İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
Kadıköy Kış Bahçesi Tente

Kadıköy Kış Bahçesi Tente

Dışarda zaman geçirmeyi seven insanlar, her mevsim dışarda oturabilecekleri alanların olmasını isterler. Bu bazen hava şartlarından dolayı mümkün olmayabilir. Bunun için en güvenilir olan yöntem, tente yaptırmaktır. Böylelikle yağışa ve aşırı sıcağa maruz kalınmadan, dışarı da daha fazla zaman geçirilebilir. Her türlü hava durumuna karşı koruma sağlayan, çeşitli yöntemlerle ortamı kapatmaya yarayan malzemelere, tente denir. […]

Dışarda zaman geçirmeyi seven insanlar, her mevsim dışarda oturabilecekleri alanların olmasını isterler. Bu bazen hava şartlarından dolayı mümkün olmayabilir. Bunun için en güvenilir olan yöntem, tente yaptırmaktır. Böylelikle yağışa ve aşırı sıcağa maruz kalınmadan, dışarı da daha fazla zaman geçirilebilir. Her türlü hava durumuna karşı koruma sağlayan, çeşitli yöntemlerle ortamı kapatmaya yarayan malzemelere, tente denir. Tente modelleri çeşitlidir. Her ortama uygun bir model bulunur. Bunlardan biri de kış bahçesi tentedir.

Kış Bahçesi Tente Nedir?

Kış bahçesi tente, evin de bahçe olan kişilerin, en çok yaptırmak istediği tente modelidir. Kışın genel de mevsim şartlarından dolayı bahçeye çıkılmaz. Bu durumu kış bahçesi tente yaptırarak, çözmek mümkündür. Bu sayede kışın da üşümeden dışarda oturma imkânı oluşur. Kış bahçesi tente, hem görsel olarak hem de evle bir bütün olarak kullanılan, en kullanışlı tentelerden biridir. Ayrıca, teras katlara da yapılabilir.

Kış Bahçesi - İzmir Tente

Kış Bahçesi Tente Çeşitleri

Kış bahçesi tente modelleri, açık olan bir alanın etrafı branda ile çevrilerek yapılır. Üstü kapalıdır ve çatısı vardır. Kadıköy kış bahçesi tente modellerin de en çok çatılar dikkat çeker. Çeşitli çatı modeli vardır. En çok hafif eğimli olan çatı ve üçgen çatı modeli tercih edilir.

İkisi de kullanışlı modellerdir. Su geçirmezler. Kış bahçesi tente modellerin de kullanılacak olan branda, farklı renkler de tercih edilebilir fakat dışarının manzarasını izlemek isteyenler için, en kullanışlı olan şeffaf brandalardır. Elle açılıp kapanabilir bu tenteler, isteyenler için otomatik olarak da tasarlanabilir. Kış bahçesinin içi, adeta evin bir odası haline getirilip, rahat ve kullanışlı bir alana dönüşebilir. Kış bahçesi tente içine farklı ışık sistemleri yapılabilir. Bu özellik evlerden ziyade, genel olarak kafelerde kullanılır.

Kış bahçelerini en çok kare ya da dikdörtgen olarak görürüz. Seçenek olarak, kış bahçesi tenteler yuvarlak ya da köşegen olarak da yapılabilir. Tamamen müşterinin zevkine bağlı bir durumdur. Eğer alanınız genişse, Kadıköy kış bahçesi tente farklı alanlara bölünebilme imkânı sunar.

Kış Bahçesi Tente Malzemeleri

Kış bahçesi tente yapılırken farklı malzemeler kullanılabilir. Genel de alüminyum bir iskele kullanılır. En önemli kış bahçesi tente malzemesi, fırın statik boyadır. Bu tentenin ömrünü ve dayanıklılığını belirler. Polyester malzemeler ve çeşitli brandalar kullanılarak, etrafı kaplanır. Arzu edenler için, cam kış bahçesi tente modeli de mevcuttur.

Açılıp kapanan bir düzenekte yapılır. İçine perde kullanılabilir. Dört mevsim kullanımın da sorun olmaz. Kış bahçesi içine, televizyon, kanepe, sehpa, masa gibi normal bir odaya koyulan, her malzeme kullanılabilir. Elektrik sistemleri döşenir ve kışın ısıtıcı kullanılabilir. Dilediğiniz bitkileri ve çiçekleri koyarak da çok güzel ve şık bir alan yaratma imkânı bulursunuz.

Kış Bahçesi Tente Fiyat Seçenekleri

Tenteler geçmiş yıllardan bugüne kadar değişerek ve gelişerek gelmiştir. Tentelerin ilk kullandığı dönemlerde, neredeyse hiç maliyeti olmayan çadır ve bez gibi malzemelerle tenteler yapılmıştır. Fakat günümüzde tente kullanımı çeşitli alanlara yayıldığı için, ürünler daha pratik, daha kullanışlı malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Genellikle son dönemler de görsellikte önemli olduğu için, maliyetli  malzemeler kullanılmaktadır ve bu da tente fiyatlarını değiştirmiştir.

Bilindiği üzere, tente fiyatları çeşitlidir ve her tentenin malzemesi farklıdır. Bundan dolayı tente fiyatları da ürüne göre değişiklik gösterir. Kadıköy kış bahçesi tente de fiyatı belirleyen unsurlar; çatı modeli, branda modeli ya da çerçeve modeli gibi unsurlardır. Kış bahçesi tente üretimin de paslanmayan, yağışa karşı iskeletler kullanıldığı için, fiyat boyanın kalitesine göre belirlenmektedir. Daha uygun olan kış bahçesi tente modelleri de bulunur. Yaptıracak olan kişi, kendi bütçesine göre, malzeme seçimi yapabilir.

KIŞ BAHÇESİ ŞEFFAF KAPATMA – Bursa Pusula Tente ve Branda Sistemleri

Kış Bahçesi Tente Kurulumu

Kış bahçesi tente yapımları için ilk olarak firma ekip gönderir ve alanın uygunluğuna bakılır. Eğer kış bahçesi tente yapımına uygun bir alansa, ölçülür ve malzeme listesi çıkarılır. Belirlenen fiyat doğrultusun da müşteri olumlu yanıt verirse, randevu verilen bir saat ve günde montaj yapılır. Kış bahçesi tente montajı, kısa bir işlemdir. Bu tente modeli hakkında detaylı bilgi almak ve daha fazla seçeneği incelemeniz için firmamız, her zaman hizmetinizdedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM