları süslü ve göz dolduran branda kumaşları tercih edilebilir. Branda satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu kullanılan malzemenin kalitesidir. Çünkü branda daha çok ekonomik ve maliyeti düşük olduğu için tercih edilir. Ama uzun bir süre kullanmak için mutlaka bu alanda yetkili ve deneyimli bir firma tarafından üretilen brandaları tercih etmelisiniz.

Kaliteli Branda Nasıl Anlaşılır?

Kaliteli bir branda satın almak ve 15 x 15 branda fiyatları konusunda bilgi almak için mutlaka bu alanda profesyonel olarak hizmet veren ve güvenilirliğini kanıtlamış olan firmamızı seçmelisiniz. Eğer yetkili bir yerden satın alırsanız hemen her çeşit renk ve desende branda bulabilirsiniz. Satın alırken ne kadar bir süre solmadan dayanacağı konusunda bilgi alabilirsiniz. Bazı brandalar 3 yıla kadar solmama özelliği taşırken bazıları beş yıla kadar herhangi bir solma olmadan rahatça kullanılabilir.

Kullanışlı Branda Modelleri

Branda kullanırken daha kullanışlı olması için kolay bir şekilde açılıp kapanabilen bir model seçmelisiniz. Rahat bir kullanım için bu çok önemli bir ayrıntı. Ayrıca farklı branda modellerini hepsini bir arada bulunduran ve kullanım alanına göre size branda seçmenizde yardımcı olan bir firmaya başvurmalısınız. Mesela membran branda, oto branda, şeffaf branda ve tır brandaları gibi farklı branda modelleri mevcuttur. Siz ihtiyacınıza göre aralarından bir seçim yaparsınız. Eğer rüzgâr, yağmur ve karın çok etkili olduğu bir iklimde kullanılacaksa özel kumaşlardan yapılmış brandalardan seçebilirsiniz.

Profesyonel ve Kaliteli Bir Hizmet

Firmamız branda imalatı ve satışı alanında uzun bir süredir deneyim kazandır. Hemen her çeşit branda modeli ve çeşidi konusunda bize başvurabilirsiniz. Dilerseniz özel üretim dilerseniz de farklı amaçlar için kullanılan brandalar konusunda bizden yardım alabilirsiniz. Çalışanlarımız bu alanda deneyim kazanmıştır ve bütün müşterilerimizle özel olarak ilgilenilir. İhtiyaçlarınız ayrıntılı bir şekilde belirlenir ve nasıl bir brandaya ihtiyacınız olduğuna karar verirken de bize danışabilirsiniz. Brandalar konusunda hemen her türlü sorunuz ve 15 x 15 branda fiyatları ve farklı ölçülerdeki branda fiyatları konusunda bizden bilgi alabilirsiniz.

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Firmamız için müşterilerin memnuniyeti öncelikli bir sorun. Bu yüzden önce sizin ihtiyaçlarınızın belirlenmesi konusunda yardımcı oluyoruz. Ayrıca ürünlerimizin uzun yıllar solmayan modelleri de mevcuttur ve hemen her türlü branda modeli ve ölçüsünü bizden güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM