İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.074,4400
 • EURO
  $1,1394
 • ALTIN
  $66.398,1400
 • BIST
  $206,5000

Branda Tente Çatalca Branda Tente Çatalca, branda ve tentede en profesyonel kuruluşların başında gelir. Brandalarda kalınlık ve nem geçirmezlik son derece önem taşır. Brandaların kullanım alanları son derece geniştir. Brandaların sebze ve meyve tezgâhlarında, eşya nakliyesinde kullanım sahası son derece fazladır. Eşyaların şehirlerarası ya da şehir için nakliyesinde hasar almaması için nem ve rutubetten korunaklı düzenekler […]

Branda Tente Çatalca

Branda Tente Çatalca, branda ve tentede en profesyonel kuruluşların başında gelir. Brandalarda kalınlık ve nem geçirmezlik son derece önem taşır. Brandaların kullanım alanları son derece geniştir. Brandaların sebze ve meyve tezgâhlarında, eşya nakliyesinde kullanım sahası son derece fazladır.

Eşyaların şehirlerarası ya da şehir için nakliyesinde hasar almaması için nem ve rutubetten korunaklı düzenekler içerisinde gitmesi son derece önem taşır. Brandaların ürün kurutmada ve sergilenmesinde de kullanım alanı son derece fazladır.

Bu nedenle, brandaların kaliteli ve güneş ışığını geçirmez nitelikte olması da önem taşıyan hususlardandır. Firmamız branda satış ve pazarlamasında kaliteli ürün satışı yapan kuruluşlardandır. Brandaların uygun kalınlıkta olması da fırtına gibi zor hava koşulları için son derece dayanıklı olmasına imkân sunacaktır.

Tentelerde Kaliteli Tasarımlar

Branda Tente Çatalca, brandalarda olduğu kadar tentelerde de kaliteli modellerin satışını yapmaktadır. Tentelerin kullanım alanı, brandalardan farklı olmakla birlikte, en çok yaşam alanlarında görülür. Dekoratif tentelerin yaşam alanlarında tercih edilme oranı her geçen gün artış göstermektedir. Güneşten koruyan ve nemi içeriye geçirmeyen tenteler, yaşam alanlarına konfor ve şıklık sunmaktadır.

Kafeler, pastane ve lokantalar ile apartman dairelerine konulacak tenteler, her biri farklı özellikte olmak zorundadır. Lokanta ve pastanelere konacak tenteler arasında körüklü modeller son derece şık ve zarif duracak tasarımlardır.

Tentelerin evlere ve yaşam alanlarına sunduğu sıcaklık son derece fazladır. Körüklü tente modellerinde çizgili ve düz tasarımlar son derece şık ve sıcak modellerdir. Kavisli görünümleri ile konuldukları alanda dekoratif görünüm katan unsurlar içerisindedir. Kolay açılıp kapanmaları ile kullanımı rahat olan körüklü tenteler, her alana yakışan modellerdir.

Sabit Tente - Sabit Tente Fiyatları - Sabit Tente Sistemleri

Tente Modelleri

Branda Tente Çatalca, çok farklı tente ve brandalarla satış ve kurulum hizmeti sunmaktadır. Tente modelleri içerisinde düz, mafsallı ya da pergola sistemler yer alırken, geniş alanlı yerler için çadır tenteler, kış bahçeleri için de kamelya ya da kış bahçesi tente sistemleri bulunur. Firmamızın tenteleri hepsi birbirinden şık ve alana yakışır konumdadır.

Teraslar için önerilen, açılır kapanan tente sistemleri, yağmur veya yakıcı güneşten koruyacak özellikler içermelidir. Ultraviyole ışınlarını geçirmeyen tenteler, nemi de geçirmediği takdirde altında rahatlıkla oturma imkânı sunmaktadır. Ev gibi yaşam alanlarında teraslar, tente sistemleri ile yaz ve kış son derece tercih edilen alanlar olacaktır.

Bahçe Kullanımı İsteyenler İçin Kış Bahçelerinin Önemi

Kışın bahçelerden yararlanmak isteyenler için kış bahçeleri son derece önem taşır. Kış bahçeleri, yazın sıcaktan kışın da soğuktan koruyan muhafazalardır. Son zamanlarda yeşile verilen değer her geçen gün artmaktadır. Ev ve iş yerlerinde birbirinden şık bahçe peyzajları yapılarak yaşam alanları güzelleştirilmektedir.

Pek çok lokanta ve kafe de bahçe tasarımına önem vermektedir. Bahçelerden dört mevsim ve her hava koşulunda yararlanmak isteyenler için öneri, kış bahçesi tentelerinin yapılmasıdır. Firmamız, kış bahçesi tentelerinde farklı tasarımlar ve büyüklükler ile çok değişik model zenginliğine sahiptir.

Açılıp kapanma özellikleri ile uygun hava koşullarında tenteler, açılarak ta kullanılabilecektir. Şeffaf yapıları ile herkesin bahçe içerisinde oturuyor izlenimini almasını sağlayan dekoratif modellerdir. Firmamız, birbirinden şık model seçenekleri ile tercih edilecek işletmelerin başında gelir.

Mafsallı Tente - Mafsallı Tente Fiyatları - Mafsallı Tente Modelleri Sistemleri

Çadır Tentelerin Tercih Edilmesi

Çadır tenteler, geniş alanlarda kullanılması önerilen tente tasarımları içerisindedir. Çadır tenteler, farklı büyüklüklerde ve renklerde olabilir. Desenli ya da desensiz modelleri ile her türlü organizasyon için en çok tercih edilen tente seçeneklerindendir. Sirk, etkinlik alanı, fuar ve oyun parklarında da kullanılan tenteler, yüzme havuzu gibi spor tesislerinde de tercih edilmektedir.

Çadır tentelerin hızlı kurulum avantajı nedeniyle şantiye alanlarında da kullanımı tercih edilmektedir. Az maliyetle kurulumu yapılabilen bu tentelerin içerisine ışık ve ses sistemi de kolaylıkla yapılmaktadır. Firmamız, çadır tentelerde hem şık hem de fonksiyonel modelleri ile tercih edilen kuruluşların başında gelir. Kaliteli olması, yağmuru geçirmemesi, sıcaktan koruması nedeniyle önemli bir yere sahiptir.

Talep edildiği takdirde ülkenin her bir bölgesine rahatlıkla satış ve montaj hizmetimiz de bulunur. Tentelerde oluşabilecek teknik arızalara, anında müdahale yapılabilecektir. Paslanmaz ve sağlam malzemelerin kullanılması ve kalite kontrol testlerinden geçirilmesi, tentelerimizin tercih edilme nedenlerinin başında gelir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM